Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amber20

Zainteresowanie dojrzałymi kobietami

Polecane posty

Pewnie jest to dośc niespotykana przypadłość. Mam 20 lat ale jestem o wiele dojrzalszy emocjonalnie i intelektualnie niż przeciętny 20-latek.Mam zasady i wykształcone własne wartośc,którymi się kieruję.Może to cyniczne ale moi rówieśnicy intelektualnie nie są w stanie mnie dogonić. Od jakiegoś czasu zaczęły mnie interesować starsze,dojrzałe kobiety. Gdy z jakąś rozmawiam czuję, że to jest odpowiednia partnerka wiekiem. Moje rówieśniczki często są niedojrzałe i mają wybujałe ego nic sobą nie reprezentując. Tym samym nie mają nic ciekawego/wartościowego do zaoferowania. Postanowiłem podjąć próbę wejścia ze starszą odemnie kobieta na trochę inny poziom znajomości. Starsze odemnie kobiety jeśli ,które znam lubią mną rozmawiać lecz nasza znajomość nie zaczynała się nigdy z intencją czegoś więcej niż rozmowy. Postanowiłem napisać tu na forum by sprawdzić czy są dojrzałe kobiety , które są zainteresowane młodszym, który ma w głowie więcej niż niejeden 40-latek. Czekam z przejmnością na komentarze oraz ewentualne propozycję kontaktu od zainteresowanych pań.(Jestem z Warszawy)

Pozdrawiam, Amber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
17 minut temu, Amber20 napisał:

Pewnie jest to dośc niespotykana przypadłość.

Pudło. Średnio co tydzień pojawia się tu 20 takich jak ty i każdy jest kompletnie zdziwiony, że nie ma tu ani jednej dojrzałej Pani, na której jego wyznanie mogłoby zrobić wrażenie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość niezalogowany napisał:

Pudło. Średnio co tydzień pojawia się tu 20 takich jak ty i każdy jest kompletnie zdziwiony, że nie ma tu ani jednej dojrzałej Pani, na której jego wyznanie mogłoby zrobić wrażenie 🤣

To dośc ciekawe. Tylko podejrzewa, że większość z nich niemogąc zaspokoić się seksualnie z rówieśniczką szuka starszej kobiety a mi nie o to chodzi. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Wchodze w romans z młodym i tez jestem ciekawa czemu wolicie starsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Czarna napisał:

Wchodze w romans z młodym i tez jestem ciekawa czemu wolicie starsze???

Starsze nie chcą obietnicy ślubu, starsze jeśli chcą seks - robią to otwarcie, nie trzeba się wysilić aby poderwać, starsze w układzie z młodym nawet jeśli nie dają mu kasy to rozpieszczają, drobne prezenty, pozwalają przebywać w swoich pięknych willach, jeździć swoją wypasiona bryką itp. Ale są też inne powody. Duma, że się bzyka kobietę czyjegoś męża ... wówczas nie musi być nawet bogata i mieć to całe finansowe zaplecze. Poza tym starsza dobrze młodego wprowadzi i nauczy seksu i potem będzie mógł zaimponować młodszej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×