Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nyna

To typowy Drań czy nie?

Polecane posty

Gość Nyna

Poznalam faceta, to tak naprawde nic zobowiązujacego. Jakis czas temu po nie dlugiej znajomości przespalismy sie ze soba. Po wszystkim byl ze mna niecala godzine rozmawialismy jasno okreslone bylo ze zadne z nas nie chce sie wiazac. Po tym nie odzywal sie i ja w sumie tez nie. Ze wzgledu na to iz lacza nas pewne sprawy przy spotkaniu przywital i zegnal sie ze mna całujac mnie. Mysle drań jak nic a ja mam do siebie zalni pretensje bo nigdy nie postępowałam tak jak postąpiłam. Myslalam ze to jednorazowa akcja. Nie pisalismy nie rozmawialiśmy o tym co bylo raczej tylko zdawkowe sluzbowe sms'y (on wykonuje pracę dla mnie). Czas mijal i po 20.dniach znow sie kochalismy. Napisal do mnie w nocy byl na piwie z kumplem a ja zgodzilam sie zeby przyszedł sama nie wiem czemu. Kochalismy sie mocno i dlugo. I nic oprocz tego sie nie spodziewalam. A tu on zostal ze mna. Zasnal a spiac przytulał mnie nakrywal kołderką abym nie zmarzla, calowal. Zachowania ktorych sie nie spodziewalam po nim. Zasada prosta wyrucham i wyjde tak mi sie zdawało i zdaje ze on tak ma. Glaskal mnie po udzie po rece chwytal moja dlon i calowal ja. Po 2-3h mowi ze musi isc wiec go nie zatrzymywalam. Myślę ubierze sie i wyjdzie. A on ubral sie usiadl na lozku nachylil sie i pocalowal mnie. Wstalam aby zamknac drzwi za nim znowu pomyślałam wyjdzie i tyle a on obrócił sie przytulił mnie i pocałował na do widzenia. Hmmm czy takie zachowania maja dranie? Tacy ktorzy co rusz maja inna kobiete? Podczas sexu ciagle pytał i dociekal ilu partnerów mialam przed nim ilu przed a ilu po mężu. Po co to? Czy drań przezywa to ze to byl nasz drugi raz a ja znowu nie doszlam? Rozne dziwne sprzeczne zachowania. Drań jak nic, teraz milczy nie odzywa sie nie odpowiedział nawet na służbowa wiadomosc. O co tu chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.05.2019 o 19:58, Gość Nyna napisał:

Czy drań przezywa to ze to byl nasz drugi raz a ja znowu nie doszlam? 

Nie, nie przeżywał. Miał to w doopie skoro za drugim razem również,się nie postarał.

A to wypytywanie "ilu ich było przed" to już dno dna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie przeżywał. Miał to w doopie skoro za drugim razem również,się nie postarał.

A to wypytywanie "ilu ich było przed" to już dno dna!!!

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×