Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joanna054

Sklep Old Bastard - nie kupujcie u nich!

Polecane posty

Przestrzegam, to oszuści. Nie ma z nimi kontaktu, wysłali towar po 3 tygodniach inny niż zamówiony i zapłacony, zwrócić towaru nie można, pieniędzy nie mają zamiaru oddać. Nie odpisują, telefon nie odpowiada. Tylko na policję pozostaje zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe33

Jak zakonczyla się sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy do tej pory nie oddali. Nie odpisują na wiadomości. Reklamacja niby przyjęta i co z tego? W poniedziałek kieruję sprawę do odpowiednich organów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe33

Chciałabym się przyłączyć do tej sprawy bo jestem również poszkodowana .proszę o kontakt 789023020

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola19

Tez tak myslalam az w koncu doszlo, niestety w regulaminie jest napisane ile trwa I skad przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin? W ogóle go nie przestrzegają! Zmieniają co chcą. Ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia75

Ja również kupiłam u nich buty 23 kwietnia. Pieniądze przelałam w tym samym dniu. Opcji za pobraniem nie było. Po tygodniu status zamówienia zmienił się na wysłany. Butów nie dostałam. Od tamtej pory nie odpowiadają na moje maile, nie odbierają telefonów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska...

Ja zamówiłam buty 22.04. Dzisiaj24.05 doszły ewidentne podróbki. Sprawę zgłoszę na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Eh slowo klucz dropshipping. To nawet nie jest sklep tylko "platforma" informacyjna. Napisane jest wyraznie w regulaminie ze z kraju trzeciego swiata czyli chiny I ile to idzie. Napisane wyraznie - zwrot do nadawcy. Nadawca wiadomo, z Azji. Tam nie jest migdzie uzyte slowo oryginal itp. Dobrze zrobione. Wiecie co? Takich "posrednikow" w sieci jest setki. Dzialaja bo moga dzialac. Ja mialem farta, moje buty dostalem w dwa tygodnie. Tez repliki. Nie sa jakos najgorsze. Ale coz. Trzeba czytac co sie "kupuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz jest napisane, jak kupowałam nic takiego nie było. Poza tym, było napisane że buty są skórzane, a one obok skóry nigdy nawet nie leżały. Natomiast wysyłanie butów bez dowodu zakupu chyba jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobs

Też zamówiłem buty jakieś 3tygodnie temu info tej pory ich nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wyślą to nie będą to buty warte zapłaconej ceny. Gorzej jak nie będą pasować - pieniędzy nie oddają, ja i inne osoby zgłaszamy to na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobs

++ poinformuj co ci na policji powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2

Sklep po mojej interwencji zmienił punkty w regulaminie,oszukują wysyłają najgorszej jakości podróbki,l lub wcale nie wysyłają towaru,nr nie odpowiada po próbie kontaktu usunęli konto na fb! Nie ma szans na odstąpienie od umowy ,działają nie zgodnie z ustawą . Sprawa dla lokalnych mediów !!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno konto na fb usunęli, utworzyli drugie, napisałam do nich i to konto również usunęli. Ale mam dowody w postaci mejli i rozmów na Messengerze. Kto jest poszkodowany zapraszam do kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda22

Odpisują na maile? Jeśli tak to po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe3333

Oszuści nie zwracają pieniędzy!!! Niema kontaktu ze sklepem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2019 o 13:52, Gość Szymon napisał:

Eh slowo klucz dropshipping. To nawet nie jest sklep tylko "platforma" informacyjna. Napisane jest wyraznie w regulaminie ze z kraju trzeciego swiata czyli chiny I ile to idzie. Napisane wyraznie - zwrot do nadawcy. Nadawca wiadomo, z Azji. Tam nie jest migdzie uzyte slowo oryginal itp. Dobrze zrobione. Wiecie co? Takich "posrednikow" w sieci jest setki. Dzialaja bo moga dzialac. Ja mialem farta, moje buty dostalem w dwa tygodnie. Tez repliki. Nie sa jakos najgorsze. Ale coz. Trzeba czytac co sie "kupuje"

Regulamin zmieniany co chwila. Dobrze że za każdym razem robię zdjęcia. Wysyłka w 48h na głównej stronie o czymś świadczy. Na pewno nie o tym że jest to powiązane z wysyłka z AliExpressu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty bez kartonu... to nic w porównaniu z tym że sprzedaż butów bez potwierdzenia tj paragonu jest karalne. Kary za to będą kolosalne. Właściciel pewnie czyta te wszystkie komentarze... Za każdym razem będę odradzać sklep A jak trzeba będzie to rozgłośnie sprawę dalej. Źle człowieku trafiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość magda22 napisał:

Odpisują na maile? Jeśli tak to po jakim czasie?

Sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie oczekiwania pieniądze zostały zwrócone. Szkoda, że nie można było tak tego rozwiązać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Joanna054 napisał:

Po długim czasie oczekiwania pieniądze zostały zwrócone. Szkoda, że nie można było tak tego rozwiązać od razu.

Super

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam powiedział że odda 10 czerwca jak dostanie wypłatę. Hahahaha zobaczymy. Sprawa jest naglosniona, odpowiednie organy zawiadzawiadomione. Cały czas kręcą oddali kasę jednej osobie by już im nie robiła złej opinii. Zapomnieli że jest więcej poszkodowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Oddają pieniądze ale jak? Po groźbach, zgłoszeniach na policję? Ja czekam już miesiąc nie mam żadnej odpowiedzi, to już przeszło wszystko, nie popuszczę im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pieniądze oddano tylko jednej osobie!!proszę o kontakt z nami na fb tworzymy grupę osób poszkodowanych.jak można cię odnaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Sylwia napisał:

Oddają pieniądze ale jak? Po groźbach, zgłoszeniach na policję? Ja czekam już miesiąc nie mam żadnej odpowiedzi, to już przeszło wszystko, nie popuszczę im.

Proszę mnie znaleźć na fb. Katarzyna Sz Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pieniędzy złamane ku...sy nie przysłali. Namawiam wszystkich do kontaktu ze mna. Sprawa zgloszona na policję. Numer namierzony buty odesłanie. Niestety chłopcy myśleli że tak łatwo odpuszczę ale się pomylili.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×