Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy macie tak że odpuszczacie sobie facetów którzy

Polecane posty

Gość Gość

Czy macie tak że odpuszczacie sobie facetów którzy spotykają się z innymi dziewczynami oprócz was lub piszą z nimi? uważam że to normalne że kobieta powinna skreślić faceta który (mimo iż nie są w związku) pisze i spotyka się z innymi kobietami oprócz niej.

Też tak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście że tak. Skupiam się na jednej osobie na raz. A jak się z kimś spotykam lub zaczynam to tez nie szukam dalej. To powinna być norma ale teraz każdy z każdym naprzemiennie i na raz. Trzeba szukac podobnych sobie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jestem załamana, poznałam faceta, twierdził że chce założyć rodzinę w końcu, że jest wierny jednej kobiecie (on ma 43 lata) nie jestem z nim w związku, ale nie podoba mi się że on pisze z innymi/inną . wiem bo jak dzwonił do mnie i rozmawialiśmy to słyszałam non stop co chwilę sygnałki powiadomień o nowej wiadomości to trwało dobre 20 minut. rozmawiając ze mną wciskał mi że bardzo mu się podobam że zależy mu na spotkaniu i znajomości ze mną a pisze i umawia się na spotkania z innymi  z tego samego portalu randkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna

Oczywiscie, ze odpuszczam takich. Nie mam szacunku do frajerów. Jak napisał ktoś powyżej - trzeba szukać podobnych sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giofckiffhk

Sama nigdy nie ciągnęłam kilku srok za ogon,zawsze byłam prawdomówna wierna i uczciwa,gdybym miała szukać kogoś to musiałby być w tej kwestii taki jak ja..na razie takiego nie znalazłam bo każdy okazywał się kłamcą a ja już nigdy z kłamca się nie związe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No chyba. Odpuszczam sobie każdego a co dopiero takiego. Aż tak mnie nie swędzi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

jestem załamana, poznałam faceta, twierdził że chce założyć rodzinę w końcu, że jest wierny jednej kobiecie (on ma 43 lata) nie jestem z nim w związku, ale nie podoba mi się że on pisze z innymi/inną . wiem bo jak dzwonił do mnie i rozmawialiśmy to słyszałam non stop co chwilę sygnałki powiadomień o nowej wiadomości to trwało dobre 20 minut. rozmawiając ze mną wciskał mi że bardzo mu się podobam że zależy mu na spotkaniu i znajomości ze mną a pisze i umawia się na spotkania z innymi  z tego samego portalu randkowego

Czyli leci na kilka frontów. Jesteś tylko opcja dla niego. Faceci wieeele gadaja zeby kobiete zaciagnac do lozka ale patrzy sie na to co robia a nie co mowia. Miej honor i olej go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

dopóki nie dostanie ode mnie znaku ze jestem nim zainteresowana mocniej to nie przeszkadza :)) gdybym go jednak nie chciała to po co ma sobie psuc inne mozliwosci 🙂 człowiekiem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bo chodzi o to by poznały sie troche osoby które najlepiej do siebie pasują 🙂 nie jestem zwolennikiem wiązania sie z tym który zaczepił pierwszy a potem męczyc sie całe zycie jak kosciół nakazuje, ludzie musze sie troche poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2 minuty temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

ten temat to fake, napisany przez jakiegoś faceta, znam te psychologiczne kwestie, sam tak robiłem kiedyś, nie ma do odpisywać, i tak na przyszłość kolego,  u kobiet to działa wręcz odwrotnie, jeśli nie będzie do ciebie zadna pisała, zagadywała itp to tracisz w oczach tej z którą się spotykasz..

kobiety uwielbiaja miec faceta, który ma powodzenie u innych

ty juz kierujesz sie lękami i kompleksami, to juz przegięcie w drugą stronę, popisywanie sie ile to za tobą nie szaleje jest bardzo dziecinne i swiadczy o kompleksach, oczywiscie u znawczyn psychiki 🙂  podkreslanie tego wywołac moze zazdrosc lub niepokoj a potem masz panne która ci nie ufa i przeszukuje tel , wiec uwazaj , ja mówie jedynie o dokonaniu dobrego wyboru , osoby z którą sie najlepiej rezonuje, a gdy wybor dokonany to wiadomo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal
8 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

ten temat to fake, napisany przez jakiegoś faceta, znam te psychologiczne kwestie, sam tak robiłem kiedyś, nie ma do odpisywać, i tak na przyszłość kolego,  u kobiet to działa wręcz odwrotnie, jeśli nie będzie do ciebie zadna pisała, zagadywała itp to tracisz w oczach tej z którą się spotykasz..

kobiety uwielbiaja miec faceta, który ma powodzenie u innych

Widać to właśnie po twoim przegranym życiu przegrywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

Tak ich dopuszczam, aż popuszczam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy jesteś jakie masz poczucie wartości. Jak jesteś zazdrosna bo inna jest ładniejsza to lepiej odpuścić bo niepotrzebnie będziesz się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×