Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy zostawiałybyście ubranka z 10- latka na 3 - latka ?

Polecane posty

Gość Gość

Siostra  daje mi ubrania po swoim synku dla mojego . Między nimi rok różnicy.  Ma jeszcze 3 letniego chłopca.  Uważacie że powinnam jej te rzeczy oddawać? Mój ma 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A nie mozesz jej zwyczajnie zapytac?takie to trudne w dzisiejszych czasach?lepiej pytac obcych na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miło by było jakbyś spytala chociaż ja na jej miejscu raczej kupiłabym nowe bo po pierwsze to az 7 lat różnicy, po co to tyle lat trzymac a po dwójce dzieci te ubrania będą mocno wysluzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapytaj siostrę.  Ja mam 5 lat różnicy między synami i zostawiam tylko te wyjątkowe,  jakieś moje ulubione.  Bo gdybym miała trzymać wszystko,  to musiałabym mieć osobny pokój na ciuchy i buty. 2latek nosi 86-92, a prawie 7 latek 134-140. Poza tym nigdy nie wiesz, czy trafisz w porę roku, no i jak te rzeczy po kolejnym dziecku już wyglądają? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama

Jeśli ma się gdzie trzymać, to ja bym zostawiła.   Mnie też kiedyś koleżanka dała ubranka po córce choć moja była wtedy maleńka. Wiecie jak ten czas przeleciał, przydały się . Tym bardziej że nie mamy za dużo pieniędzy choć oboje pracujemy,  i przeważnie kupuję używane lub okazyjnie. Sama też sprzedaję zamałe naallegro ale ostatnio bardzociężko coś sprzedać. Ja się tak cieszę na te 500 zł , że nareszcie będę mogĺa kupić còrce nowe ubrania i nie męczyć się z tym alegro, pakowaniem, wysyłaniem a potem jeszcze prowizje ztych groszy zapłacić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy ją o to zapytać.

Gdyby chodziło o moje dzieci i 7 lat różnicy to znając mnie raczej bym nie zostawiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Też mama napisał:

Jeśli ma się gdzie trzymać, to ja bym zostawiła.   Mnie też kiedyś koleżanka dała ubranka po córce choć moja była wtedy maleńka. Wiecie jak ten czas przeleciał, przydały się . Tym bardziej że nie mamy za dużo pieniędzy choć oboje pracujemy,  i przeważnie kupuję używane lub okazyjnie. Sama też sprzedaję zamałe naallegro ale ostatnio bardzociężko coś sprzedać. Ja się tak cieszę na te 500 zł , że nareszcie będę mogĺa kupić còrce nowe ubrania i nie męczyć się z tym alegro, pakowaniem, wysyłaniem a potem jeszcze prowizje ztych groszy zapłacić.

 

Polecam OLX zamiast Allegro, tam nie ma prowizji od takich rzeczy. Też sprzedaję.

Co do 500+ to moim zdaniem jak ktoś się decyduje na dziecko, to z pełną świadomością, że sam za nie odpowiada i sam musi mu kupować wszystkie rzeczy. Pisanie, że dzięki tej kasie wreszcie możesz kupić dziecku nowe ubrania nieco mnie przeraża. Poza tym polecam kupować w sklepach internetowych na wyprzedażach. Dość tanio jest wtedy w 5.10.15 czy C&A. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgf

Ja mam 10 latka i roczniaka i zostawiam tylko kurtki i buty.Jesli są niezniszczone.Mam też córkę 5 letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgf
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Polecam OLX zamiast Allegro, tam nie ma prowizji od takich rzeczy. Też sprzedaję.

Co do 500+ to moim zdaniem jak ktoś się decyduje na dziecko, to z pełną świadomością, że sam za nie odpowiada i sam musi mu kupować wszystkie rzeczy. Pisanie, że dzięki tej kasie wreszcie możesz kupić dziecku nowe ubrania nieco mnie przeraża. Poza tym polecam kupować w sklepach internetowych na wyprzedażach. Dość tanio jest wtedy w 5.10.15 czy C&A. 

Ale po to jest 500 plus żeby rodziną było lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×