Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Kubeczek menstruacyjny

Polecane posty

Gość Ciekawa

Hey. Mam pytanie. Czy są tu kobiety ktore uzywaja kubeczka menstruacyjnego? Urodzilam dziecko i miesiaczki zrobily mi sie gorsze. Nie chce sie truc tabletkami. Szukam jakiejs alternatywy. Podobno taki kubeczek to fajna sprawa. Jednak sie boje ze go nie wloze a potem nie wyjme 😞 podpodzielcie sie doswiadczeniem prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Też jestem ciekawa kiedyś się do niego przymierzałam ale dałam sobie spokój i dalej trwam przy ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Uzywam.  Moja kolezanka uzywa i uwielbia.  teraz moja corka rowniez zaczela.  Swietna sprawa- ekologicznie, a najwazniejsze ze nie zatruwa sie tak organizmu jak przy pampersach  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Troche mi zajelo zanim sie przyzwyczailam i ogarnelam jak go wkladac- dobrze przeczytac instrukcje.  Potem juz z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzenigdy

Dla mnie to obrzydliwe , znajoma ma , stoi u niej na polce w lazienke , kiedys to bylo chyba fioletowe ale po tylu miesiaczkach zmienilo kolor na brunatny bleeeeeeee🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc d

Używałam 4lata bez przerwy 🙂 super. Polecam w 100%. Pierwsze założenie to był problem. Ciężko było dopasować ale jak wskoczył na miejsce to od razu sukces. Mnie obrzydzaly zakrwawione podpaski i krocze. Tampony są niezdrowe i tez mniej higieniczne od kubeczka. Krew z kubeczka nie ma zapachu ani dostępu do powietrza wiec do 8h można trzymać.  Ja w pracy np. Tylko raz wyjmowałam kubeczek, czasem dopiero po powrocie do domu. Zaden problem w lato, na imprezie czy podczas np. Biegania. Teraz jestem w ciąży ale po porodzie wracam do kubeczka. 

Najbardziej mnie wkurzają negatywne opinie o kubeczku od kobiet które nigdy tego nie uzywały. Nie znam się ale się wypowiem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fannie

A czy gdy ten kubeczek jest w środku, czy go się czuje? I na ile mniej więcej wystarcza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfeuu

A mnie się wydaje że to raczej niezdrowe,krew powinna wydostawać się na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia

Ja używałam i nigdy więcej nie będę używać. Nabawiłam się przez to nadżerki. Ten syf jest przecież niejako przyczepiony do szyjki macicy która jest bardzo delikatna. A kiszenie jej w krwi po osiem godzin nie jest zbyt eko sreko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita43

Ja wolę tampony, ale nie te tradycyjne np o.b. Używam tamponów beppy. Można w nich pływać, chodzić do sauny no i współżyć, a co najważniejsze nie uczulają i nie podrażniają jak inne. Ja kupuje je na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.05.2019 o 15:26, Gość Gosc d napisał:

Używałam 4lata bez przerwy 🙂 super. Polecam w 100%. Pierwsze założenie to był problem. Ciężko było dopasować ale jak wskoczył na miejsce to od razu sukces. Mnie obrzydzaly zakrwawione podpaski i krocze. Tampony są niezdrowe i tez mniej higieniczne od kubeczka. Krew z kubeczka nie ma zapachu ani dostępu do powietrza wiec do 8h można trzymać.  Ja w pracy np. Tylko raz wyjmowałam kubeczek, czasem dopiero po powrocie do domu. Zaden problem w lato, na imprezie czy podczas np. Biegania. Teraz jestem w ciąży ale po porodzie wracam do kubeczka. 

Najbardziej mnie wkurzają negatywne opinie o kubeczku od kobiet które nigdy tego nie uzywały. Nie znam się ale się wypowiem 😕

O fuj. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×