Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Davvid

Moja 18 letnia kuzynka zrobiła mi loda!

Polecane posty

Gość Davvid

Mam 24 lat przyjechałem w odwiedziny do jej rodziny. Potem wszyscy pojechali gdzieś na zakupy i zostaliśmy we dwójkę. Dodam, że bardzo się podobam mojej kuzynce. 2 lata temu gdy ja miałem 22 lata a ona 16 to ona mnie widziała nago gdy przez ,,przypadek" weszła do toalety gdy brałem prysznic.

Wczoraj już jako 18 latka ubrała się wyzywająco i poszła do mojego pokoju. Chwilę rozmawialiśmy, tematy po kilku minutach stawaly się coraz bardziej miłosne pierw dotyczyły związków i pocałunków a potem spraw intymnych. Następnie kuzynka usiadła mi na kolanach i zaczęła się ocierać tyłeczkiem o moje narządy rozrodcze. No i osiągnąłem potężną erekcje. Kuzynka zdjęła swoją koszulkę i spodnie i siedziała na moich kolanach w samym staniku i majtkach, następnie ściągnęła mi spodnie i pomacała zawartość moich majtek. Potem rozpięła i zdjęła moją koszulę. Następnie zdjąłem majtki i zrobiła mi loda. Była ona niesamowita. Miałem wytrysk życia. Po tym wszystkim wróciła do siebie a ja się ubrałem. Po tym wszystkim zakochałem się w niej. Cały czas o niej myślę. Czy to normalne zakochać się we własnej kuzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawowy

Małolaty teraz tak szaleją, że się nie dziwię, że miałeś wytrysk życia. W końcu uczą się wiadomo z jakich filmów. Jak to jakaś dalsza rodzina to nie musisz się niczym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taaa, a potem sie obudziles, onanisto bajarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davvid
4 minuty temu, Gość Kawowy napisał:

Małolaty teraz tak szaleją, że się nie dziwię, że miałeś wytrysk życia. W końcu uczą się wiadomo z jakich filmów. Jak to jakaś dalsza rodzina to nie musisz się niczym przejmować.

To dość daleka rodzina. Widuję się z nimi raz na parę lat. To bardziej ze strony wójków rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Też bym chciała Ci zrobić loda. Mam doświadczenie, zrobię to lepiej. Skąd jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia22

Taa. A potem ubrudziłeś sobie piżamkę i majtki, a następnie odkryłeś, że to był jedynie sen ty stary prawiczku! Chciałeś się jednak dowartościować i napisać to na kafeterii by tobie podobni mieli się czym podniecać. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davvid
4 minuty temu, Gość Helena napisał:

Też bym chciała Ci zrobić loda. Mam doświadczenie, zrobię to lepiej. Skąd jesteś? 

Nie jestem zainteresowany jak jesteś po 30 mieszkam blisko Katowic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Klaudia22 napisał:

Taa. A potem ubrudziłeś sobie piżamkę i majtki, a następnie odkryłeś, że to był jedynie sen ty stary prawiczku! Chciałeś się jednak dowartościować i napisać to na kafeterii by tobie podobni mieli się czym podniecać. Haha

Znowu ten koniotrzep podszywa się pod dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Pewnie miałes obs.rana dupe - kobiety ciągnie do takich wlasnie mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Zbierz materiały by przekonać się czy warto. Usiądź z nią, spytaj kim chce zostać zawodowo, gdzie chce prcować, ile chce zarabiać, ile chce mieć dzieci, czy jeżeli miałaby możliwość zamieszkałaby z Tobą? Po tym poznasz czy jest wartościowa czy powalona. Nie daj się wciągnąć, jeśli to ćpunka, bo będzie Ci robić jazdy i zabierać wypłatę z dziwnych "powodów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dawno temu przez 3 tyg. wakacji, dzień w dzień kochałem kuzynkę, świeżą maturzystkę. Bywało że i 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca Życia

Jak prezentuje coś więcej sobą niż tylko potrzebę seksu to możesz zastanowić się nad wspólną przyszłością i związkiem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry materiał na dziewczynę bo twoja rodzina ją zna. Kto wie może przejdzie taki związek w końcu to dalsza rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + gość

Pełnoletnia więc się nie martw. Ewentualnie kiedy zajdzie w ciąże może urodzić upośledzone dziecko. Zastanów się co i z kim robisz 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie urodzi upośledzonego dziecka to nie jest jego siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + gość

Skąd wiesz, że nie? Prawdopodobieństwo jest 50/50 nawet u zdrowych, niespokrewnionych. Wyluzuj się, jest święto narodowe. 

A właśnie! Gdzie jest Narodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość + gość napisał:

Skąd wiesz, że nie? Prawdopodobieństwo jest 50/50 nawet u zdrowych, niespokrewnionych. Wyluzuj się, jest święto narodowe. 

A właśnie! Gdzie jest Narodowy?

On jakoś raz na półtora tygodnia się pojaiwia. Mam inne pytanie gdzie jest 8Widmo8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YMCA

Sweet Home Alabama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale żałosne provo 😂 ciagle kuzynki w tych provach zmiencie motyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Davvid napisał:

To dość daleka rodzina. Widuję się z nimi raz na parę lat. To bardziej ze strony wójków rodzina.

Głupi chooyu weź się za książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macanie się
Dnia 3.05.2019 o 10:59, Gość Helena napisał:

Też bym chciała Ci zrobić loda. Mam doświadczenie, zrobię to lepiej. Skąd jesteś? 

Mi możesz zrobić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×