Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola358

Duży biust a kostium kąpielowy

Polecane posty

Gdzie mogę kupić kostium kąpielowy posiadając duży biust przy niedużym obwodzie, konkretnie 70G? Od 3 miesięcy nieustannie przeglądam różne strony oraz aukcje m.in. na allegro i nie jestem w stanie znaleźć nic godnego uwagi, ponieważ wybór jest bardzo mały a cenny bardzo wysokie. Szkoda jest mi wydać ponad 200zł na kostium, który kompletnie mi się nie podoba. Może znacie jakieś strony gdzie mogłabym chociaż poszukać czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety koztiumy na duży biust to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tam, gdzie kupujesz staniki (swoją drogą jeśli mówisz o rozmiarówce polskiej to ten biust wcale duży nie jest ;) ).

Porządne stroje kąpielowe mają porządne firmy bieliźniarskie: Freya, Panache, Cleo, Curvy Kate, Comexim, Kris Line. Wejdź np. na stronę Bravissimo czy Brastop (comexim czy kris line mają własne sklepy chyba), będziesz mieć ogromny wybór bikini, tankini, jednoczęściowych. Tylko właśnie pamiętaj o rozmiarówce, brytyjska to nie to samo co polska.

Na Brastopie będzie taniej, bo to sklep wyprzedażowy.

Można też szukać na angielskim ebayu, ale to już raczej jak się ma jakiś wypróbowany styl w danej marce, i wie się w co celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×