Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Alergia pomocy!

Polecane posty

Gość Gosc

Moja córka ma 8 lat i nigdy wcześniej nie miała alergii,  w tym roku się zaczęło, ale nie było źle, dostaje tabletki,  w gorszy dzień miała zaczerwienienie wokół oczu i tarla je opisując że czuje jak by piasek miała w nich, ale przed wczoraj gałki oczne tak jej spuchly strasznie ze wygladalo to jak by jej oko wyplywalo, ta przezroczysta warstwa oka zaczela wrecz wysiec po za oczodolem, bardzo przerazajacy widok, pojechalam szybko do lekarza, dostala 2 zastrzyki i przepisane ma krople, zeszlo po kilku godz, od tej pory siedzimy w domu bo boje sie powtorki z rozrywki. I teraz wlasnie najgorsze jest to ze w poniedzialek wracaja do szkoly po tej miesiecznej przerwie i boje sie ja puscic tam no ale musi isc, podaje jej contrahist, opatanol, i betadrin, czy z tymi lekami sytuacja az tak powazna moze sie powtorzyc? Jesli tak to czy moze znowu dostac zastrzyk? Czy moze powiedziec w szkole by nie otwierali okien przy niej i nie kazali wychodzic na dwór na przerwach? Szkoła mieści się pod lasem. Jakie kolwiek odczulanie mozliwe dopiero po sezonie pylenia, mamy alergikow poradzcie cos, opowiedzcie jak to u was wyglada z alergia, u nas nikt w rodzinie ani znajomych nie jest alergikiem dlatego dla mnie ten temat to czarna magia. Nic nie  wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja rowniez mam tak z oczami- szokujacy widok.  Bedzie sie to powtarzac.

Po pierwsze isc trzeba isc z nia do alergologa, ktory sprawdzi na co ma alergie.  Na internecie mozna znalezc infomracje co kiedy kwitnie.  Na wiosne to czesto sa drzewa.  Alergia na niektore drzewa, olchy z tego co pamietam, jest polaczona z alergia na owoce z duzymi pestkami.  Alergolog powinien zaproponowac leczenie czyli odczulanie.  DLa dzieci uzywa sie do tego tabletek w zimie, wkladanych pod jezyk- leczenie trwa kilka lat.  Ja mialam serie zastrzykow co tydzien, zeby sie odczulic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mozna sprobowac zmienic tabletki i zobaczyc czy inne lepiej beda dzialaly.  Przy silnej alergi powinno sie te tabletki brac codziennie niezaleznie czy ma sie objawy czy nie dopoki sezon nie minie, zeby stezenie antyhistamin we krwi zwiekszylo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×