Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doblemama

Odklejanie sie kosmowki

Polecane posty

Gość Doblemama

Jestem w 9 tyg ciazy, wczoraj mialam wizyte i dokladne usg i wszystko dobrze i dziecko rozwija sie prawidlowo, lekarka z dokladnoscia mnie zbadala i wszystko ok. Po kilku godzinach w domu zaczelam plamic, przestraszylam sie i pojechalam na sor, gdzie okazuje sie ze mam odklejenie kosmowki na ok 20 mm i to powoduje krwawienie. Mam lezec i brac progesteron. Zastanawiam sie czy moja lekarka mogla przeoczyc to? Czy moglo sie odkleic juz po wizycie, mialam bardzo nerwowy dzien, bieganina straszna duzo rzeczy do zalatwienia z opoznieniem i sie nie oszczedzalam, a do tego czesto bralam na rece moja 2 letnie dziecko ktore lekkie nie jest. Lekarz na sor powiedzial ze czesto sie to zdarza i ze ciaza powinna sie rozwijac prawidlowo i mam sie nie martwic. Mialyscie ktoras cos takiego? Jak szybko kosmowka sie przykleila? Czy lekarz moze przeoczyc cos takiego na badaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doblemama

Nikt nic nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska

Mialam tak w 3 ciazach a dzis 3 zdrowych dzieci ;-) mialam dosc silne krwawieia, lezalam do 17 tc. Potem ciaze bezproblemowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska

W sensie, ze potem juz sie wytworzylo lozysko i ciaze byly ok. Lekarz moze nie zauwazyc. Ja mialam wizyte we wtorek, niby wszystki ok, a we czwartek mocny krwotok. Ale z dziecmi wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doblemama
2 godziny temu, Gość Miska napisał:

Mialam tak w 3 ciazach a dzis 3 zdrowych dzieci 😉 mialam dosc silne krwawieia, lezalam do 17 tc. Potem ciaze bezproblemowe!

Dzieki za odpowiedz, pocieszylas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×