Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barba93

Czy ktoś zamawiał meble dziecięce z Dedekids?

Polecane posty

Gość Barba93

Od ponad pół roku planujemy remont pokoju Naszego dziecka i jako, że od tego roku postanowiliśmy zaopatrywać się w większość rzeczy w internecie z powodu braku czasu na chodzenie po sklepach to właśnie tylko to medium bierzemy pod uwagę 🙂 Tutaj zaczyna się nasze pytanie, a mianowicie znalezlismy ciekawy sklep DedeKids tylko czy ktoś zamawiał coś z tego sklepu? Jeśli tak to prosiła bym o informacje zwrotną czy sklep jest bezpieczny i czy jakość z zdjęć nie odbiega zbytnio rzeczywistości 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karika

Cześć, mam łóżko dziecięce z Dedekids. Synowi się podoba, mają generalnie ładne meble i w przystępnych cenach, moim zdaniem możesz tam śmiało kupować, jeden z lepszych sklepów z meblami dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniia88

My mamy z tego sklepu biurko dziecięce, naszej córce bardzo się podoba. Jakość jest w porządku. Meble takie jak na zdjęciach na stronie dedekids.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barba93

Dotarły właśnie do mnie meble z tego sklepu, śliczne są :) dokładnie jak na zdjęciach, wymiary zgodne z opisem. Naprawdę dobry sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991

Ja właśnie zamówiłam biurko Jamie dla córki. Jak nam się spodoba to chcę zamówić cały zestaw mebli. W lipcu będziemy robić generalny remont pokoju dziecięcego i chcemy od razu wymienić meble a Dedekids ma naprawdę cudne mebelki w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka55

My mamy łóżko, szafy i biurko z tego sklepu. Meble są solidnie wykonane i wyglądają o niebo lepiej niż na zdjeciach.  Dedekids poleciła mi znajoma gdy urządzałam pokój dla dziecka. Na początku nie chciałam kupować mebli przez internet ale zaryzykowałam i absolutnie nie żałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×