Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bbbu

czy zdarza wam się zakochać ale szukać innej opcji

Polecane posty

Gość Bbbu

Bo np facet którego pokochałyście nie jest bogaty, albo ma jakąś wadę, jest za słabo wykształcony. Zdarza wam się pomimo tych uczuć szukać innej lepszej opcji przy której też będą motylki? Tylko szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są takie baby, co wolą być z facetem którego nie kochają ale ma kasę niż być z kimś kyo im się podoba ale jest biedny. Są takie kobiety ale  jest ich niewiele i nie warto sobie nimi zawracać głowę.  To nie są osoby z którymi można zbudować coś trwałego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aste

Tak. Ja kochalam mojego faceta, ale go rzucilam, mimo, ze go kochalam i zaczelam szukac innego. Bo mnie zdradzal i nie szanowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbubu
2 minuty temu, Gość Aste napisał:

Tak. Ja kochalam mojego faceta, ale go rzucilam, mimo, ze go kochalam i zaczelam szukac innego. Bo mnie zdradzal i nie szanowal.

to co innego ja pytam jak facet jest w porządku ale ma jakieś braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Za czasów studenckich byłem biedny jak mysz kościelna. Poznałem wtedy dziewczynę. Piękna jak ta z Autobiografii co miała Poli Raksy twarz. Ona wiedziała, że ja niczego nie miałem. Jedynym moim przychodem były stypendium socjalne i tygodniówka od rodziców na pobyt w mieście, w którym studiowałem. Samochodu nie miałem, mieszkałem z rodzicami. Moja dziewczyna pracowała więc gdy byliśmy na dyskotece, ona czasami stawiała drinki gdy mi zabrakło kasy. Ona na szczęście nie patrzyła na kasę. Gdyby było inaczej, nie bylibyśmy z sobą już 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja kocham do szaleństwa i nie szukam innego mimo,że z tym nie jestem i ma dużo wad to jest dla mnie najważniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ich wybór

kobiety które lecą na kase są żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Są takie baby, co wolą być z facetem którego nie kochają ale ma kasę niż być z kimś kyo im się podoba ale jest biedny. Są takie kobiety ale  jest ich niewiele i nie warto sobie nimi zawracać głowę.  To nie są osoby z którymi można zbudować coś trwałego. 

 

To bzdura, faceci tak sobie tłumaczą jak wiedzą, że to oni coś rozwalili a chcą zwalić na kobiety. Wtedy mają wymówkę "rzuciła bo nie sypałem złotem" a nie dlatego, że byłem wredną menda czy miałem ją w nosie jak potrzebowała wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

* albo interesowała mnie tylko jej duupa

Taki obraz wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Znalam faceta ,ktory chcial sie bogato ożenić.  Chodzil z jedna ktora miala kasiastych rodzicow, puscila go . Znalazl druga co rodzice duza firme mieli. Brzydka to byla i pokraczna kobieta ale kasę miala. Wiec sie ożenił. Takze faceci lecą na kasę tak samo jak i kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kawa napisał:

Znalam faceta ,ktory chcial sie bogato ożenić.  Chodzil z jedna ktora miala kasiastych rodzicow, puscila go . Znalazl druga co rodzice duza firme mieli. Brzydka to byla i pokraczna kobieta ale kasę miala. Wiec sie ożenił. Takze faceci lecą na kasę tak samo jak i kobiety. 

ja się zakochałem w kobiecie która ma kase nie przez jej kase bo równie dobrze mógłby nie mieć nic, a przez jej śliczne oczy i charakter dobry, inteligencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste

Gdy nie moge kochac nie mam jak zdradzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×