Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

K1o2b3i4et5a6

Spóźnia mi się okres

Polecane posty

Witam, spóźnia mi się miesiączka dzis wypada 34 dzień cyklu gdzie zawsze trwa on 27 dni. Współżyłam bez zabezpieczenia raz (23 dnia cyklu). Dodatkowo od kilku dni bolą mnie jajniki, a dziś rano pojawił się gęsta lepka wydzielina. Czy to może być oznaka ciąży? Dodam, że robiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły negatywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, K1o2b3i4et5a6 napisał:

Witam, spóźnia mi się miesiączka dzis wypada 34 dzień cyklu gdzie zawsze trwa on 27 dni. Współżyłam bez zabezpieczenia raz (23 dnia cyklu). Dodatkowo od kilku dni bolą mnie jajniki, a dziś rano pojawił się gęsta lepka wydzielina. Czy to może być oznaka ciąży? Dodam, że robiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły negatywnie. 

Mam to samo. 19 dni bez miesiączki. Pierwszy test zrobiłam po 12 dniach braku okresu i wyszedł negatywny. jutro  w 20 dzień z samego rana robię drugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w twoim przypadku okres nadejdzie z opóźnieniem po prostu . 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00

k o b i e t a w p i g u l c e . p l

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha345

Jeśli nie wiesz czy to przypadkiem nie było w dni płodne, to możesz niestety być w ciąży. Nie mniej jednak warto byś udała się do lekarza. Ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta i wiem, kiedy współżycie bez gumki to proszenie się o baby. Tobie też polecam. Ja kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze za wcześnie by wyszedł wynik pozytywny jeśli doszło do ewentualnego zapłodnienia.
Na jednej stronie gdzie wypowiadał się ginekolog napisał by nawet czekać 28 dni od stosunku do zapłodnienia. Rozumiem Cię też czekam jak na szpilkach.
https://ebobas.pl/artykuly/czytaj/841/starania-o-dziecko/test-ciazowy-po-ilu-dniach-od-spodziewanej-miesiaczki-zrobic-test/2 (tutaj opisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×