Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Novika

Maści i oleje na rosnący brzuch w ciąży

Polecane posty

Gość Novika

Cześć Wszystkim!

jestem w 3 miesiącu ciąży. Jak brzuszek będzie rosnąć chciałabym zacząć używać jakichś naturalnych rzeczy (oleje, maści/kremy z apteki) aby zminimalizować ryzyko rozstępów. Wiem ze wszystko zależy od genetyki ale jak jest nawilżona skóra to chyba lepiej. Nie chce używać balsamów i niczego z kosmetyków ponieważ zawiera to chemię, ale tez nie wyobrażam sobie smarować się na przykład śmietana/mlekiem bo nawilża :D

Moze któreś z was polecają coś naturalnego o niskim składzie chemicznym? Dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Ja uzywalam bio oil i nie mam rozstepow po ciazy. Ale skladu nie pamietam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika

Czyli normalnie po kąpieli jeszcze na mokra skore, tak?

Bo gdzieś czytałam ze jak się oleje niepoprawnie stosuje to wysuszają skore - ale nie miałam czasu jeszcze się w to wgłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja stosowałam w 2 ciążach krem z firmy Tołpa też z naturalnych składników i widziałam że skóra lepiej się zachowuje niż po bio oil który używałam ok 2 tygodni . Oczywiście nie miałam nawet jednego rozstepu. Używałam codziennie rano lub wieczorem po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Qwerty napisał:

Ja uzywalam bio oil i nie mam rozstepow po ciazy. Ale skladu nie pamietam.

 

Ona pyta o coś NATURALNEGO. To coś to jest napchany parafiną sztuczny szajs. Już 100 razy lepsze rzeczy ma rossman w marce własnej (nie mówiąc o tym, że dużo tańsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Może spróbuj zwykłego oleju kokosowego? Co prawda rozstępy to jest głównie kwestia genetyki, ale może będziesz miała szczescie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Masło shea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yahoooo

Używałam oleju kokosowego, oliwki dla niemowląt babydream, pharmaceris dla kobiet w ciąży. Ten zestaw sprawił ze po 2 ciążach nie mam ani mm rozstępu mimo ze mama i siostry posiadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bio oil nie można w ciąży używać, mają taką informację na opakowaniu. Syf totalny. Tolpa nie lepsza. Ja używałam różnych rzeczy, olejku z Rossmanna do ciała, masła shea, olejku ze słodkich migdałów. Na brzuchu nie zrobiły mi się rozstępy, ale na biodrach kilka tak. Biodra szczerze mówiąc często pomijalam przy smarowaniu. W tym wszystkim najwięcej chodzi pewnie o masaż skóry, który ją uelastycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uzywalam mustelli ale naturalne to nie jest. Ale tez miałam taki olejek z Phenome 

Czymkolwiek sie nie bedziesz smarowac to zacznij już bo jak brzuch urosnie to po ptakach. Wazna jest systematyczność!

Ja sie smarowalam od początku do konca i mam zero rozstepow .(smarowanie praktycznie od lydek az po szyje :)).  2 ciaze, po 18kg na plusie w kazdej. Nawet brzucha nie mam na brzuchu rozciagnietego. Jest zupelnie normalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

Smaruj nie tylko brzuch ale tez " boczki", biodra etc. Bo czesto skora nie wytrzymuje po bokach wlasnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika

Dziewczyny, dzięki za rady! Jedna z was wspomniała o masażu, jakich technik uzywalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masc

Zrób własny balsam. Masło shea oliwa z oliwek olej z jojoba i słodkich migdałów a i olej kokosowy. Zmiksuj wszytko i gotowe. Mega jest i 100% naturalne 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakaka

Używałam suchego olejku z nuxe, drogi po cholerze ale pachnie pięknie i ma naturalny skład. Rozstępów nie mam ale obstawiam, że to raczej genetyka, mama i babcia też nie mają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×