Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Czy sklep bullmarket.pl jest bezpieczny?

Polecane posty

Gość Ola

Czy ktoś kupował jakieś rzeczy na stronie bullmarket.pl? Ta strona jest bezpieczna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimek
19 godzin temu, Gość Ola napisał:

Czy ktoś kupował jakieś rzeczy na stronie bullmarket.pl? Ta strona jest bezpieczna? 

Zamówiłam tam w poniedziałek buty, kontakt z firmą mam jednakże co z tego wyjdzie nie mam pojęcia. Mam nadzieję że będzie okej ;(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 8.05.2019 o 17:19, Gość Anonimek napisał:

Zamówiłam tam w poniedziałek buty, kontakt z firmą mam jednakże co z tego wyjdzie nie mam pojęcia. Mam nadzieję że będzie okej ;(

 

czy doszły już pani? bardzo mnie ciekawi jak to jest z ta stroną

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

do mnie doszły po chyba 20 dniach, podajom że moze być nawet 30. ale już je mam troche się martfiłam ale już je mam i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Klaudina

Czy te buty są oryginalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Firma pod takim adresem nie istnieje byłam tam osobiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Klaudina
Dnia 10.05.2019 o 13:21, Gość Gosia napisał:

do mnie doszły po chyba 20 dniach, podajom że moze być nawet 30. ale już je mam troche się martfiłam ale już je mam i jestem zadowolona. 

Czy buty są orginalne i jakie pani zamowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamówiłem

Zamówiłem,wpłaciłem a po trzech dniach dostałem wiadomość że buty mogą przyjść po 90 dniach(niby gdzieś tam w regulaminie tak jest).Nim przyjdą to już będą niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty

prawdopodobnie oszuści  , żadnego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Też zamówiłam wplacilam i było że w trakcie realizacji A po 4 dniach że towar uszkodzony. Kontaktu nie ma nikt nie odpisuje nr.tel. nie ma chyba trzeba to zgłosić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamówiłem córce fajne buty na urodziny. Niestety buty nie dotarły a po urodzinach już dawno każdy zapomniał. Córka bardzo smutna. Mi jest głupio. Teraz przyszła wiadomość że towar uszkodzony i mam czekać do 90 dni. Porażka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie
Dnia 10.05.2019 o 13:21, Gość Gosia napisał:

do mnie doszły po chyba 20 dniach, podajom że moze być nawet 30. ale już je mam troche się martfiłam ale już je mam i jestem zadowolona. 

A czy pani czekała 20 dni z weekendami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamówiłam buty zrobiłam przelew internetowy i zero kontaktu pisałam e mail zero odzewu na stronie mi pokazuje że oczekiwanie na przelew a przelew robiony był ponad 2 tyg temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszuści

prawdopodobnie oszuści  , żadnego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Jakie kroki można podjąć, w stosunku do tych ludzi? i jak odzyskać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Witam ja również zamówiłam buty czekam już miesiąc czasu a butów brak ,wchodzę w swoje zamówienie i pisze że pieniążki przyjęte ale towar uszkodzony pisze do nich ale brak odezwu . Co robicie w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniac123
Dnia 5.06.2019 o 13:11, Gość Krystian napisał:

Jakie kroki można podjąć, w stosunku do tych ludzi? i jak odzyskać pieniądze

Podpinam sie do pytania już ponad miesiąc temu zamówiłam przelew został wykonany.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ole

Na stonie pisze ze nawet 90 dni nawet moga przychodzic wiec bede czekac ale jak dalej nie przyjda to  sprawa na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic

Mam taki sam problem, żadnych wiadomości 

Dnia 10.06.2019 o 16:24, Gość Klaudia napisał:

Witam ja również zamówiłam buty czekam już miesiąc czasu a butów brak ,wchodzę w swoje zamówienie i pisze że pieniążki przyjęte ale towar uszkodzony pisze do nich ale brak odezwu . Co robicie w takiej sytuacji ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiarygodna123

Ja kupiłam buty 18 kwietnia. Status przesylki do dziś- towar uszkodzony. Po tym pisałam wiadomości co to ma znaczyć..nie uzyskałam Żadnych odpowiedzi. Coś czuję,ze pieniądze i buty poszły w las ;/ Zdecydowanie nie polecam ! Jakaś banda oszustów. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga K

Niestety oszusci butu zamowione w kwietniu i cisza do dzis. Zero kontaktu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty bullmarket

niestety ja też czekam, buty zamówiłam 9 maja. Trzeba  o tym jasno pisać, a jezeli towaru nie ma ponad te 90 dni zgłaszać na policę, ja tak zrobię. Pisałam maile, odpowiedzieli na jednego. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia K.

Ja buty zamówiłam 4 maja i nic. Jak próbuje wejść w " śledzenie zamówienia " czy stronę Bullmarket.pl to wyskakuje mi błąd. Żadnego kontaktu a pieniądze wpłacone. Coś z tym trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaa

Ja zamówiłam 13 maja i zero kontaktu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł

Oszuści , strona też już znikneła  . Zgłaszajmy sprawę na Policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja buty zamówiłam 7 maja (2 pary) i nic. Jak próbuje wejść w " śledzenie zamówienia " albo na stronę Bullmarket.pl to wyskakuje mi błąd. Parę dni temu sprawdzałam status przesyłki to wyskoczyło "towar uszkodzony" i mam czekać 90 dni. Żadnego kontaktu i odpowiedzi na meile. Jak buty nie dotrą w ciągu 90 dni - zgłaszam sprawę na Policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zgłaszajmy sprawę na policję, im wiecej ludzi to zrobi, tym większe szanse, ze tacy oszuści nie naciągną następnych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

Zamówiłam buty ponad miesiąc temu, do dwóch tygodni mialam z nimi kontakt. Później wysłali mi wiadomość ze towar został uszkodzony... pisalam do nich trzy razy i na nic nie odpowiadają. Prosiłam o zwrot pieniędzy i też nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta z Olsztyna

To jeden wielki kit. Straciłam 232 zł, oszuści. Ponad dwa miesiące temu . Zamówiłam dwie pary obuwia i bieliznę. Pieniądze przelane bezpowrotnie. Nie kupujcie tam. Nawet nie odpowiadają na moje maile, jedynie na Facebooku ktoś raczył synowi napisać aż dwa słowa "towar uszkodzony". To skoro tak, dlaczego nie zwracają pieniędzy. Zlodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłoszenie na policję

Zgłosiłem sprawę na policję czym więcej zgłoszeń czyn szybciej będzie rozstrzygnięcie sprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×