Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Czy sklep bullmarket.pl jest bezpieczny?

Polecane posty

Gość GGg

Witam,

u mnie ta sama sytuacja. Informacja, że towar uszkodzony i już pewnie nie dotrze. Jak wygląda zgłoszenie sprawy na policję? Trzeba mieć jakieś dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
4 godziny temu, Gość Zgłoszenie na policję napisał:

Zgłosiłem sprawę na policję czym więcej zgłoszeń czyn szybciej będzie rozstrzygnięcie sprawy 

Jak wygląda zgłoszenie sprawy na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłoszenie

Ja zamówiłem buty już 2msc temu, wpłaciłem pieniądze i zero kontaktu nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi . Po prostu oszuści zgłaszam sprawę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Niestety też miałam taką sytuację. Zamówiłam a po kilku dniach otrzymałam wiadomość że cała partia towaru przyszła do nich uszkodzona i drugi raz zamówili towar u producenta. Mam czekać 90dni. Pisze że już nie chcę tego towaru i rządam zwrotu gotówki ale nikt mi nie odpisuje. Myślę ż:classic_blush:e to jakaś ściema...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zamawiałam w kwietniu. Przelew przyjęto. Butów nie otrzymałam. Na e - maile nie odpowiadają. Sprawę zgłosiłem na Policję i zachęcam innych. Nie możemy tego tak zostawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Towar zamówiłam w kwietniu, potem przyszła informacja,ze towar uszkodzony i czas oczekiwania 90 dni. Kontaktu nie ma z nimi. Strona tez nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie podobnie. Wcześniej pojawiała się informacja o uszkodzonym towarze, a teraz strona nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie tak samo czekam już 3 miesiące , i nadal nic , a strony już nawet nie ma i żadnego kontaktu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2019 o 08:16, Gość gość Paweł napisał:

Oszuści , strona też już znikneła  . Zgłaszajmy sprawę na Policję

 

Dnia 18.06.2019 o 11:39, Gość Anita napisał:

Ja buty zamówiłam 7 maja (2 pary) i nic. Jak próbuje wejść w " śledzenie zamówienia " albo na stronę Bullmarket.pl to wyskakuje mi błąd. Parę dni temu sprawdzałam status przesyłki to wyskoczyło "towar uszkodzony" i mam czekać 90 dni. Żadnego kontaktu i odpowiedzi na meile. Jak buty nie dotrą w ciągu 90 dni - zgłaszam sprawę na Policję.

 

Dnia 25.06.2019 o 12:00, Gość Gość napisał:

zgłaszajmy sprawę na policję, im wiecej ludzi to zrobi, tym większe szanse, ze tacy oszuści nie naciągną następnych!!!!!!

 

Dnia 3.07.2019 o 11:34, Gość Zgłoszenie na policję napisał:

Zgłosiłem sprawę na policję czym więcej zgłoszeń czyn szybciej będzie rozstrzygnięcie sprawy 

 

Dnia 3.07.2019 o 19:27, Gość Zgłoszenie napisał:

Ja zamówiłem buty już 2msc temu, wpłaciłem pieniądze i zero kontaktu nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi . Po prostu oszuści zgłaszam sprawę . 

 

Dnia 11.07.2019 o 22:33, Gość Gość napisał:

Ja zamawiałam w kwietniu. Przelew przyjęto. Butów nie otrzymałam. Na e - maile nie odpowiadają. Sprawę zgłosiłem na Policję i zachęcam innych. Nie możemy tego tak zostawić. 

 

Witam, wszystkich oszukanych. Uważam iż powinniśmy nagłośnić sprawę oraz udać się ze zgłoszeniem zbiorowym na policję. Jest w całym kraju mnóstwo oszukanych osób. Tylko jeżeli się zjednoczymy jesteśmy w stanie cokolwiek wskórać w tej sprawie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/groups/1863078847126558/

 

Zapraszam do grupy na facebooku!

JEST NAS WIELU!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Oszuści pieniądze  wysłane butów nie ma od pół roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Złożyłam zamówienie w BULLMARKET (oszuści i naciągacze) 12 maja 2019, od razu zapłaciłam za buty 199,50 zł. W dniu 14 maja otrzymałam wiadomość mailową, że płatność została przyjęta, więc nie miałam podejrzeń. Niestety żadnych innych wiadomości już nie dostałam. 29 maja napisałam do BULLMARKET że odstępuję od umowy zakupu i proszę o zwrot pieniędzy. Bez żadnej odpowiedzi. Ponownie upomniałam się o zwrot pieniędzy 16 sierpnia 2019, ale niestety bez echa. Nie ma ani butów, ani pieniędzy. OSZUŚCI !!! Omijać z daleka. Czy jest sens zgłaszać sprawę na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×