Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Życie erotyczne a depresja

Polecane posty

Gość

Witam mamy problem taki z dziewczyną że ona przechodzi depresję leczy się u psychiatry . Często ma ma tak że mija jej jest złota  a za chwilę wraca i jest jak cień człowieka i wcale nie potrafi że mną rozmawiać . Strasznie mnie to Dołuje myślę ciągle jak jej pomóc . I tak się stało że jak przychodzi co do czego nie potrafię z nią się przespać nawet czasem na wysokości zadania stanąć nie potrafię przyspiesza puls i dziwnie się czuję . Miał ktoś taki przypadek ? Dziećmi nie jesteśmy mamy po 30 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

Jestes jak zombi .lukasz w tv ale co tam Hi . Depresja to ...ona choroba miewam to wiem . Nie myslisz normalnie o milych rzeczach bo deprecha ci zabiera caly czas caly czas myslisz o tym jak sobie pomoc co bedzie za chwile w koncu jestes jak zombi .lukasz w tv ale niewiesz co tam leci bo mysli masz gdzie indziej . Wiec podczas sexu nie myslisz o sexe bo niemasz miejsca w glowie na inne myslenie tylko o depresji . Straszne i w...iajace . Ale po sexe jestes na troche wolny bo na momet zapomniales o depresji . Do doktorka szybko bo szkoda zycia na depresje . Tabletki escitalopram i za 2 tygodnie inny czlowiek .pozdro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sebek4385 napisał:

 I tak się stało że jak przychodzi co do czego nie potrafię z nią się przespać nawet czasem na wysokości zadania stanąć nie potrafię przyspiesza puls i dziwnie się czuję . Miał ktoś taki przypadek ? Dziećmi nie jesteśmy mamy po 30 lat 

to znaczy przypuszczam, że jak ona jest w głębokim stanie depresyjnym to raczej nie ma ochoty na seks i zachowuje się aseksualnie. Jeśli stan uda się opanować to wówczas może nawet chcieć abyś się nią interesował także seksualnie. Trudna sprawa bo jeśli jest to ciężka depresja i trudna do leczenia to nie licz na szybkie efekty. Albo to zaakceptujesz i będziesz dopasowywał się do jej rytmu życia i stanu albo nie dasz rady i ją opuścisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×