Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kdkdkd

Powiedzcie jak Wy możecie jeszcze oglądać te produkcje youtubowe ?

Polecane posty

Gość Kdkdkd

Ja nie moge przejść nawet przez połowę. Te szusze miszmaszowe  Mysliwcowe przecież to jest patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A to jest jakiś obowiązek oglądać wszystkie produkcje? Myśliwiec - zadbana matka 2 dzieci, wiodąca spokojne życie jest dla ciebie patologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajco

Ja tych lifestyle’owych w ogóle nie oglądam. Makijażowe też już coraz rzadziej, bo strasznie dużo czasu to zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii

Ja ogladam kilka jutuberek i jutuberow regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja juz nikogo, wszystkie to samo badziewie. A juz szusz czy stylizacje, ze tez ludziom sie to nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfff
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A to jest jakiś obowiązek oglądać wszystkie produkcje? Myśliwiec - zadbana matka 2 dzieci, wiodąca spokojne życie jest dla ciebie patologią?

witaj karolinko widac masz czas siedziec na kafe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A to jest jakiś obowiązek oglądać wszystkie produkcje?

Siedzą  całymi dniami  przed laptopami s/r/a/j/f/o/n/a/m/i  i   oglądają  wszystko co popadnie zamiast wybrać to co naprawdę  interesujące  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Siedzą  całymi dniami  przed laptopami s/r/a/j/f/o/n/a/m/i  i   oglądają  wszystko co popadnie zamiast wybrać to co naprawdę  interesujące  

No właśnie. Ja mam kilka ulubionych kanałów które oglądam regularnie i wystarczy. Nie wysiaduję na tych które mnie nie interesują tylko po to żeby na Kafeterii obrabiać im tyłki. Przecież to nasz wolny wybór co ogladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfd
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

No właśnie. Ja mam kilka ulubionych kanałów które oglądam regularnie i wystarczy. Nie wysiaduję na tych które mnie nie interesują tylko po to żeby na Kafeterii obrabiać im tyłki. Przecież to nasz wolny wybór co ogladamy.

a które oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja już nic nie oglądałam a na kafe zaglądam żeby się dowiedzieć czy coś ciekawego się zdarzyło i po streszczenia. O  istnieniu większości ytuberek dowiedziałam się z kafe i teraz na kafe kończę przygodę z nimi, jeszcze podczytuje wątki ale też coraz rzadziej. Także z prochu powstales, w proch się obrocisz, a w przypadku ytuberek od kafeterii się zaczęło, na kafeterii się skończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicha

Ja ogladam szusz bo zaraza mnie pozytywną energią i alissvlogchannel bo jest pracowita i dobrze zorganizowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem inżynierem, jak wracam z pracy mózg mi paruje, nie mam tv, więc dla odstresowania oglądam prymitywne treści jakie pokazują yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfg
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jestem inżynierem, jak wracam z pracy mózg mi paruje, nie mam tv, więc dla odstresowania oglądam prymitywne treści jakie pokazują yt.

jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

A to jest jakiś obowiązek oglądać wszystkie produkcje? Myśliwiec - zadbana matka 2 dzieci, wiodąca spokojne życie jest dla ciebie patologią?

Tak - pokazywanie najdrobniejszych szczegółów swojego (i swoich dzieci) życia na yt to jest dla mnie patologia. Nie tyczy się to tylko tej jednej jutuberki, ale całego tego stada sprzedajnych ekshibicjonistek. 

Niezmiennie zadziwia mnie, że im większa gwiazda, artysta, wartościowy człowiek, mający jakieś osiągnięcia, tym bardziej dba o swoją prywatność. A im ktoś ma mniej do przekazania, tym bardziej obnaża się przed obcymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fkkrrk
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak - pokazywanie najdrobniejszych szczegółów swojego (i swoich dzieci) życia na yt to jest dla mnie patologia. Nie tyczy się to tylko tej jednej jutuberki, ale całego tego stada sprzedajnych ekshibicjonistek. 

Niezmiennie zadziwia mnie, że im większa gwiazda, artysta, wartościowy człowiek, mający jakieś osiągnięcia, tym bardziej dba o swoją prywatność. A im ktoś ma mniej do przekazania, tym bardziej obnaża się przed obcymi ludźmi...

Dziękuję Ci za ten komentarz masz rację w 100 %. To jak one się zachowuje pokazuje kim są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

Nie możemy ...powoli wszystko się przejada.Ludzie są okropnie NUDNI, czy to w mediach, czy w życiu realnym. Po co oglądać takie nudne dziewczyny, które nie mają nic do powiedzenia, pokazania, zainspirowania? Bo cóż to za wyczyn pokazać siatki zakupów z dyskontów spożywczych, albo kolejne haule sra ule kosmetyczne, ubraniowe? One naprawdę myślą że kogoś to interesuje? Że w każdym miesiącu te denka, sre nka i haule będą tak ciekawe? Kogo to obchodzi co ona zjadła, co kupiła, co zużyła? Po co reklamować to wszystko? przecież każda cera jest inna, tak samo każda figura jest inna, sylwetka, rodzaj urody, kolor i rodzaj włosów..a tym samym każda osoba ma indywidualne potrzeby. Każda myśląca osoba nie potrzebuje reklamy, bo wie co jest dla niej najlepsze! Jak te jutuberki nudzą z tymi haulami, specjalistki od kosmetyków..taaa jasne. 

Nie dajcie się nabrać na to, to są często kryptoreklamy!!! One te haule i denka najczęściej pokazują dla REKLAMY W RAMACH WSPÓŁPRACY Z FIRMAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

DOKŁADNIE! Ja jeszcze dodałabym że im bardziej ktoś "gwiazdorzy" będąc tak właściwie nikim , tym bardziej pokazuje swoje buractwo nie utrzymujac kontaktów z widzami, czyli nie integruje się, nie odpisuje i nei reaguje na komentarze, zapytania, nie odpisuje na wiadomości. Po tym można poznać zakompleksione pseudo gwiazdy jutuny, które chcą uchodzić za te prawdziwe gwiazdy 🙂 Wieśniary, jedna gorsza od drugiej. Namnożyło się tego dziesiątki, i bawią się w specjalistki od wszystkiego, wielkie jutuberki z siatami z lidla czy haulami 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niezmiennie zadziwia mnie, że im większa gwiazda, artysta, wartościowy człowiek, mający jakieś osiągnięcia, tym bardziej dba o swoją prywatność. A im ktoś ma mniej do przekazania, tym bardziej obnaża się przed obcymi ludźmi...

DOKŁADNIE! Ja jeszcze dodałabym że im bardziej ktoś "gwiazdorzy" będąc tak właściwie nikim , tym bardziej pokazuje swoje buractwo nie utrzymujac kontaktów z widzami, czyli nie integruje się, nie odpisuje i nei reaguje na komentarze, zapytania, nie odpisuje na wiadomości. Po tym można poznać zakompleksione pseudo gwiazdy jutuny, które chcą uchodzić za te prawdziwe gwiazdy  Wieśniary, jedna gorsza od drugiej. Namnożyło się tego dziesiątki, i bawią się w specjalistki od wszystkiego, wielkie jutuberki z siatami z lidla czy haulami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Teraz oglądam tylko od czasu do czasu "jak to ogarnąć" 

Nie zapomnij o swojej idolce Bogumile spaślickiej 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W12
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

A to jest jakiś obowiązek oglądać wszystkie produkcje? Myśliwiec - zadbana matka 2 dzieci, wiodąca spokojne życie jest dla ciebie patologią?

Karolina, przestan wciskac te bzdury gdzie popadnie. Do urodziwych nie nalezysz a to spokojne zycie, to wegetacja z dala od ludzi, kultury, sztuki i perspektyw. A wszystko bez prawa jazdy i na wsi zabitej dechami, gdzie wyjazd do Lidla to okazja to zalozenia najlepszych ubran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Kicha napisał:

Ja ogladam szusz bo zaraza mnie pozytywną energią i alissvlogchannel bo jest pracowita i dobrze zorganizowana. 

Chyba kpisz Szusz i energia? Emeryci  maja więcej powera, ona tylko ciągle w szlafroki, a o 18 w piżamach już. A co do Aliss to niby w czym ma być zorganizowa jak ona ma 2 zajęcia na krzyż na uczelni i zaraz kończy studia, a poza tym zero obowiązków. Ah tak zapomniałam ona do planera wpisuje zakupy i mycie się, to jest cała jej organizacja, a pracowita też nie jest bo ani dnia uczciwie nie przepracowala, nawet podczas gap year który miała po liceum, wszystko sponsoruje tata. Szkoda czasu na takie Karyny jak one,do tego obie antyspolecznego i traktują ludzi z pogardą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie zapomnij o swojej idolce Bogumile spaślickiej 😆

Nie oglądam jej, tylko mi jej szkoda i nie rozumiem tej fali hejtu na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jejku, ludzie, ogarnijcie się! Po co ten jad, ta cała zawiść i hejt. Każdy żyje jak chce. Oglada, co chce, nagrywa, co chce. Jeżeli się Wam coś w kimś nie podoba, to powiedzcie (a najlepiej przemilczcie, bo nikt nie bierze tak durnych zdań pod uwagę)  to w kulturalny sposób, a nie wylewacie wiadro szlamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Monika napisał:

Jejku, ludzie, ogarnijcie się! Po co ten jad, ta cała zawiść i hejt. Każdy żyje jak chce. Oglada, co chce, nagrywa, co chce. Jeżeli się Wam coś w kimś nie podoba, to powiedzcie (a najlepiej przemilczcie, bo nikt nie bierze tak durnych zdań pod uwagę)  to w kulturalny sposób, a nie wylewacie wiadro szlamu.

O właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Monika napisał:

Jejku, ludzie, ogarnijcie się! Po co ten jad, ta cała zawiść i hejt. Każdy żyje jak chce. Oglada, co chce, nagrywa, co chce. Jeżeli się Wam coś w kimś nie podoba, to powiedzcie (a najlepiej przemilczcie, bo nikt nie bierze tak durnych zdań pod uwagę)  to w kulturalny sposób, a nie wylewacie wiadro szlamu.

zeby chociaz ktoras byla ladna, a niestety wszystkie bez wyjatku odpychaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

zeby chociaz ktoras byla ladna, a niestety wszystkie bez wyjatku odpychaja 

Hanka jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 8.05.2019 o 21:14, Gość Gość napisał:

Tak - pokazywanie najdrobniejszych szczegółów swojego (i swoich dzieci) życia na yt to jest dla mnie patologia. Nie tyczy się to tylko tej jednej jutuberki, ale całego tego stada sprzedajnych ekshibicjonistek. 

Niezmiennie zadziwia mnie, że im większa gwiazda, artysta, wartościowy człowiek, mający jakieś osiągnięcia, tym bardziej dba o swoją prywatność. A im ktoś ma mniej do przekazania, tym bardziej obnaża się przed obcymi ludźmi...

Masz całkowitą rację, a jest tak dlatego że człowiek wartościowy nie ma potrzeby szukania poklasku, jego mądrość broni się sama a te wszystkie pseudo youtuberki co pokazują siatki z zakupami z lidla, albo z rana prosto z wyra rozmemłane, że jakby komputery mogły przenosić zapachy to i ich wyziew z gęby. Zakompleksione, niedowartościowane, pustawe dziewczyniska znudzone swoim życiem, często madki polki z małych miasteczek albo wiosek gdzie nie bardzo jest z kim spędzać fajnie czas, samotne, bez przyjaciół...albo inna patologia która nie ma żadnych pasji, dlatego tak wszystko pokazują bo chcą być zauważalne, próbują się dowartościować i pogwiazdorzyć "patrzta, to ja youtuberka" (szczyt ambicji!) Niektóre naprawdę to takie wsiury że aż źal patrzec na to zacofanie i mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
54 minuty temu, Gość Monika napisał:

Jejku, ludzie, ogarnijcie się! Po co ten jad, ta cała zawiść i hejt. Każdy żyje jak chce. Oglada, co chce, nagrywa, co chce. Jeżeli się Wam coś w kimś nie podoba, to powiedzcie (a najlepiej przemilczcie, bo nikt nie bierze tak durnych zdań pod uwagę)  to w kulturalny sposób, a nie wylewacie wiadro szlamu.

To nie jest jad, raczej frustracja z powodu tego co się dzieje w mediach, które są zalewane mnóstwem głopowatych ludzi, promowana jest patologia, im ktoś gł/upszy tym bardziej promowany, bo ma być szoooł. Dla kogo? Nasze społeczeństwo jest ogł/upiane różnego rodzaju treściami które mają odmóżdżać ludzi.Wystarczy włączyć telewizję i zobaczyć co ciekawego ma do zaoferowania w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na każdym kanale debi/lne programy a'la paradokumentalne pokazujące patologię, na youtubie coraz więcej tego typu kanałów.Normalni ludzie mają dość g owna w mediach.Wyłaniają się takie madki polki jak grzyby po deszczu i powielają w kółko to samo od paru lat po poprzedniczkach, miliony niepotrzebnych kosmetyków, pierd ołek, pokazywanie zakupów spożywczych, opowiadanie tego samego, zaniedbane, potrafią jeszcze w wyrze się nagrać zaspane rozczochrane.Ludzie, do czego to doprowadza??? Nikt nie chce oglądać czegoś takiego. To odpychające.Jak te babska się nie wstydzą otwierać drzwi na oścież do swojej prywatności i pokazywać swoich sypialni, tego jak wyglądają w szlafroku i turbanie? Skoro to takie naturalne pokazywać te nagrywki całemu swiatu w necie, wszak takie naturalne chcą byc, to dlaczego tak samo na ulicę do sklepu czy na spacer nie pójdą...w szlafroku z rozcapirzonymi włosami, ze śpiochami w oczach i z wyziewem smoka? Powariowały i zatraciły poczucie rzeczywistości, naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 YT jest beznadziejny. Nie ogladam patoli, nie sponsoruje cwaniaczek I obibokow. Nie potrzebuje ich falszywych polecen. Mam nadzieje, ze przyjdzie czas na oczyszczenie YT.

Robie wyjatek dla 2-3 kanalow podrozniczych.

polecam innym nie wspieranie tych beznadziejnych influenserek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×