Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata 37

Córka nie chce iść do komunii

Polecane posty

Gość x_x

Mnie to ostatnio wcurwił mój tata zmusił mnie do bierzmowania a nawet na nie nie przyszedł a w kościele ostatni raz to był chyba z 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak cie zmusił?

Pistolet przystawił czy powiedział ze kasy nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie rodzice zmuszali do chodzenia na religię. Mam 40 lat i do dziś czuję pogardę do ich zachowania wtedy. Zresztą oni też uważają, że błąd zrobili i jest im głupio. Religię i tak koniec końców rzuciłam, niesmak został. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie rodzice zmuszali do chodzenia na religię. Mam 40 lat i do dziś czuję pogardę do ich zachowania wtedy. Zresztą oni też uważają, że błąd zrobili i jest im głupio. Religię i tak koniec końców rzuciłam, niesmak został. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie rodzice zmuszali do chodzenia na religię. Mam 40 lat i do dziś czuję pogardę do ich zachowania wtedy. Zresztą oni też uważają, że błąd zrobili i jest im głupio. Religię i tak koniec końców rzuciłam, niesmak został. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie znam lekarza, który nazwalby siebie "lekarką".

To mało znasz. Najlepsze było to jak w biol-chemie w teoretycznie elitarnym liceum ...n*ta wychowawczyni mnie wzięła na rozmowę czemu nie chodze na religie :) Tyle na temat uznawania prawa do własnego zdania u 18latkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mnie rodzice zmuszali do chodzenia na religię. Mam 40 lat i do dziś czuję pogardę do ich zachowania wtedy. Zresztą oni też uważają, że błąd zrobili i jest im głupio. Religię i tak koniec końców rzuciłam, niesmak został. 

Mnie też zmuszali. Nie tylko do chodzenia na religię. Do chodzenia na mszę w każdą niedzielę i święta, rekolekcje, drogi krzyżowe, różańce. Jak nie chciałam to były awantury, szantaże itd. Chodziłam więc, żeby mieć świety spokój. Nie wiem co im to dało. Chodziłam do spowiedzi. Owszem. Ale co z tego jak to były spowiedzi nieważne? Przyjmowałam potem komunię. Ale co z tego skoro to były komunie świętokradzkie? Dla mnie to wszystko jedno, bo i tak nigdy w to nie wierzyłam. Ale dla nich? Wierzących, że to ma jakąś moc? To chyba tylko gorzej, że zmuszali kogoś żeby robił takie rzeczy.

I tak. Też czuję pogardę do ich zachowania wtedy. I mam i za złe, że tak robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×