Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosi

Problem z mieszkaniem

Polecane posty

Gość Rosi

Cześć, mam wielki problem w kwestii mieszkania, a właściwie miejsca zamieszkania... Jestem z moim mężczyzną już od 8 lat, razem mieszkamy jakieś 3... No i właśnie jest tu problem, ponieważ mieszkamy w małej mieścince, w której ja nie mam szansy na pracę taka jakbym chciała (ani na żaden rozwój) - a jest to dla mnie bardzo ważna kwestia. Chciałabym wyjechać gdzieś, gdzie będzie szansa na jakiś rozwój.... chociażby wrócić do rodzinnego miasta. Natomiast mój nie za bardzo ma na to ochotę. Niby mówi, że możemy to zrobić, ale wiem, że to będzie na siłę... a ja nie chcę, żeby znów on był nieszczęśliwy. Chociaż trochę nie rozumiem bo nic go bardzo tam nie trzyma, pracę nową podobną znalazłby szybko. No i ja też jednak nie chcę się męczyć... i czuć ciągle jak ..., bo nie ma tam dla mnie pracy, a mam większe ambicje niż sklep spożywczy (zresztą nie nadaję się do tego, wiem że to nie dla mnie, no i jestem po studiach więc wolałabym coś bardziej rozwojowego - po to je robiłam).To jest okropny problem w naszym związku... a ja nie chcę, żeby się przez to rozpadł, kocham go naprawdę bardzo, wiem, że to ten jedyny mężczyzna, z którym chcę się zestarzeć i wiem, że on czuje tak samo. Ale ta sytuacja wyniszcza mnie od środka już.... Ktoś ma jakąś racjonalną poradę w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Warto spełniać marzenia :) https://zrzutka.pl/7rtzvu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×