Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Ciąża?

Polecane posty

Gość Asia

Cześć, może któraś z Was spotkała się już z taka sytuacja, już sama nie wiem co mam myśleć. Staramy się o 2 dziecko i dzień przed planowanym okresem test wyszedł negatywny, kolejny robiony wieczorem (dzień później) z ledwie widoczna 2 kreska. Wczoraj (2 dni po spóźniającym się okresie) rano test wyszedł negatywny, a dzisiaj na kolejnym teście znów widoczna jest delikatna druga kreska. Test, ktory okazal sie negatywny byl bardziej czuly niz pozostale. Myslicie, ze te blade kreski to pomylka czy jeszcze moge miec nadzieje? Dziekuje za wszystkie odp :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

może być roznie

jeden rabin powie tak drugi nie

bedzie dziecko albo nie będzie dziecka

ciezko powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko jest możliwe. Jeśli to są takie szare kreski, które wychodzą po godzinie od zrobienia testu to raczej nie jest ciąża. Robiłam już milion testów. W ciąży byłam dwukrotnie i kreska najwcześniej się pojawiała 5 dni po spodziewanym okresie i była bladoróżowa. Za 2-3 kolejne dni była już dobrze widoczna, ale też jasna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Sa rozowe tak jak kreski kontrolne, tylko ciensze i delikatniejsze. Pojawiaja sie po okolo 2 min. Przy 1 dziecku dzien po spodziewanym okresie byly juz wyraznie widoczne 2 krechy, a poprzednia ciaze poronilam wiec teraz sie boje, ze znowu cos moze byc nie tak. Lekarz dopiero w przyszlym tygpdniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
18 godzin temu, Gość Asia napisał:

Sa rozowe tak jak kreski kontrolne, tylko ciensze i delikatniejsze. Pojawiaja sie po okolo 2 min. Przy 1 dziecku dzien po spodziewanym okresie byly juz wyraznie widoczne 2 krechy, a poprzednia ciaze poronilam wiec teraz sie boje, ze znowu cos moze byc nie tak. Lekarz dopiero w przyszlym tygpdniu 😕

Może zrób badanie bety z krwi? Ja miałam wynik już tego samego dnia i było pewne, że to ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Jusia8428 napisał:

Poczekaj tydzień lub dwa i wtedy zrób

jusia ty robisz coś w życiu produktywnego poza siedzeniem na tym forum? bo na razie wywnioskowałam tyle, ze nie masz nawet matury a twoim największym osiągnięciem w wieku 18 lat jest zaciążenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

jusia ty robisz coś w życiu produktywnego poza siedzeniem na tym forum? bo na razie wywnioskowałam tyle, ze nie masz nawet matury a twoim największym osiągnięciem w wieku 18 lat jest zaciążenie 

Co nie można już odpowiadać? Bo co? Przeszkadza ci to? Boli cię? Może mam nie korzystać z forum aby polepszyć ci dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godc
7 minut temu, Jusia8428 napisał:

Co nie można już odpowiadać? Bo co? Przeszkadza ci to? Boli cię? Może mam nie korzystać z forum aby polepszyć ci dzień?

a jakoś normalnie się odniesiesz czy brak argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość godc napisał:

a jakoś normalnie się odniesiesz czy brak argumentów?

Jak mam się odnosić? Odpowiadam na pewien temat a ktoś się przypieprza. Tak, oprócz tego forum mam życie. Mam co robić. Załatwiać sprawy. Nie nie mam matury. Nie mieszkam w Polsce. Tak jestem w ciąży. Po narodzinach zabieram się za kursy. Coś jeszcze? Boli cię że odpowiadam? Wkurza cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×