Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćiu1

Ale mi sie w domu nudzi

Polecane posty

Gość gośćiu1

Siedze na wychowawczym , dzidzia ma 2 miesiace , starszy 20 miesiecy, i tak tragicznie mu sie nudzi ze nie wiem co ze sobą zrobic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulka

Może do roboty idź leniwa babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1

ale nie moge, 14 tyg macierzynskiego musze wykorzystać, chocbym nie chiała. Tam jest bład, siedzę na macierzynskim. juz cały dom posprzatałam, umre z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ZAcznij sie bawic z dziecmi i czytac im ksiazeczki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Zazdroszczę. Moje mają 11l,6l i 1,5 miesiąca i nie mam czasu na nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Mania nie masz czasu na nic a na kafe ciągle Cię widze:) starsze są w szkole, zostaje Ci jedno i czasu nie masz?! czasu to się nie ma jak się zapierdziela w pracy 12h i dzieci ogarnia wieczorem. Jesteś Panią swojego czasu teraz, widać kiepska z Ciebie kierowniczka że czas ci ucieka.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubu
32 minuty temu, Gość gośćiu1 napisał:

Siedze na wychowawczym , dzidzia ma 2 miesiace , starszy 20 miesiecy, i tak tragicznie mu sie nudzi ze nie wiem co ze sobą zrobic. 

Prowo. Wychowawczy z macierzyńskim jej się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem jak moze ci sie nudzic z 2 małych dzieci. Moze zajelabys sie nimi wtedy mialabys cos do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

20 miesięczne dziecko potrzebuje uwagi. Pobaw się z nim. Poczytaj mu książeczki. Zrób z nim ciasteczka. 

Sama poczytaj dobra książkę. Wykorzystaj czas na naukę języków obcych. Może jakiś kurs. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka w domu
6 minut temu, Gość Anka napisał:

20 miesięczne dziecko potrzebuje uwagi. Pobaw się z nim. Poczytaj mu książeczki. Zrób z nim ciasteczka. 

Sama poczytaj dobra książkę. Wykorzystaj czas na naukę języków obcych. Może jakiś kurs. 

 

 

O to to. A nie pusci dzieci samopas i się nudzi!  Chociaż myślę że to prowo i chce przygadac matkom będącym w domu że nic nie mają do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1

jak spi potrzebuje uwagi:o? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gośćiu1 napisał:

jak spi potrzebuje uwagi:o? 

Jestes cudotworca jezeli dwoje malych dzieci spi w tym samym czasie i tak czesto, ze cala chalupe zdazyc obrobic i sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Jestes cudotworca jezeli dwoje malych dzieci spi w tym samym czasie i tak czesto, ze cala chalupe zdazyc obrobic i sie nudzic.

dwu miesieczne dziecko spi niemal cały czas, posprzatac to raptem godzinka, ilez to przetrzec kurze i pomyc podłogi, jakies wieksze sprzatanie a weekend gdy maz w domu. gdy gotuje to maluch do krzesełka na te 15 min zeby przygotowac i bawi sie kubeczkami. teraz karmie , a maluch  siedzi w baseniku z pileczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×