Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....

ej dziewczyny a czy jest możliwie, że dwojgu białym rodzicom urodzi się...

Polecane posty

Gość ....

dziecko mudzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest mozliwe jesli baba pusci sie z murzynem a bedzie wciskac bialasowi ze to jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Tak jasne jak matka się za dużo w ciąży opala...🤦‍♀️ ja nie wiem skąd się te głupie pytania biorą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czarne nie ani nawet mulat. Ale dziecko może mieć lekko ciemniejszą karnacje jak się urodzi. Ja się z żadnym ciapatym nie pusciłam a syn jak się urodził był lekko ciemniejszy niż my... podkreślam LEKKO tak jakby trochę na słońcu posiedział i do tak do roku potem już blady jak ściana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jest taka możliwość w przypadku gdy rodzice mieli czarnoskórych przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak jest taka możliwość w przypadku gdy rodzice mieli czarnoskórych przodków.

Niektorzy maja nieraz takie niespodzianki hehe.  Dawniej niektorzy ciemnoskorzy w Ameryce (gdzie panowala zasada, ze jednak kropla czarnej krwi oznaczalo, ze jestes czarnym niewazne jak jasnym) byli tak wymieszani, ze mogli udawac bialych i tak wlasnie robili, zeby miec lepsze zycie.  Kilka pokolen pozniej rodzina nic o czarnoskorych przodkach nie slyszala, a rodzi sie ciemniejsze dziecko.

Temat ten jest zalozony jednak przez ignoranta, ktory nie potrafi zrozumiec konceptu dziedziczenia koloru oczu i mysli, ze swieci intelektem wymyslajac, jego zdaniem oczywiscie, sarkastyczne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Niektorzy maja nieraz takie niespodzianki hehe.  Dawniej niektorzy ciemnoskorzy w Ameryce (gdzie panowala zasada, ze jednak kropla czarnej krwi oznaczalo, ze jestes czarnym niewazne jak jasnym) byli tak wymieszani, ze mogli udawac bialych i tak wlasnie robili, zeby miec lepsze zycie.  Kilka pokolen pozniej rodzina nic o czarnoskorych przodkach nie slyszala, a rodzi sie ciemniejsze dziecko.

Temat ten jest zalozony jednak przez ignoranta, ktory nie potrafi zrozumiec konceptu dziedziczenia koloru oczu i mysli, ze swieci intelektem wymyslajac, jego zdaniem oczywiscie, sarkastyczne tematy.

Zgadzam się z tobą. Temat jakaś niedouczona gimnazjalistka zalozyla bądź facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×