Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość polako90

Związek z Ukrainką. Warto czy nie warto ???

Polecane posty

Gość polako90

Spodobała mi się dziewczyna z Ukrainy. Pracuje tu w Polsce niedaleko mnie. Znamy się pół roku. Jest fajna ale bardzo uparta i taka jakby niezależna w swoim myśleniu. Trochę mi to nie odpowiada bo ja sam jestem elastyczny w negocjacjach i chętnie pójdę na rękę a Ona lubi stawiac na swoim. Wiem też, że ma chorą matkę na Ukrainie której musi pomagac finansowo bo ojciec odszedł do innej. Myślę na poważnie o swojej przyszłości i obawiam się tego, że mogą byc różne problemy. Lubię miec życie pod kontrolą a znajomi odradzają mi taki związek ze względu na niepewnośc. Twierdzą, że Ona więcej kasy wyda na jeżdżenie na Ukrainę i pomoc matce niż wkład w naszą przyszłośc. Poza tym uważają, że ma za silny charakter i nie będzie dla niej problemem rozwód jeśli coś się jej nie spodoba u mnie itd.. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHOJNICZANIN 24 LATA

JA PIEPRZE JAKI CZOPEK LEDWO KOBIETE POZNAŁ I JUŻ WSPÓLNĄ EMERYTURE PLANUJE HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polako90

Nic nie planuję tylko rozważam czy warto wchodzic w ten związek czy nie. Nie chodzi mi o przygodę a o przyszłośc. Szukam kobiety, z którą założę rodzinę. Za rok stuknie mi 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci tez nie da gwarancji, ze malzenstwo z Polka albo kobieta innej narodowosci bedzie udane.Sam musisz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×