Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Sąsiedzi wyzywają swoje dzieci

Polecane posty

Gość Załamana

Cześć, dziewczyny. Moi sąsiedzi od jakiegoś czasu zachowują się bardzo źle. Kiedyś większość czasu byłam poza mieszkaniem, teraz pracuje w domu i codziennie słyszę to samo. Przekleństwa, pisk, huk, płacz dzieci. Najgłośniejszy płacz jest zaraz po głośnych przekleństwach i tym właśnie huku. Słyszałam już "k. rwa, ....laj, oddam cię, nie muszę się wami zajmować, wypierd. laj, mam cie dosyć, nie mogę na ciebie patrzeć, zwariuje z wami k.rwa". I tak ciągle... Szkoda mi tych dzieci, nie chce tolerować patologii, nie wiem czy to przemoc psychiczną, czy też fizyczna, tak samo nie wiem czy ktoś ich już kiedyś zglaszal- znam ich tylko z widzenia, nie znam nazwiska tylko adres. Postanowiłam że zgłoszę anonimowo do mopsu, myślicie że to coś da? Co mogę jeszcze zrobić? Boję się że kiedyś dojdzie do nieszczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaa

Nic nie da anonimowo. Musisz być ewentualnym świadkiem, także  w sądzie rodzinnym. No i dowody jakieś np. nagrania jak wyzywają dzieci i z tym iść, najlepiej na policję, bo jeśli nie korzystają z zasiłków z Mopsu, to oni nie mogą nic zrobić. Żeby się tym zająć na poważnie, musiałaby wkroczyć policja i sąd rodzinny, który daje kuratora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×