Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po obejrzeniu filmu braci Sekielskich, już wiem na 100 %, że moje dziecko nie pójdzie do I komunii

Polecane posty

Gość Bimba
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To rodzice są w większości winni, że ich dzieci są ofiarami pedofilów. To rodzice indoktrynują i pozwalają indoktrynować dzieci i to oni wpuszczają dzieci w łapska pedofilów. 

Dla mnie to ten sam rodzaj winy kiedy matka przyjmują oczy na to że ojczyzna współczuję z jej nieletnią córką!!!

Taka mamusia nic nie mówi żeby ludzie myśleli że są wspaniałą rodziną i żeby chłopa w domu zatrzymać.

A jak córka się poskarży to mamusia zwala winę na nią że biednego tatusia kusiła!

Ot, taka analogia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
Przed chwilą, Gość Bimba napisał:

Dla mnie to ten sam rodzaj winy kiedy matka przymykają oczy na to że ojczym współżyje z jej nieletnią córką!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Słownik mi zwariował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

I tak. To rodzice są w większości winni, że ich dzieci są ofiarami pedofilów. To rodzice indoktrynują i pozwalają indoktrynować dzieci i to oni wpuszczają dzieci w łapska pedofilów. 

Rodzice wpuszczają dzieci w łapska zwyrodnialców, nie jest to logiczne. Czyli wg ciebie ofiara jest winna, a nie sprawca? Po coś tam poszedł, powiedz pobitym, zamordowanym, okaleczonym, zgwałconym ...Najlepiej nie wychodzić z domu? Ale w domach też zdarzają się napady, rozboje, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

I tak. To rodzice są w większości winni, że ich dzieci są ofiarami pedofilów. To rodzice indoktrynują i pozwalają indoktrynować dzieci i to oni wpuszczają dzieci w łapska pedofilów. 

Czyli wg ciebie ofiara jest winna, a nie sprawca? Po coś tam poszedł, powiedz pobitym, zamordowanym, okaleczonym, zgwałconym ...Najlepiej nie wychodzić z domu? Ale w domach też zdarzają się napady, rozboje, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może nie związane z pedofilią, ale już jako dziecko zauważyłam, że z tym KK jest coś nie tak...okres Pierwszej Komunii, klepało się modlitwy „na zaliczenie”, ale nikt nie potrafił po ludzku małym dzieciom wytłumaczyć na czym ten sakrament polega.
Dziecko ja kto dziecko, nie jest jeszcze ukształtowane, nie wie co można zrobić w takiej sytuacji, a mianowicie, mój kolega podczas Białego Tygodnia, z ciekawości wyjął komunikant z buzi żeby go obejrzeć. Kiedy zobaczyła to siostra zakonna wpadla w szał. I już wtedy pomyślałam sobie, że siostry są inne od nauczycieli. Potrafią z anioła przeistoczyć się w diabła. U nas na lekcji ta sama siostra wyprowadzona z równowagi skakała w miesjcu lub kopała plecaki.
Uważam, że każdy człowiek, który będzie pracował z dziećmi powinien być przebadany przez psychiatrę, powinien udać się na obserwację, powinien przechodzić regularne badania psychologiczne.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby rodzić wiedział, że ma do czynienia z pedofilem, nie powierzyłby mu dziecka. Winny jest zbrodniarz, nie ofiara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czyli wg ciebie ofiara jest winna, a nie sprawca? Po coś tam poszedł, powiedz pobitym, zamordowanym, okaleczonym, zgwałconym ...Najlepiej nie wychodzić z domu? Ale w domach też zdarzają się napady, rozboje, itp

Sprawca jest jak najbardziej winny. To nie ulega wątpliwości. Jednak rodzice są współwinni. Jednak to oni postanowili poddać swoje dziecko indoktrynacji religijnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

To Walcz z pedofilia w kościele, a nie obrażaj nas, bo wierzymy, wszędzie są głupi i mądrzy, a ty myślisz, że tylko głupcy wierzą, sama wystawiasz sobie świadectwo. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, zlepek głupotek, truizmów, zarozumialosc, pycha, nienawiść, nieładnie! 

Tak. Wierzycie, tylko nie wiecie w co. Sorry, ktoś kto posyła dziecko do komunii, a przy tym mówi, że komunia to tylko taki symbol i nie należy brać na poważnie tego co mówi kościół w tej kwestii mądry na pewno jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To Walcz z pedofilia w kościele, a nie obrażaj nas, bo wierzymy, wszędzie są głupi i mądrzy, a ty myślisz, że tylko głupcy wierzą, sama wystawiasz sobie świadectwo. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, zlepek głupotek, truizmów, zarozumialosc, pycha, nienawiść, nieładnie! 

Walczę z pedofilią w kościele na swój sposób. Próbując przekonać ludzi, że indoktrynacja religijna nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdyby rodzić wiedział, że ma do czynienia z pedofilem, nie powierzyłby mu dziecka. Winny jest zbrodniarz, nie ofiara. 

Gdyby rodzic wiedział co nieco o kościele, do którego należy, o dogmatach, które "podaje mu się do wierzenia" to by nie wpychał do tego kościoła swojego dziecka. A zbrodniarze za swoje zbrodnie szli by do więzienia, a nie byli przenoszeni na inne parafie, aby radośnie kontynuować swoje zbrodnie, na dzieciach kolejnych owieczek, które postanowiły tym dzieciom wyprać mózgi 'wiarą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Sprawca jest jak najbardziej winny. To nie ulega wątpliwości. Jednak rodzice są współwinni. Jednak to oni postanowili poddać swoje dziecko indoktrynacji religijnej. 

Czyli posyłając dziecko np na treningi piłki czy tańca towarzyskiego, a dziecko zostanie ofiara trenera pedofila, rodzice są współwinni, bo poddali dziecko indoktrynacji rozwijania pasji u dziecka? Brzmi głupio, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby rodzic wiedział co nieco o kościele, do którego należy, o dogmatach, które "podaje mu się do wierzenia" to by nie wpychał do tego kościoła swojego dziecka. A zbrodniarze za swoje zbrodnie szli by do więzienia, a nie byli przenoszeni na inne parafie, aby radośnie kontynuować swoje zbrodnie, na dzieciach kolejnych owieczek, które postanowiły tym dzieciom wyprać mózgi 'wiarą".

Pedofilia nie jest zgodna z dogmatami kościoła. Religia jest dobra, tylko ludzie są źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pojdzie do komunii bo co?????  bo pan Jezus z nieba ...go skrzywdzi....a może siostra zakonna będzie religie prowadzić ...i go nie krzywdzi...teraz świecy prowadza z udziałam rodziców...ty go od Boga chcesz oddzielić bo ksiadz...zawinił....to plujesz na Boga..!!!!..w du..miej księdza ...a dziecko nich pana Jezusa do serca przyjmie..taka prawda...i nie siej zlej propagandy...mniej w du/pie księży...Bóg jest ważny nie ksiadz..choć ja nie znam żadnego złego księdza.akurat..nie natrafiam za to ojciec nie był lepszy pod niektórych duchownych... .....stary ubowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak. Wierzycie, tylko nie wiecie w co. Sorry, ktoś kto posyła dziecko do komunii, a przy tym mówi, że komunia to tylko taki symbol i nie należy brać na poważnie tego co mówi kościół w tej kwestii mądry na pewno jest. 

Dla mnie niemądra jestes ty, skoro upierasz się, że opłatek to palec, noga czy inna część ciała ludzkiego.Masz problem z sobą, powazny, tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H+hhhhhhhhh

Jezus powiedział że religie prawdziwa poznacie po jej owocach. Przyrownal tu do owoców ładnych i zgnilych. Niestety katolicyzm wydaje zgnile owoce od wielu wielu lat. To co działo się w Watykanie to włos się jeży : morderstwa, seks ze zwierzętami, nierzad etc.

Jedni to czynią a pozostali ich tłumacza. Ludzie odchodzą od Boga  przez kk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czyli posyłając dziecko np na treningi piłki czy tańca towarzyskiego, a dziecko zostanie ofiara trenera pedofila, rodzice są współwinni, bo poddali dziecko indoktrynacji rozwijania pasji u dziecka? Brzmi głupio, prawda?

A widzisz różnicę pomiędzy zajęciami tańca czy sportem a tresowaniem małego człowieka do wiary w bajki, czy wiary w to, że jedni ludzie są lepsi od innych (kult świętych, księża, biskupi, papież)? Widzisz różnicę w traktowaniu pedofilów, którzy są nauczycielami a pedofilów którzy są kapłanami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czyli posyłając dziecko np na treningi piłki czy tańca towarzyskiego, a dziecko zostanie ofiara trenera pedofila, rodzice są współwinni, bo poddali dziecko indoktrynacji rozwijania pasji u dziecka? Brzmi głupio, prawda?

A widzisz różnicę pomiędzy zajęciami tańca czy sportem a tresowaniem małego człowieka do wiary w bajki, czy wiary w to, że jedni ludzie są lepsi od innych (kult świętych, księża, biskupi, papież)? Widzisz różnicę w traktowaniu pedofilów, którzy są nauczycielami a pedofilów którzy są kapłanami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pedofilia nie jest zgodna z dogmatami kościoła. Religia jest dobra, tylko ludzie są źli.

100% RACJI......100% I TERAZ LUDZIE JAK OSZALAŁE STADO..NIENAWIDZĄ  WSZYSTKIEGO..CO WIĄŻE SIĘ Z KOŚCIOŁEM....LUDZIE LUDZIE CZYTAJCIE Z PSYCHOLOGI NAZYWA SIĘ TO AUTOMATYCZNY PILOT......jak wszyscy to wszyscy....bo......UŻYWAJCIE ROZUMU...JAK JAKIŚ BYDLAK ZAWINIŁ...no to teraz rozszalała się nienawisc...do wszystkiego co Boskie i na Boga pluć....GDZIE WASZ ROZUM..fobia..nakręcacie się tymi uczuciami trojącymi...PRZECIEŻ TY MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W ZAJEDZIACH KTO TOBIE ZABRANI..MOŻNA KAMERĘ WSTAWIĆ...W SALKI Z RELIGIA...CO WY TAKA ..FOBIE ZARAZ DOSTALIŚCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie niemądra jestes ty, skoro upierasz się, że opłatek to palec, noga czy inna część ciała ludzkiego.Masz problem z sobą, powazny, tak sądzę.

Ależ dla mnie opłatek to opłatek. Ja nie wierzę w to, że zaklęcia wypowiadane przez jakiegoś faceta ubranego w kieckę, mają taką moc, żeby ten opłatek zamienił się w ciało jakiegoś żyjącego przed 2 tysiącami lat Żyda. Ale katolicy powinni w to wierzyć. Jeśli twierdzą, że jest inaczej to są wyklęci 😄 

Niemądrzy są więc "ojcowie" twojego kościoła, którzy to wymyślili 🙂 

Poczytaj sobie teksty o eucharystii, które też tutaj cytowałam. Jeśli nie wierzysz, że ten opłatek nie jest ciałem Chrystusa to nie jesteś katoliczką 🙂 A jak mówisz jeszcze o tym innym to głosisz jawne herezje. A za herezje grozi ekskomunika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie niemądra jestes ty, skoro upierasz się, że opłatek to palec, noga czy inna część ciała ludzkiego.Masz problem z sobą, powazny, tak sądzę.

Aha. I jeszcze jedno trzeba sprecyzować. Według dogmatu kościelnego (nie wg mnie, ja tu tylko cytuję stanowisko kościoła) opłatek to nie palec, ręka czy noga. Opłatek to cały Chrystus. Pożeracie więc całego człowieka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie niemądra jestes ty, skoro upierasz się, że opłatek to palec, noga czy inna część ciała ludzkiego.Masz problem z sobą, powazny, tak sądzę.

TO PO JAKIEGO GRZYBA TO ROBI PRO FORMA BO CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pedofilia nie jest zgodna z dogmatami kościoła. Religia jest dobra, tylko ludzie są źli.

Nie. Religia nie jest dobra, gdyż powstała w złej wierze 😄 Wymyślili ją właśnie ci źli ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H+hhhhhhhhh
8 minut temu, danuta grytschuk napisał:

 

Danuto tlumaczysz księży. Po pierwsze nie powinno być celibatu. Po drugie jak pisałam wyżej kk wydaje zgnile owoce czyli jest religia fałszywa. Kk nie ma nic wspólnego z Bogiem. Oszukują i manipuluje swoimi wiernymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ależ dla mnie opłatek to opłatek. Ja nie wierzę w to, że zaklęcia wypowiadane przez jakiegoś faceta ubranego w kieckę, mają taką moc, żeby ten opłatek zamienił się w ciało jakiegoś żyjącego przed 2 tysiącami lat Żyda. Ale katolicy powinni w to wierzyć. Jeśli twierdzą, że jest inaczej to są wyklęci 😄 

Niemądrzy są więc "ojcowie" twojego kościoła, którzy to wymyślili 🙂 

Poczytaj sobie teksty o eucharystii, które też tutaj cytowałam. Jeśli nie wierzysz, że ten opłatek nie jest ciałem Chrystusa to nie jesteś katoliczką 🙂 A jak mówisz jeszcze o tym innym to głosisz jawne herezje. A za herezje grozi ekskomunika.

TO PO JAKIEGO GRZYBA TO ROBISZ PYTAM..PO JAKIEGO GRZYBA..PRO FORMA DLA SĄSIADÓW...PO CO...?? PYTAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pedofilia nie jest zgodna z dogmatami kościoła. Religia jest dobra, tylko ludzie są źli.

A krycie pedofilów i "karanie" ich przenoszeniem do innych parafii, przez wiele lat było zgodne z dogmatami kościoła 😄 Sam święty JPII tego chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie. Religia nie jest dobra, gdyż powstała w złej wierze 😄 Wymyślili ją właśnie ci źli ludzie. 

OJ BIEDNYS TY BEDNY ja zostałam uzdrowiona ..mam na to zdjęcia rentgenowskie i co ty na to...moje świadectwo jest prawdziwe...kocham Boga i przyznaje się do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H+hhhhhhhhh

Święty święty heh święty to znaczy czysty a czysty czyli wolny od grzechów ma być każdy człowiek wierzący w Boga za życia a nie po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H+hhhhhhhhh

Ja też zostałam uzdrowiona od pedofilów i kłamstw kk. Uzdrowienia i cuda skończyły się wraz ze śmiercią apostołów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość H+hhhhhhhhh napisał:

Danuto tlumaczysz księży. Po pierwsze nie powinno być celibatu. Po drugie jak pisałam wyżej kk wydaje zgnile owoce czyli jest religia fałszywa. Kk nie ma nic wspólnego z Bogiem. Oszukują i manipuluje swoimi wiernymi. 

żadnych .nie tłumacze...takiej samej krzywdy można dostać od własnego ojca.....a księży do pierdla...ale nie pluć na Boga...i nie na wpadać w panikę...tez przeszłam swoje w życiu...jednak Bóg poleczył mi rany./...serca...duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×