Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po obejrzeniu filmu braci Sekielskich, już wiem na 100 %, że moje dziecko nie pójdzie do I komunii

Polecane posty

Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, ta meczydopa rozwaliła temat. Atakuje dla atakowania, a chodzi o zrobienie porządku z pedofilami w kościele. 

Temat jest między innymi o posyłaniu dzieci do komunii. A jak widać niektóre kwoczki posyłają je tam mimo, ze same nie wierzą w to kościół głosi w temacie eucharystii. Ale dzieciaka i tak poślą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Temat jest między innymi o posyłaniu dzieci do komunii. A jak widać niektóre kwoczki posyłają je tam mimo, ze same nie wierzą w to kościół głosi w temacie eucharystii. Ale dzieciaka i tak poślą. 

Powiedz Ty mi, co Ci do tego gdzie kto swoje dziecko posyła? Czy Tobie ktoś mówi gdzie masz swojego dzieciaka posyłać?

Czy ktoś komuś mówi, żeby nie posyłał dziecka np. na intensywne zajecia z tańca, sportu, gry na instrumencie (taka nauka zawodowa to męczarnia ponad siły, zmarnowane dzieciństwo, stres, często konsekwencje zdrowotne, kontuzje, nie ma w tym nic zdrowego) ale to ich sprawa, może zostanie mistrzem a moze wpadnie w depresję i coś sobie zrobi jeśli ma słabą psychikę.

Typowe babsko ze wsi, które sie wpiernicza w życie innych i mówi co mają robić, bo "łona wie lypiej".

Idź nawracać na ateizm swoją matkę, swoje koleżanki, jeśli je masz a nie obcych ludzi w internecie. Ktoś ma potrzebę chodzenia do kościoła i prowadzania tam dzieci i nie będziesz tego nikomu odbierać. Ja mam potrzebę pójścia do kościoła by się wyciszyć. Jedni chodzą do lasu, ja chodzę do kościoła. Masz coś do tego? Zajmij się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie monoteistyczne religie utrzymują wiernych w strachu przed śmiercią a kapłani bogacą się na pobieraniu zapłaty za miraże odpustów, które sami wymyślili. A owieczki dają się strzyc. I dostarczają sprytnym kapłanom kolejne owieczki do strzyżenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedz Ty mi, co Ci do tego gdzie kto swoje dziecko posyła? Czy Tobie ktoś mówi gdzie masz swojego dzieciaka posyłać?

Czy ktoś komuś mówi, żeby nie posyłał dziecka np. na intensywne zajecia z tańca, sportu, gry na instrumencie (taka nauka zawodowa to męczarnia ponad siły, zmarnowane dzieciństwo, stres, często konsekwencje zdrowotne, kontuzje, nie ma w tym nic zdrowego) ale to ich sprawa, może zostanie mistrzem a moze wpadnie w depresję i coś sobie zrobi jeśli ma słabą psychikę.

Typowe babsko ze wsi, które sie wpiernicza w życie innych i mówi co mają robić, bo "łona wie lypiej".

Idź nawracać na ateizm swoją matkę, swoje koleżanki, jeśli je masz a nie obcych ludzi w internecie. Ktoś ma potrzebę chodzenia do kościoła i prowadzania tam dzieci i nie będziesz tego nikomu odbierać. Ja mam potrzebę pójścia do kościoła by się wyciszyć. Jedni chodzą do lasu, ja chodzę do kościoła. Masz coś do tego? Zajmij się swoim życiem.

Nie. Ja nie mówię nikomu co ma robić. Ja tylko mówię jak ja oceniam to co oni robią. 

Czy ty widzisz gdzieś w moim wypowiedziach abym chciała nawracać kogoś na ateizm? Je tylko piszę, że zbrodnicza organizacja jaką jest kościół jest nic nie warta.

Wyciszaj się gdzie sobie chcesz. Możesz nawet na pielgrzymkę do Lichenia jechać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie. Ja nie mówię nikomu co ma robić. Ja tylko mówię jak ja oceniam to co oni robią. 

Czy ty widzisz gdzieś w moim wypowiedziach abym chciała nawracać kogoś na ateizm? Je tylko piszę, że zbrodnicza organizacja jaką jest kościół jest nic nie warta.

Wyciszaj się gdzie sobie chcesz. Możesz nawet na pielgrzymkę do Lichenia jechać 😄 

Ty idż się leczyć, nie nawracasz na ateizm tylko tak sobie pirdzielisz, nuuudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość hania napisał:

 

Nie. Ja nie mówię nikomu co ma robić. Ja tylko mówię jak ja oceniam to co oni robią. 

Czy ty widzisz gdzieś w moim wypowiedziach abym chciała nawracać kogoś na ateizm? Je tylko piszę, że zbrodnicza organizacja jaką jest kościół jest nic nie warta.

Wyciszaj się gdzie sobie chcesz. Możesz nawet na pielgrzymkę do Lichenia jechać  

 

 

pokaz swoja dobroć...a zostaw tych co zbłądzili nie rozprzestrzeniaj nienawiści...K.K to ja...to mój kosciol i dlaczego plujesz na mnie...idź opluj dokładne ta osobę co zło zrobiła a nie K.K to moja matka i to mój dom modlitwy...wiec ?idz opluj tego księdza...albo pomódl się za niego bo rozum stracił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość hania napisał:

Ty idż się leczyć, nie nawracasz na ateizm tylko tak sobie pirdzielisz, nuuudy

No jak się poczyta dokumenty kościelne, katechizm, posłucha się księży i pozna historię kościoła to można zostać ateistą. A przynajmniej agnostykiem. Czego wszystkim życzę. Świat byłby o wiele lepszy bez religii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

No jak się poczyta dokumenty kościelne, katechizm, posłucha się księży i pozna historię kościoła to można zostać ateistą. A przynajmniej agnostykiem. Czego wszystkim życzę. Świat byłby o wiele lepszy bez religii. 

Dużo lepszy byłby bez twojego obsesyjnego pie/rdolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dużo lepszy byłby bez twojego obsesyjnego pie/rdolenia

Gdyby ludzie byli trochę mądrzejsi i nie daliby się strzyc swoim pasterzom to nie byłoby tego mojego "pie/rdolenia". Z Bogiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do kościola nie chodzicie bo księża to pedofile, ale do szkoły dzieci posyłacie, a tam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnego razu Bóg chciał sobie zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi. Kazał sobie sprowadzić telewizor, włączył a tu rodzi kobieta! Męczy się okrutnie, krzyczy, więc Bóg pyta: 
- Co to jest? Dlaczego ta kobieta się tak męczy?! 
- No bo powiedziałeś :"I będziesz rodziła w bólu" - odpowiada któryś anioł. 
- Tak? No... Tego....Ja tylko tak żartowałem. 
Przełącza program - górnicy. Zharowani, spoceni, walą kilofami. Bóg pyta: 
- A to co to jest?! Oni muszą tak się męczyć?! 
- Ale sam powiedziałeś: "I w trudzie będziesz pracował"... 
- Oj "powiedziałeś, powiedziałeś" - mówi Bóg, drapiąc się w głowę - to takie żarty były, ja żartowałem... Przełącza program a tam piękna, wielka świątynia, bogato zdobiona od wewnątrz i z zewnątrz. Przed nią luksusowe lśniące samochody, w środku gromada biskupów - dobrze odżywieni, pięknie ubrani, zrelaksowani itd, itp. 
Bóg się uśmiecha promieniście: 
- O to mi się podoba! Co to jest? 
- A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie. Ja nie mówię nikomu co ma robić. Ja tylko mówię jak ja oceniam to co oni robią. 

Czy ty widzisz gdzieś w moim wypowiedziach abym chciała nawracać kogoś na ateizm? Je tylko piszę, że zbrodnicza organizacja jaką jest kościół jest nic nie warta.

Wyciszaj się gdzie sobie chcesz. Możesz nawet na pielgrzymkę do Lichenia jechać 😄 

O tak, Licheń, taka cudowna świątynia. Idealna na wyciszenie. I zawsze jakiś datek można zostawić i o księdzu kustoszu ciepło pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Do kościola nie chodzicie bo księża to pedofile, ale do szkoły dzieci posyłacie, a tam to samo.

Tu nie chodzi o to, że księża to pedofile, bo oczywiście nie wszycy są pedofilami. Tu chodzi o to, że to jest zwyczajna mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W krajach, w których wzięto się na poważnie za peofilów wśród kleru wyszło, że 6-7% księży to pedofile. Dlaczego u nas miałoby być inaczej? Wpuszczacie własne dzieci na pole minowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

W krajach, w których wzięto się na poważnie za peofilów wśród kleru wyszło, że 6-7% księży to pedofile. Dlaczego u nas miałoby być inaczej? Wpuszczacie własne dzieci na pole minowe :-(

Rodzice dziewczynek mogą spać (prawie) spokojnie. Jakieś 80-90% ofiar księży pedofilów to chłopcy. Najczęściej w wieku 10-12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadna instytucja nie rypie tak ludzi jak kościół. Ciekawe jak się czują teraz id/ioci i idio/tki, którzy dawali kasę na Licheń, widząc jak ksiądz (pedofil zresztą) założyciel Lichenia ustawił swojego kochanka (dom, luksusowe samochody) i rodzinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość e-wii napisał:

O tak, Licheń, taka cudowna świątynia. Idealna na wyciszenie. I zawsze jakiś datek można zostawić i o księdzu kustoszu ciepło pomyśleć.

Sama się nakrecasz i sama z sobą dyskutujesz.Temat jest o utracie zaufania do kk i księży, a ty jak katarynka.Tutaj nie ma dewotek, moherów i dawczyń datków dla Lichenia, rydza itp.Zalosna jesteś i nic nie wnosisz do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Temat jest między innymi o posyłaniu dzieci do komunii. A jak widać niektóre kwoczki posyłają je tam mimo, ze same nie wierzą w to kościół głosi w temacie eucharystii. Ale dzieciaka i tak poślą. 

Nie, temat jest o nieposylaniu dzieci do komunii, Tumanek z ciebie i zolza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nzb
Dnia 12.05.2019 o 23:39, Gość Gość napisał:

Tylko tu jest nieco inaczej, bo na takim ślubie nie ma mszy, jest krótka ceremonia odprawiana poza mszą. Mnie głównie chodzi o uczestnictwo we mszach i cały czas to powtarzam w każdym moim poście. Idę spać,  pogadamy jutro. 

Bzdura. Jak najbardziej jest msza i komunia. Nawet przysięga małzeńska identyczna poza zakonczeniem, że tak mi dopomóż Bóg i święci, którego małżonek ateista nie dodaje. To jedyna różnica. Znowu gardłują osoby bez wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sama się nakrecasz i sama z sobą dyskutujesz.Temat jest o utracie zaufania do kk i księży, a ty jak katarynka.Tutaj nie ma dewotek, moherów i dawczyń datków dla Lichenia, rydza itp.Zalosna jesteś i nic nie wnosisz do tematu.

Dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sama się nakrecasz i sama z sobą dyskutujesz.Temat jest o utracie zaufania do kk i księży, a ty jak katarynka.Tutaj nie ma dewotek, moherów i dawczyń datków dla Lichenia, rydza itp.Zalosna jesteś i nic nie wnosisz do tematu.

Czytając ten wątek nie można się oprzeć wrażeniu, że jednak są tutaj i dewotki i mohery. I to chyba jednak ty jesteś żałosna. Co takiego ty wniosłaś do tematu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie, temat jest o nieposylaniu dzieci do komunii, Tumanek z ciebie i zolza

No super, że ty taka bystra jesteś. Skoro temat jest o "nieposylaniu dzieci do komunii" to po co Tumanki piszą o posyłaniu? Jak chcą posyłać dzieci do komunii, to niech założą sobie swój temat. I po sprawie. Najwyżej jakiś pederasta będzie się podniecał ich dziećmi. Ale im to chyba raczej obojętne. Ważne żeby sakrament był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość e-wii napisał:

Czytając ten wątek nie można się oprzeć wrażeniu, że jednak są tutaj i dewotki i mohery. I to chyba jednak ty jesteś żałosna. Co takiego ty wniosłaś do tematu? 

Gdzie te dewotki i mohery, czy piszące o nieposylaniu do komunii, wierzące ale nie chodzące do kościoła, piętnujące zboczenia w kościele? Swiruska z ciebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

No super, że ty taka bystra jesteś. Skoro temat jest o "nieposylaniu dzieci do komunii" to po co Tumanki piszą o posyłaniu? Jak chcą posyłać dzieci do komunii, to niech założą sobie swój temat. I po sprawie. Najwyżej jakiś pederasta będzie się podniecał ich dziećmi. Ale im to chyba raczej obojętne. Ważne żeby sakrament był.

Posyłają, bo są wierzące, za trudne dla ciebie? Nikt nie pisze, że ufa księżom, pochwała zachowanie kościoła, zboczenia w kościele. Najbardziej to ty się podniecasz tym przyjmowaniem sakramentów, dla innych normalnych to nic dziwnego, widać, że jesteś zakuta pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gdyby ludzie byli trochę mądrzejsi i nie daliby się strzyc swoim pasterzom to nie byłoby tego mojego "pie/rdolenia". Z Bogiem 🙂 

Sęk w tym, że dyskutujesz z nami a nie z ludźmi, którzy dają się strzyc, więc zbyt duże uogólnienie i argument z d/py. Inni z kolei uważają, że to ty jesteś głupia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Posyłają, bo są wierzące, za trudne dla ciebie? Nikt nie pisze, że ufa księżom, pochwała zachowanie kościoła, zboczenia w kościele. Najbardziej to ty się podniecasz tym przyjmowaniem sakramentów, dla innych normalnych to nic dziwnego, widać, że jesteś zakuta pala

Sama Tumanku piszesz, że temat jest o nieposyłaniu a nie o posyłaniu do komunii. A one piszą, że posyłają 🤣🤣🤣🤣

Kanibalizm to nic dziwnego dla normalnych ludzi? No to mamy trochę inne pojęcie o normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama Tumanku piszesz, że temat jest o nieposyłaniu a nie o posyłaniu do komunii. A one piszą, że posyłają 🤣🤣🤣🤣

Kanibalizm to nic dziwnego dla normalnych ludzi? No to mamy trochę inne pojęcie o normalności.

Dla ciebie to kanibalizm :),  więc tak, jesteś psychiczna i tak, mamy inne pojęcie normalności.Pare osób już prosiło abyś przestała pier/Dolic swirusko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta antykościołowa, antywierząca i wszystko anty dalej się tu produkuje :P. To ty jesteś tym trolem który przychodzi tutaj się wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta antykościołowa, antywierząca i wszystko anty dalej się tu produkuje :P. To ty jesteś tym trolem który przychodzi tutaj się wyżyć.

Tak, teraz poszła sprawdzić, czy da się zamienić wodę w wino, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dla ciebie to kanibalizm :),  więc tak, jesteś psychiczna i tak, mamy inne pojęcie normalności.Pare osób już prosiło abyś przestała pier/Dolic swirusko 🙂

Chyba ty prosiłaś, udając różne osoby 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×