Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Ania

Kupujecie ciuchy w lumpeksach?

Polecane posty

Go艣膰 Ania

Jak wy偶ej. Co o tym s膮dzicie?聽

Bo opinie s艂ysza艂am r贸偶ne.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Kupuj臋 i to do艣膰 cz臋sto. I to nie z powod贸w takich jak to wiele ludzi uwa偶a ,,lumpeks to sklep dla biedak贸w" ale po prostu mam satysfakcj臋 jak znajd臋 co艣 fajnego za grosze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Tak z wyj膮tkiem obuwia i bielizny聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

jasne 馃檪

w liceum mialam polowe szafy h&m bo bylo tego mnostwo na lumpku

teraz wole sobei kupic cos za 3-5 zl niz za 80 na ten przyklad. albo kupic cos i przerobic.

glownie kupuje na lumpie i promocjach- nie szkoda mi potem tych ubran 馃槈聽jasne zdarza sie,z e cos zachwyci mnie tak, z emusze to miec w regularnej cenie, ale rzadko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Tak z wyj膮tkiem obuwia i bielizny聽

ostatnio kupilam na lumpie wysokie conversy za 3 zl dokladnie w moim rozmiarze, pralka i smigaja jak nowe 馃檪

bielizny skarpet czy stroju kapielowego w zyciu bym tam nie kupila

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monia

Kiedy艣 kupowa艂am w takich ilo艣ciach 偶e sama bym mog艂a takiego lumpa otworzy膰 teraz te偶 si臋 zdarza tylko w ma艂ych ilo艣ciach.聽 Niestety narzeczony jest z tych kt贸rzy uwa偶aj膮 偶e lumpeksy s膮 ble fuj i jak ja mog臋 chodzi膰 w takich ciuchach przez co jak co艣 tam kupie to nie m贸wi臋 偶e to z lumpa bo znowu by by艂o a nie chce mi si臋 go聽s艂ucha膰. Tak jak zauwa偶y mnie w czym艣 pierwszy raz a co nie wygl膮da na nowe to m贸wi臋 偶e zapodzia艂o mi si臋 w szafie 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ja bym mog艂a kupi膰 stanik lub g贸r臋 od stroju k膮pielowego.聽Ale majtek nigdy, to ju偶 mnie brzydzi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

chyba wszystkie moje ulubione sp贸dnice s膮 z lumpk贸w 馃檪聽Spodnie/sp贸dnice/bluzki/swetry kupuje. Nie kupi艂abym bielizny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 minut臋 temu, Le偶aczek napisa艂:

Nie bo mnie brzydza 馃樀

Bo cie nie stac nawet na lumpeks, zalosny cieciu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Mnie te偶 brzydzi donaszanie lump贸w po obcych ludziach, kt贸rzy nie wiadomo co w tym robili, czyta艂am artyku艂 o tym, 偶e krew nie spiera si臋 z tkanin do ko艅ca spiera si臋 plama ale cz膮steczki pozostaj膮 w tkaninie nawet po chemicznym praniu. My艣l o tym 偶e ludzie w tych lumpach siedzieli na kiblu itd skutecznie mnie odstrasza. W spodniach r贸wnie dobrze m贸g艂 kto艣 chodzi膰 bez bielizny, niekt贸rzy tak robi膮. Trzeba naprawde klepa膰 bied臋 偶eby cieszy膰 si臋 z tego 偶e za 3 z艂ote donasza si臋 wyrzuconego przez kogo艣 innego lumpa. Zdecydowanie preferuj臋 tylko nowe rzeczy, wol臋 zap艂aci膰 wi臋cej i mie膰 n贸wk臋, ni偶 donasza膰聽po obcych ludziach stare lumpiska.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

delikatna zebys ty wiedziala co sie w przebieralniach odpierdziela z ciuchami

widzialam tam majtki np. po okresie bo akas baba przymierzala na gole cialo

te ciuchy ze sklepu tez zostaly przymierzone przez ilkadziesit osob

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 minuty temu, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Mnie te偶 brzydzi donaszanie lump贸w po obcych ludziach, kt贸rzy nie wiadomo co w tym robili, czyta艂am artyku艂 o tym, 偶e krew nie spiera si臋 z tkanin do ko艅ca spiera si臋 plama ale cz膮steczki pozostaj膮 w tkaninie nawet po chemicznym praniu. My艣l o tym 偶e ludzie w tych lumpach siedzieli na kiblu itd skutecznie mnie odstrasza. W spodniach r贸wnie dobrze m贸g艂 kto艣 chodzi膰 bez bielizny, niekt贸rzy tak robi膮. Trzeba naprawde klepa膰 bied臋 偶eby cieszy膰 si臋 z tego 偶e za 3 z艂ote donasza si臋 wyrzuconego przez kogo艣 innego lumpa. Zdecydowanie preferuj臋 tylko nowe rzeczy, wol臋 zap艂aci膰 wi臋cej i mie膰 n贸wk臋, ni偶 donasza膰聽po obcych ludziach stare lumpiska.聽

W autobusach te偶 nie siadasz? 馃槢

Ja nie b臋d臋 ci臋艂a i przerabia艂a nowych ubra艅, poza tym ostatnio staram si臋 troch臋 etyczniej 偶y膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

bazienka biedota chodzi w starych 艣cierach po kim艣 za 2 z艂ote hahaha xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, bazienka napisa艂:

delikatna zebys ty wiedziala co sie w przebieralniach odpierdziela z ciuchami

widzialam tam majtki np. po okresie bo akas baba przymierzala na gole cialo

te ciuchy ze sklepu tez zostaly przymierzone przez ilkadziesit osob

Jeszcze dodam resztki makija偶u. ubrania zak艂adane na spocone cia艂o latem, ubrania podnoszone z pod艂ogi i zak艂adane na wieszak....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

90% moich rzeczy zamawiam przez internet oryginalnie zapakowane, znam swoje wymiary wi臋c nie musz臋 wszystkiego koniecznie przymierza膰, ale na pewno lepiej kupi膰 co艣 co kto艣 tylko przymierzy艂 w sklepie jak kupowa膰 lumpa w kt贸rym kto艣 popyla艂 na co dzie艅 miesi膮cami albo i latami i nie wiadomo co w tym robi艂. Tylko biedni ludzie maj膮 nawyk donaszania ciuch贸w po kim艣. Ludzie, kt贸rzy 偶yj膮 na dobrym poziomie wol膮 kupi膰 nowe i pe艂nowarto艣ciowe.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

norma jest przymierzanie przerz baby majtek nie na swoja bielizne tylko na gola ci.pke

albo jak sa zabezpieczone taka folowa wkladka-przylepcem, to tepe tzipy to odklejaja i laduja gole dupsko

oblecha straszna wg mnie, dlaetgo wybieram w sklepach wylacznie te, na ktorym zabezpieczenie jest lub spiete w wielopaki, bo mam pewnosc, ze nikt tego nie ubieral

oczywiscie, pot, plamy po dezodorancie, kt potem ciezko sprac, po kosmetykach

czesto tez np. kobiety kupuja ...enke, pojda w niej na imprezie i zwracaja nastepnego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

90% moich rzeczy zamawiam przez internet oryginalnie zapakowane, znam swoje wymiary wi臋c nie musz臋 wszystkiego koniecznie przymierza膰, ale na pewno lepiej kupi膰 co艣 co kto艣 tylko przymierzy艂 w sklepie jak kupowa膰 lumpa w kt贸rym kto艣 popyla艂 na co dzie艅 miesi膮cami albo i latami i nie wiadomo co w tym robi艂. Tylko biedni ludzie maj膮 nawyk donaszania ciuch贸w po kim艣. Ludzie, kt贸rzy 偶yj膮 na dobrym poziomie wol膮 kupi膰 nowe i pe艂nowarto艣ciowe.聽

ale ty wiesz, 偶e to co jest odsy艂ane ze sklepu jest pakowane? To s膮 zwyk艂臋 laminowane worki, sk艂adasz towar, wrzucasz w worek, maszyna zakleja i ju偶..."jak nowy"

Jeszcze dodam, 偶e to czy kto艣 lubi 艂apa膰 okazje w lumpkach nie zale偶y od poziomu. W sklepach te偶 jest tanio, a szmaty tak naprawd臋 wsz臋dzie s膮 te same.聽

Edytowano przez Jajko Pisanka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

u mnie ejst taki lump, gdzie trafiaja np. serie po pare sztuk jednego modeu, z metkami, nieuzywane i schodza pod kobiec tygodnia po 5 zl

a w sciowce takie spodnie stowka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Przed chwil膮, Jajko Pisanka napisa艂:

ale ty wiesz, 偶e to co jest odsy艂ane ze sklepu jest pakowane? To s膮 zwyk艂臋 laminowane worki, sk艂adasz towar, wrzucasz w worek, maszyna zakleja i ju偶..."jak nowy"

hahah no dokladnie

poza tm malo ejst stronek ze towar na modelce wyglada inaczej niz przyslana ...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

delikatna rozumiem,z e ty na kiblu siedzisz calkiem naga?

albo w ogole nie sr.asz 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja zawsze rzeczy takie jak bielizny pior臋 przed pierwszym za艂o偶eniem- co z tego, 偶e nowe jak wiem gdzie to mog艂o le偶e膰... Nawet jak kto艣 tego na sobie nie mia艂, to magazyny s膮 brudne

Edytowano przez Jajko Pisanka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
1 minut臋 temu, Jajko Pisanka napisa艂:

Ja zawsze rzeczy takie jak bielizny pior臋 przed pierwszym za艂o偶eniem- co z tego, 偶e nowe jak wiem gdzie to mog艂o le偶e膰... Nawet jak kto艣 tego na sobie nie mia艂, to magazyny s膮 brudne

po tym jak pracowalam kiedys w sieciowce i bylam na przebieralniach, piore wszystko przed zalozeniem 馃檪

bielizne czy stroj zakladam tylko na lasne majtki, zeby sie jeszcze czyms nie zarazic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Ale ja to robi臋 w moich ubraniach, kupionych jako nowe. Nie musz臋聽i nie chc臋 donasza膰 starych lump贸w po kim艣. Nie ka偶dy klepie biede jak ty.聽Mnie sta膰 na nowe rzeczy. I nigdy nie zauwa偶y艂am 偶eby nowe ciuchy by艂y sfatygowane i zazwyczaj a偶 pachn膮 nowo艣ci膮. Nie wiem sk膮d si臋 urwa艂y艣cie, ale znoszone i sprane ciuchy po kim艣 nigdy nie b臋d膮 takie jak nowe i sam fakt noszenia czego艣 po kim艣 nie jest fajny.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Uwaga, 偶etoniara "delikatnie" si臋聽 produkuje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

hahahaha dziecko mnie tez stac, ale nie ebde przeplacac kupujac cos w sieciowce dla zasady za stowe podczas gdy te sama rzecz, czesto z metka moge miec za 5聽 zl 馃槈

a moze ktos sie brzydzi wiedzac ze ty salas w twoich rzeczach?

jakaz ty nieswiadoma jestes, Pisanka ma racje, ze te zwroty od klientow, w ktorych ktos sobie pochodzil zanim odeslal, a mogl do 2 tygodni w tym chodzic, rowniez trafiaja po przepakowaniu do klientow 馃檪聽i nigdy nie wiesz, spryskaja jakims chemicznym sprejem i wydaje ci sie, ze sa nowe nieuzywane

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Uwaga, 偶etoniara "delikatnie" si臋聽 produkuje.聽

zauwazylam 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

1 minut臋 temu, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Ale ja to robi臋 w moich ubraniach, kupionych jako nowe. Nie musz臋聽i nie chc臋 donasza膰 starych lump贸w po kim艣. Nie ka偶dy klepie biede jak ty.聽Mnie sta膰 na nowe rzeczy. I nigdy nie zauwa偶y艂am 偶eby nowe ciuchy by艂y sfatygowane i zazwyczaj a偶 pachn膮 nowo艣ci膮. Nie wiem sk膮d si臋 urwa艂y艣cie, ale znoszone i sprane ciuchy po kim艣 nigdy nie b臋d膮 takie jak nowe i sam fakt noszenia czego艣 po kim艣 nie jest fajny.聽

Du偶o m贸wisz o biedzie...powiedz, wysz艂a艣 z biedy? Normalnie nigdy bym o to nie zapyta艂a, ale wyra藕nie lubisz sprawdza膰 ile ludzie zarabiaj膮.聽

Pytam, bo takie teksty i przywi膮zanie do nowo艣ci widz臋 g艂贸wnie u ludzi kt贸rym w 偶yciu brakowa艂o pieni臋dzy albo nie mogli sobie na wiele pozwoli膰, wi臋c to, 偶e co艣 pachnie nowo艣ci膮 to dla nich wielkie woooow.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, bazienka napisa艂:

hahahaha dziecko mnie tez stac, ale nie ebde przeplacac kupujac cos w sieciowce dla zasady za stowe podczas gdy te sama rzecz, czesto z metka moge miec za 5聽 zl 馃槈

a moze ktos sie brzydzi wiedzac ze ty salas w twoich rzeczach?

jakaz ty nieswiadoma jestes, Pisanka ma racje, ze te zwroty od klientow, w ktorych ktos sobie pochodzil zanim odeslal, a mogl do 2 tygodni w tym chodzic, rowniez trafiaja po przepakowaniu do klientow 馃檪聽i nigdy nie wiesz, spryskaja jakims chemicznym sprejem i wydaje ci sie, ze sa nowe nieuzywane

ten sprej mo偶na kupi膰 w markecie, ten sam kt贸rego u偶ywa si臋 do od艣wie偶ania but贸w sk贸rzanych! 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Piszesz o skrajnych sytuacjach. Ja zawsze kupuj臋 nowe ubrania i nigdy nie zdarzy艂o mi si臋 na tym zawie艣膰. Jestem zadban膮, czyst膮 kobiet膮 i nigdy nie za艂o偶y艂abym znoszonego lumpa po kim艣 kto nie wiadomo co w tym robi艂 i czy o to dba艂.聽

呕yj膮c na normalnym-dobrym poziomie mog臋 spokojnie kupi膰 pe艂nowarto艣ciowe rzeczy w normalnej cenie. Nie musz臋 przeszukiwa膰 艣mieci w poszukiwaniu czego艣 za 5 z艂otych co komus innemu si臋 znudzi艂o. Tylko i wy艂膮cznie nowe ubrania, to samo dotyczy sprzet贸w elektronicznych i w zasadzie wszystkiego.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

zetoniara nie chodzi w uzywanych, ale rumunska kurteczka w rozmiarze 56 z ortalionu z allegro sie pochwalila 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×