Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania

Kupujecie ciuchy w lumpeksach?

Polecane posty

Gość Ania

Jak wyżej. Co o tym sądzicie? 

Bo opinie słyszałam różne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupuję i to dość często. I to nie z powodów takich jak to wiele ludzi uważa ,,lumpeks to sklep dla biedaków" ale po prostu mam satysfakcję jak znajdę coś fajnego za grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak z wyjątkiem obuwia i bielizny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jasne 🙂

w liceum mialam polowe szafy h&m bo bylo tego mnostwo na lumpku

teraz wole sobei kupic cos za 3-5 zl niz za 80 na ten przyklad. albo kupic cos i przerobic.

glownie kupuje na lumpie i promocjach- nie szkoda mi potem tych ubran 😉 jasne zdarza sie,z e cos zachwyci mnie tak, z emusze to miec w regularnej cenie, ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak z wyjątkiem obuwia i bielizny 

ostatnio kupilam na lumpie wysokie conversy za 3 zl dokladnie w moim rozmiarze, pralka i smigaja jak nowe 🙂

bielizny skarpet czy stroju kapielowego w zyciu bym tam nie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Kiedyś kupowałam w takich ilościach że sama bym mogła takiego lumpa otworzyć teraz też się zdarza tylko w małych ilościach.  Niestety narzeczony jest z tych którzy uważają że lumpeksy są ble fuj i jak ja mogę chodzić w takich ciuchach przez co jak coś tam kupie to nie mówię że to z lumpa bo znowu by było a nie chce mi się go słuchać. Tak jak zauważy mnie w czymś pierwszy raz a co nie wygląda na nowe to mówię że zapodziało mi się w szafie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym mogła kupić stanik lub górę od stroju kąpielowego. Ale majtek nigdy, to już mnie brzydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba wszystkie moje ulubione spódnice są z lumpków 🙂 Spodnie/spódnice/bluzki/swetry kupuje. Nie kupiłabym bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Nie bo mnie brzydza 😵

Bo cie nie stac nawet na lumpeks, zalosny cieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna8

Mnie też brzydzi donaszanie lumpów po obcych ludziach, którzy nie wiadomo co w tym robili, czytałam artykuł o tym, że krew nie spiera się z tkanin do końca spiera się plama ale cząsteczki pozostają w tkaninie nawet po chemicznym praniu. Myśl o tym że ludzie w tych lumpach siedzieli na kiblu itd skutecznie mnie odstrasza. W spodniach równie dobrze mógł ktoś chodzić bez bielizny, niektórzy tak robią. Trzeba naprawde klepać biedę żeby cieszyć się z tego że za 3 złote donasza się wyrzuconego przez kogoś innego lumpa. Zdecydowanie preferuję tylko nowe rzeczy, wolę zapłacić więcej i mieć nówkę, niż donaszać po obcych ludziach stare lumpiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

delikatna zebys ty wiedziala co sie w przebieralniach odpierdziela z ciuchami

widzialam tam majtki np. po okresie bo akas baba przymierzala na gole cialo

te ciuchy ze sklepu tez zostaly przymierzone przez ilkadziesit osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość delikatna8 napisał:

Mnie też brzydzi donaszanie lumpów po obcych ludziach, którzy nie wiadomo co w tym robili, czytałam artykuł o tym, że krew nie spiera się z tkanin do końca spiera się plama ale cząsteczki pozostają w tkaninie nawet po chemicznym praniu. Myśl o tym że ludzie w tych lumpach siedzieli na kiblu itd skutecznie mnie odstrasza. W spodniach równie dobrze mógł ktoś chodzić bez bielizny, niektórzy tak robią. Trzeba naprawde klepać biedę żeby cieszyć się z tego że za 3 złote donasza się wyrzuconego przez kogoś innego lumpa. Zdecydowanie preferuję tylko nowe rzeczy, wolę zapłacić więcej i mieć nówkę, niż donaszać po obcych ludziach stare lumpiska. 

W autobusach też nie siadasz? 😛

 

Ja nie będę cięła i przerabiała nowych ubrań, poza tym ostatnio staram się trochę etyczniej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bazienka biedota chodzi w starych ścierach po kimś za 2 złote hahaha xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bazienka napisał:

delikatna zebys ty wiedziala co sie w przebieralniach odpierdziela z ciuchami

widzialam tam majtki np. po okresie bo akas baba przymierzala na gole cialo

te ciuchy ze sklepu tez zostaly przymierzone przez ilkadziesit osob

Jeszcze dodam resztki makijażu. ubrania zakładane na spocone ciało latem, ubrania podnoszone z podłogi i zakładane na wieszak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna8

90% moich rzeczy zamawiam przez internet oryginalnie zapakowane, znam swoje wymiary więc nie muszę wszystkiego koniecznie przymierzać, ale na pewno lepiej kupić coś co ktoś tylko przymierzył w sklepie jak kupować lumpa w którym ktoś popylał na co dzień miesiącami albo i latami i nie wiadomo co w tym robił. Tylko biedni ludzie mają nawyk donaszania ciuchów po kimś. Ludzie, którzy żyją na dobrym poziomie wolą kupić nowe i pełnowartościowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

norma jest przymierzanie przerz baby majtek nie na swoja bielizne tylko na gola ci.pke

albo jak sa zabezpieczone taka folowa wkladka-przylepcem, to tepe tzipy to odklejaja i laduja gole dupsko

oblecha straszna wg mnie, dlaetgo wybieram w sklepach wylacznie te, na ktorym zabezpieczenie jest lub spiete w wielopaki, bo mam pewnosc, ze nikt tego nie ubieral

oczywiscie, pot, plamy po dezodorancie, kt potem ciezko sprac, po kosmetykach

czesto tez np. kobiety kupuja ...enke, pojda w niej na imprezie i zwracaja nastepnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Gość delikatna8 napisał:

90% moich rzeczy zamawiam przez internet oryginalnie zapakowane, znam swoje wymiary więc nie muszę wszystkiego koniecznie przymierzać, ale na pewno lepiej kupić coś co ktoś tylko przymierzył w sklepie jak kupować lumpa w którym ktoś popylał na co dzień miesiącami albo i latami i nie wiadomo co w tym robił. Tylko biedni ludzie mają nawyk donaszania ciuchów po kimś. Ludzie, którzy żyją na dobrym poziomie wolą kupić nowe i pełnowartościowe. 

ale ty wiesz, że to co jest odsyłane ze sklepu jest pakowane? To są zwykłę laminowane worki, składasz towar, wrzucasz w worek, maszyna zakleja i już..."jak nowy"

 

Jeszcze dodam, że to czy ktoś lubi łapać okazje w lumpkach nie zależy od poziomu. W sklepach też jest tanio, a szmaty tak naprawdę wszędzie są te same. 

Edytowano przez Jajko Pisanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

u mnie ejst taki lump, gdzie trafiaja np. serie po pare sztuk jednego modeu, z metkami, nieuzywane i schodza pod kobiec tygodnia po 5 zl

a w sciowce takie spodnie stowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

ale ty wiesz, że to co jest odsyłane ze sklepu jest pakowane? To są zwykłę laminowane worki, składasz towar, wrzucasz w worek, maszyna zakleja i już..."jak nowy"

hahah no dokladnie

poza tm malo ejst stronek ze towar na modelce wyglada inaczej niz przyslana ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

delikatna rozumiem,z e ty na kiblu siedzisz calkiem naga?

albo w ogole nie sr.asz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja zawsze rzeczy takie jak bielizny piorę przed pierwszym założeniem- co z tego, że nowe jak wiem gdzie to mogło leżeć... Nawet jak ktoś tego na sobie nie miał, to magazyny są brudne

Edytowano przez Jajko Pisanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Ja zawsze rzeczy takie jak bielizny piorę przed pierwszym założeniem- co z tego, że nowe jak wiem gdzie to mogło leżeć... Nawet jak ktoś tego na sobie nie miał, to magazyny są brudne

po tym jak pracowalam kiedys w sieciowce i bylam na przebieralniach, piore wszystko przed zalozeniem 🙂

bielizne czy stroj zakladam tylko na lasne majtki, zeby sie jeszcze czyms nie zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna8

Ale ja to robię w moich ubraniach, kupionych jako nowe. Nie muszę i nie chcę donaszać starych lumpów po kimś. Nie każdy klepie biede jak ty. Mnie stać na nowe rzeczy. I nigdy nie zauważyłam żeby nowe ciuchy były sfatygowane i zazwyczaj aż pachną nowością. Nie wiem skąd się urwałyście, ale znoszone i sprane ciuchy po kimś nigdy nie będą takie jak nowe i sam fakt noszenia czegoś po kimś nie jest fajny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uwaga, żetoniara "delikatnie" się  produkuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hahahaha dziecko mnie tez stac, ale nie ebde przeplacac kupujac cos w sieciowce dla zasady za stowe podczas gdy te sama rzecz, czesto z metka moge miec za 5  zl 😉

a moze ktos sie brzydzi wiedzac ze ty salas w twoich rzeczach?

jakaz ty nieswiadoma jestes, Pisanka ma racje, ze te zwroty od klientow, w ktorych ktos sobie pochodzil zanim odeslal, a mogl do 2 tygodni w tym chodzic, rowniez trafiaja po przepakowaniu do klientow 🙂 i nigdy nie wiesz, spryskaja jakims chemicznym sprejem i wydaje ci sie, ze sa nowe nieuzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Uwaga, żetoniara "delikatnie" się  produkuje. 

zauwazylam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Gość delikatna8 napisał:

Ale ja to robię w moich ubraniach, kupionych jako nowe. Nie muszę i nie chcę donaszać starych lumpów po kimś. Nie każdy klepie biede jak ty. Mnie stać na nowe rzeczy. I nigdy nie zauważyłam żeby nowe ciuchy były sfatygowane i zazwyczaj aż pachną nowością. Nie wiem skąd się urwałyście, ale znoszone i sprane ciuchy po kimś nigdy nie będą takie jak nowe i sam fakt noszenia czegoś po kimś nie jest fajny. 

Dużo mówisz o biedzie...powiedz, wyszłaś z biedy? Normalnie nigdy bym o to nie zapytała, ale wyraźnie lubisz sprawdzać ile ludzie zarabiają. 

 

Pytam, bo takie teksty i przywiązanie do nowości widzę głównie u ludzi którym w życiu brakowało pieniędzy albo nie mogli sobie na wiele pozwolić, więc to, że coś pachnie nowością to dla nich wielkie woooow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bazienka napisał:

hahahaha dziecko mnie tez stac, ale nie ebde przeplacac kupujac cos w sieciowce dla zasady za stowe podczas gdy te sama rzecz, czesto z metka moge miec za 5  zl 😉

a moze ktos sie brzydzi wiedzac ze ty salas w twoich rzeczach?

jakaz ty nieswiadoma jestes, Pisanka ma racje, ze te zwroty od klientow, w ktorych ktos sobie pochodzil zanim odeslal, a mogl do 2 tygodni w tym chodzic, rowniez trafiaja po przepakowaniu do klientow 🙂 i nigdy nie wiesz, spryskaja jakims chemicznym sprejem i wydaje ci sie, ze sa nowe nieuzywane

ten sprej można kupić w markecie, ten sam którego używa się do odświeżania butów skórzanych! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna8

Piszesz o skrajnych sytuacjach. Ja zawsze kupuję nowe ubrania i nigdy nie zdarzyło mi się na tym zawieść. Jestem zadbaną, czystą kobietą i nigdy nie założyłabym znoszonego lumpa po kimś kto nie wiadomo co w tym robił i czy o to dbał. 

Żyjąc na normalnym-dobrym poziomie mogę spokojnie kupić pełnowartościowe rzeczy w normalnej cenie. Nie muszę przeszukiwać śmieci w poszukiwaniu czegoś za 5 złotych co komus innemu się znudziło. Tylko i wyłącznie nowe ubrania, to samo dotyczy sprzetów elektronicznych i w zasadzie wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zetoniara nie chodzi w uzywanych, ale rumunska kurteczka w rozmiarze 56 z ortalionu z allegro sie pochwalila 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×