Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Jak zgadać i przekonać dziewczynę która jest nieśmiała

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość eho napisał:

Noi dobrze 😛 ale  Niema sie co zapętlać na jedna osobę bo mozna w ... wdepnąć. trzeba poznawać duzo ludzi i wtedy sie cos moze trafi  ale to czesto wymaga zmiany ans samych i niejest to takie proste:P  ale próbuj moze będziesz miał szczęście i nie bedzie mieć juz pierścionka na palcu 😛

Nie ma pierścionka na palcu bo ma 18 lat a ja 19 lat więc na pierścionek trochę za wcześnie długo szukałem i to chyba ta właściwa jesteśmy do siebie nieco podobni nieśmiali,mili,sympatyczni.

Gość MariussRo

Sprawdź sobie stronę http://www.odzyskacbyla.com.pl/ i Miłosza Barszczaka. Potrafi dobrze doradzić co robić w takich włansie nie do końca pewnych i jasnych sytuacjach z dziewczynami i jest skuteczny. Ja bym spróbował, gdybym musiał jeszcze raz, bo już raz miałem problem z dziewczyną i właśnie on pomógł mi ja odzyskac. Sprawdź sobie stronę i przekonaj się. Pozdro i powodzenia!

Gość Gość

21 minut temu, Gość MariussRo napisał:

Sprawdź sobie stronę http://www.odzyskacbyla.com.pl/ i Miłosza Barszczaka. Potrafi dobrze doradzić co robić w takich włansie nie do końca pewnych i jasnych sytuacjach z dziewczynami i jest skuteczny. Ja bym spróbował, gdybym musiał jeszcze raz, bo już raz miałem problem z dziewczyną i właśnie on pomógł mi ja odzyskac. Sprawdź sobie stronę i przekonaj się. Pozdro i powodzenia!

Źle mnie zrozumiałeś nigdy wcześniej z nią nie byłem nawet się nie znamy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować