Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zgadać i przekonać dziewczynę która jest nieśmiała

Polecane posty

Gość Gość

Jak pierwszy raz zagadać do nieśmiałej dziewczyny gdy się nie znamy jak zachęcić ją do rozmowy żeby nawiązać jakąś relacje i spotkać się po raz kolejny oczywiście nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandio

pisz do niej liściki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

DAJ  JEJ SPOKÓJ RUCHACZU I ZAJMI SIE SWOIMI ZBESZCZESZCZONYMI KOBIETAMI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

kobiety niesmiale są dla prawiczków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, pod jakimkolwiek neutralnym bieżącym pretekstem. Parę razy w pewnych odstępach czasowych, np. w przeciągu tygodnia-dwóch, by do Ciebie przywykła i zapamiętała. Obserwuj, czy się jej spodobałeś, czy chętnie podejmuje z Tobą interakcję i uśmiecha się - wtedy możesz już spróbować ją zaprosić na kawę ;p Wyczuj moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ona jest nieśmiała nie znaczy, że on też musi taki być. Ale jego nieśmiałość może ją nieco ośmielić i pozwolić hej na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

powiedz prosto z mostu że ma fajny tylek 😛 niech poczuje faceta i meskośc tylko tak pewnie niejest juz dziewicą . to tak kij z tym wszystkim ale dziewice sie szwedac lubia po portalach erotycznych 😄 nie wszystkie ale niektóre zagubione piekna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

pozatym jak nieśmiała to może mieć coś na sumieniu albo mogą byc takie plotki ze juz robiła to i tamto a moze akurat masz szczęście kto to wie kobiety to jak dynamit albo podpalisz i cie załatwi albo będziesz miał bombkę na fajerwerki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość eho napisał:

kobiety niesmiale są dla prawiczków 

Skąd takie przypuszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

bo ci juz zaliczyli swoje kobiety wiec wyczerpali limit proste proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Nenesh napisał:

Naturalnie, pod jakimkolwiek neutralnym bieżącym pretekstem. Parę razy w pewnych odstępach czasowych, np. w przeciągu tygodnia-dwóch, by do Ciebie przywykła i zapamiętała. Obserwuj, czy się jej spodobałeś, czy chętnie podejmuje z Tobą interakcję i uśmiecha się - wtedy możesz już spróbować ją zaprosić na kawę 😜 Wyczuj moment.

Mamy wspólne zainteresowania i tak jak ona też jestem nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tAkA jEdNa
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak pierwszy raz zagadać do nieśmiałej dziewczyny gdy się nie znamy jak zachęcić ją do rozmowy żeby nawiązać jakąś relacje i spotkać się po raz kolejny oczywiście nic na siłę.

Odważn się zrobić pierwszy krok.Możesz zdobyć jej nr telefonu lub znaleźć ją na fb i tam zagadać popisać itp.Chyba że jesteś odważny to podejdź i powiedz jej chciałbyś bliżej ją poznać zaproś na randkę.Powodzenia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość eho napisał:

bo ci juz zaliczyli swoje kobiety wiec wyczerpali limit proste proste!

Nie ma to dla  mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość tAkA jEdNa napisał:

Odważn się zrobić pierwszy krok.Możesz zdobyć jej nr telefonu lub znaleźć ją na fb i tam zagadać popisać itp.Chyba że jesteś odważny to podejdź i powiedz jej chciałbyś bliżej ją poznać zaproś na randkę.Powodzenia☺

Próbowałem pisać ale jest nieśmiałą nie znamy się więc nie dziwię jej się bo pisząc nie wiadomo z kim ma się do czynienia.Dlatego chcę się z nią spotkać bo dzięki temu więcej zdziałam niż pisząc i będzie widzieć kim jestem że nie jestem jakimś starym zwyrodnialcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość eho napisał:

powiedz prosto z mostu że ma fajny tylek 😛 niech poczuje faceta i meskośc tylko tak pewnie niejest juz dziewicą . to tak kij z tym wszystkim ale dziewice sie szwedac lubia po portalach erotycznych 😄 nie wszystkie ale niektóre zagubione piekna 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porywaciel
1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

🤣

Czy wyjąć Tobie pchły z tyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Porywaciel napisał:

Czy wyjąć Tobie pchły z tyłka?

hahahahaha fajne masz pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

dlamnie tez niema znaczenia bys ja poznał lepiej jakbys jej nie poznał bo tylko sex sie dla ciebie liczy conie masz falszywe serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość eho napisał:

dlamnie tez niema znaczenia bys ja poznał lepiej jakbys jej nie poznał bo tylko sex sie dla ciebie liczy conie masz falszywe serce?

Dla mnie bardziej liczy się ta osoba sex jest dla mnie ważny ale nie jest najważniejszy.Jestem prawiczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

ha  to fajnie bo kobiety wola ruchaczy 😄 tak masz przesrane  probowałem zarywac do dziewic powiedz jej ze jestes prawiczkiem to cie zostawi :Dajak niepowiesz to kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

ha  to fajnie bo kobiety wola doswiadczonych tak masz przesrane  probowałem zarywac do dziewic powiedz jej ze jestes prawiczkiem to cie zostawi :Dajak niepowiesz to kto wie. wsumie kobiety sa dziwne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość eho napisał:

ha  to fajnie bo kobiety wola doswiadczonych tak masz przesrane  probowałem zarywac do dziewic powiedz jej ze jestes prawiczkiem to cie zostawi :Dajak niepowiesz to kto wie. wsumie kobiety sa dziwne i tyle

Tego że jestem prawiczkiem to jej nie powiem bo od pierwszego spotkania do przestania bycia prawiczkiem długa droga?Zgadza się są dziwne nie umiem ich zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

próbuj i tyle ale raczej jak sie zabardzo chce to tak z tego nic niebedzie ajak sie niestara to tosamo wsumie tez jestem prawiczkiem myslalem ze juz wykorzystales kobiety to jak nie to sobie tam zyj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

jestem toksyczny każdego zniechec do dyskusji Mam złe wibracje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość eho napisał:

próbuj i tyle ale raczej jak sie zabardzo chce to tak z tego nic niebedzie ajak sie niestara to tosamo wsumie tez jestem prawiczkiem myslalem ze juz wykorzystales kobiety to jak nie to sobie tam zyj 

Niczego sobie nie obiecuję ale wierzę w to że mi się uda i staram się.No niestety jeszcze jestem prawiczkiem  a mam prwie 20 lat na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość eho napisał:

jestem toksyczny każdego zniechec do dyskusji Mam złe wibracje 😄

Mnie nie zniecjhęcisz żebym zrezygnował bo chcę coś zmienić w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

XD  kazdy czynik  itp wplywa na nansze działanie wiec możesz sobie mówić ale jak juz sie pytasz co masz robić to juz są marne szanse  kobieta musi byc zdobyta. do tego trzeba odwagi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość eho napisał:

XD  kazdy czynik  itp wplywa na nansze działanie wiec możesz sobie mówić ale jak juz sie pytasz co masz robić to juz są marne szanse  kobieta musi byc zdobyta. do tego trzeba odwagi itp

Więc uważasz że się nie odważę?Pytam bo nie zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość eho napisał:

XD  kazdy czynik  itp wplywa na nansze działanie wiec możesz sobie mówić ale jak juz sie pytasz co masz robić to juz są marne szanse  kobieta musi byc zdobyta. do tego trzeba odwagi itp

A może chcę dzięki temu też przełamać jakoś swoję lęki bo jeśli nie teraz to kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Noi dobrze 😛 ale  Niema sie co zapętlać na jedna osobę bo mozna w ... wdepnąć. trzeba poznawać duzo ludzi i wtedy sie cos moze trafi  ale to czesto wymaga zmiany ans samych i niejest to takie proste:P  ale próbuj moze będziesz miał szczęście i nie bedzie mieć juz pierścionka na palcu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×