Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojona

CELIBAT?

Polecane posty

Gość niezaspokojona

cześć dziewczyny  🙂 powiedzcie jak to u was było z seksem w ciąży?? kurczę my zawsze z  partnerem byliśmy bardzo aktywni , zawsze mówiliśmy że bardzo się dobralismy jeśli chodzi o te sprawy. Otóż jestem w pierwszej ciąży 26 tydzień i zauważyłam że nasze życie seksualne zanika. Rozmawialiśmy niby o tym wcześniej i partner twierdzi że to już nie to samo, że on się boi jakoś mnie dotknac, że zrobi coś za mocno itd, ogólnie zawsze preferowalismy ostrzejszy seks i ginekolog powiedziała że wszystko jest ok , nie ma potrzeby rezygnacji , ale od tygodni mam wrażenie że tak jakbym wymuszala ten seks na nim  😕 zaczaczęłam sama się zaspokajać bo nie chce "żebrac " ale to nie to samo. Brakuje mi bliskości takiej , pieszczot itd. W dodatku samo to że moje ciało bardzo się już zmieniło daje mi do myślenia, że może już go nie pociagam poprostu i stad ten brak ochoty ?? Oczywiście nie wierzę w to że w ogóle ma posuche, podejrzewam , że filmiki poszły w ruch i sam również się zabawka, tym bardziej to dolujace jest że woli sam niż że mną się bzyknac.  Napiszcie jak to było u Was , jak wyglądało później po porodzie , boję się że po porodzie będzie tylko gorzej , nie należę raczej do tych które będą się z tego cieszyły bo "nie mają ochoty" , mam naprawdę wysokie libido i chyba sobie nie wyobrażam żeby było "raz w miesiacu " 🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

U nas bylo to samo. Moj maz argumenty podawal podobne do tych, ktore ty uslyszalas.  Nie bylo seksu do konca ciąży . Po pologu wrocilo do normy choc wiadomo, przy dziecku dochodzi zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona
2 godziny temu, Gość Kawa napisał:

U nas bylo to samo. Moj maz argumenty podawal podobne do tych, ktore ty uslyszalas.  Nie bylo seksu do konca ciąży . Po pologu wrocilo do normy choc wiadomo, przy dziecku dochodzi zmeczenie.

ojaaa to mnie wystraszyłas. Oczywiście nie chce żeby tu wyszło za jakąś nimfomanka i non stop bym chciała ale jednak uważam że seks jest ważny więc jeszcze 3 miesiące bez to przerażająca wizja  😂 jednak mam nadzieję że faktycznie po porodzie wszystko wróci do normy  😶napewno i ja bede zmeczona wiec pewnie nie bedzie jak przed ale chociaż częściowo bo zawsze super nam było razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamiilii

Ja mam ciążę zagrożoną - 7mc i od 2 miesiąca dostaliśmy od lekarza bana na seks. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciążą nic nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona
19 minut temu, Gość jamiilii napisał:

co prawda mąż często zagląda mi do odb.ytnicy ale przez to nabawiłam sie strasznych hemoroidów do tego stopnia że przy wyjmowaniu członka wyciąga mi całą kiszke

daruj sobie swoje głupie komentarze jeśli nie umiesz normalnie rozmawiać na dany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym bzykał ale też bym się bał że coś uszkodzę . to że brzusio duży to mi nie przeszkadza wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas to ja brzydze sie siebie w ciazy i nie mam ochoty na seks, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas dalej tak samo a nawet lepiej. Tak na początku baliśmy się że coś się stanie bo też woleliśmy ostrzejszy seks. Teraz jest trochę spokojniej ale dalej zajebiście. 

Wydaje mi się że to zależy od osoby. Pogadaj z nim. Zapytaj czy go już nie podniecasz tak jak wcześniej czy to po prostu strach. Powiedz wprost że widzisz że coś się zmieniło i że wolisz poznać prawdę.

Poza tym jest duże prawdopodobieństwo że nie uważa cię za aż tak atrakcyjna jak przed ciążą. Ja biorę to pod uwagę bo po pierwsze przytyło się tu i tam po drugie brzuch. Jedni mają jeszcze więcej ochoty u innych to zanika dlatego tak ważna jest rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas dalej tak samo a nawet lepiej. Tak na początku baliśmy się że coś się stanie bo też woleliśmy ostrzejszy seks. Teraz jest trochę spokojniej ale dalej zajebiście. 

Wydaje mi się że to zależy od osoby. Pogadaj z nim. Zapytaj czy go już nie podniecasz tak jak wcześniej czy to po prostu strach. Powiedz wprost że widzisz że coś się zmieniło i że wolisz poznać prawdę.

Poza tym jest duże prawdopodobieństwo że nie uważa cię za aż tak atrakcyjna jak przed ciążą. Ja biorę to pod uwagę bo po pierwsze przytyło się tu i tam po drugie brzuch. Jedni mają jeszcze więcej ochoty u innych to zanika dlatego tak ważna jest rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

U nas dalej tak samo a nawet lepiej. Tak na początku baliśmy się że coś się stanie bo też woleliśmy ostrzejszy seks. Teraz jest trochę spokojniej ale dalej zajebiście. 

Wydaje mi się że to zależy od osoby. Pogadaj z nim. Zapytaj czy go już nie podniecasz tak jak wcześniej czy to po prostu strach. Powiedz wprost że widzisz że coś się zmieniło i że wolisz poznać prawdę.

Poza tym jest duże prawdopodobieństwo że nie uważa cię za aż tak atrakcyjna jak przed ciążą. Ja biorę to pod uwagę bo po pierwsze przytyło się tu i tam po drugie brzuch. Jedni mają jeszcze więcej ochoty u innych to zanika dlatego tak ważna jest rozmowa

rozmawialismy już o tym i powiedział że naprawdę się boi bo i nie umie być delikatny , a że mu się podobam to powtarza co jakiś czas i widzę jak patrzy (haha) . Pozostaje mi jedynie poczekać albo właśnie nic nie robić aż sam zechce za tydzień dwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas przez całą ciążę był seks. W sumie to korzystaliśmy na maksa, bo wiadomo, że i tak nie wpadniemy. A po porodzie przez min. 6 tygodni i tak nie można. Radzę szczerze porozmawiać i uspokoić partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

U nas przez całą ciążę był seks. W sumie to korzystaliśmy na maksa, bo wiadomo, że i tak nie wpadniemy. A po porodzie przez min. 6 tygodni i tak nie można. Radzę szczerze porozmawiać i uspokoić partnera.

tzn domyślam się też o co może chodzić.  wcześniej to ja byłam bardziej aktywna a teraz że względu na brzuch który mi już naprawdę przeszkadza kładę się jak kłoda a on odwala cała robotę  😂 może mu się zwyczajnie nie chce  😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość niezaspokojona napisał:

tzn domyślam się też o co może chodzić.  wcześniej to ja byłam bardziej aktywna a teraz że względu na brzuch który mi już naprawdę przeszkadza kładę się jak kłoda a on odwala cała robotę  😂 może mu się zwyczajnie nie chce  😂 

Z brzuchem to raczej najwygodniej na jeźdźca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też byliśmy dosyć aktywni do pewnego momentu . Jak już brzuchol zrobił się duży to partner zaczął się bać o dzidziusia że mu możemy zaszkodzić chociaż z ciąża Wszytsko ok . Teraz mam 37 tydzień i ochota może by była ale sił brak  🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona
Dnia 14.05.2019 o 15:11, Gość Gość napisał:

Z brzuchem to raczej najwygodniej na jeźdźca. 

to też próbowaliśmy ale zaraz łapie taka zadyszke że szok 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewewewa

Ja zaprzestalam z mężem współżycia od 4 miesiąca.Bałam się żeby szyjka mi się nie skracała.Dzieki temu 3 ciąże donosilam do 39 tygodnia.Mąż miał ochotę bo piersi miałam wtedy duże i podobałam mu się bardziej.Zaspokajalam go ręką i oralnie co 2-3 dni.Teraz syn ma rok i wspolzyjemy co 2-3 dni,stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×