Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ktoś zna ten dokument o pedofilii?

Polecane posty

Gość Gość

Oglądałam go zima w nocy chyba na tv pulsie. Chyba. Nie pamiętam jak się nazywał. Opowiadał o ośrodku dla głuchych chłopców prowadzony przez Kościół. Byli oni gwalceni, molestowani przez wiele lat i nikt nic z tym nie robil. Wypowiadali się już dorośli wychowankowie tego ośrodka, jak i były ksiądz, który w latach 90 prowadził sprawozdania, statystyki na temat pedofilii w kościele w USA i mówił, że wszystko zamiatali pod dywan i ostatecznie zrezygnował z tego, bo nie mógł na to więcej patrzeć. Ci mężczyźni byli na takim czarno czerwonym tle nagrywani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssc

Nie kojarze, ale ogladaliscie już Tylko nie mow nikomu Sekielskich? ogladalam wczoraj, musiałam 3 razy przerywac, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właśnie dzisiaj zamierzam obejrzeć. Mój mąż i mama mówią, że dramat, koszmar, a są katolikami. Ja osobiście jestem bardzo na nie z Kościołem, bo pedofilia w nich to żadna nowość, od dawna o tym było wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Warto zobaczyć, dopóki nie zostanie zakazany albo zablokują...rzeczywiście koszmar, takich dokumentów powinno być więcej, powinni publicznie z odslonieta twarza mowic o tym co robili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinnn

A jak się nazywa film o pedofilach w synagogach i całym ruchu LGBT? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×