Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justt

Nieprzespane noce

Polecane posty

Witam otóż mam mały problem z synkiem. Ma 11 miesięcy ostatnio strasznie źle śpi. W łóżeczku śpi koło 2 godzin (zasypia o 21) i za chwilę się wierci i musimy wraz z Nazeczonym przełożyć Go do Nas na łóżku. Pospi chwilę i budzi się jakoś tak dziwnie jęczy, kręci się. Myśleliśmy że jest głodny, ale dalejmy Mu butelkę napije się że tak powiem łyczka idzie spać i za pół godziny to samo. Potrafi budzić się 20 razy w nocy. Juz nie mam sily. Bardzo proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witaj w klubie mój ma tak samo też jest w tym wieku już kombinowałam na wszystkie sposoby żeby skok rozwojowy za zimno za ciepło głodny daje mm kaszę smoczek cycek noszę nic nie pomaga pytałam lekarza taki typ🙁 wyniki dobre trzeba   chyba trzeba przeczekać choć cięzko jest bo mojego jak nie wezmę na rece to tak się drze że cały dom na nogach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zęby miało być nie żeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Ja mam o tyle dobrze, że nie muszę brać Go na ręce. Ale jestem tak przemeczona że to szok. Może to wina zębów ma cztery więc może idą następne. Wszystko było ogólnie w porządku ale od czterech dni to jest masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madka

Nie wiem czy wam to pomoze alw moja corka tak miala gdy nie zjadla konkretnej kolacji. Po prostu z glodu się budzila ale jesc nie chciała. Na kolację nie zadna kaszka 3 h przed snem ale coś konkretnego, chociażby kanapki przed snem a potem jeszcze mleko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

i właśnie dlatego nie chce mieć dzieci 🙄💁‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Synek przed snem je mleko, idzie spać aa za trzy godziny zaczyna się horror. Mam nadzieję że to chwilowe i przejdzie, bo naprawdę nie mam sily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madka
1 godzinę temu, Justt napisał:

Mój Synek przed snem je mleko, idzie spać aa za trzy godziny zaczyna się horror. Mam nadzieję że to chwilowe i przejdzie, bo naprawdę nie mam sily 

Tylko mleko je na kolację? To nie dziwię się że się budzi 20 razy. Z cała trójka to przerabiałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Madka napisał:

Tylko mleko je na kolację? To nie dziwię się że się budzi 20 razy. Z cała trójka to przerabiałam 

Aa wie Pani co mogę dawać takiego żeby się porządnie najadl? Coś co nie zaszkodzi jedenasto miesięcznemu dziecku? Jestem młodą matką i za bardzo się nie orientuję. Dziękuję za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ja pisałam na poczatku że mój Mały też tak ma, mój je np.kanapkę z serkiem typu Bieluch delikatną wędliną z indyka czy kurczaka albo  pastą z jajka  kroję mu to na drobne kawałki radzi sobie potem 3 ząbkami, on ogólnie jest wszystkożerny jak na swój wiek,a i tak się budzi nic to nie daje że jest najedzony ,ale spróbuj może u Ciebie będzie inaczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny może to głupie, ale np może być On zauroczny i dlatego taki jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka
1 godzinę temu, Justt napisał:

Aa wie Pani co mogę dawać takiego żeby się porządnie najadl? Coś co nie zaszkodzi jedenasto miesięcznemu dziecku? Jestem młodą matką i za bardzo się nie orientuję. Dziękuję za pomoc 

Wiesz jak odkryłam ze u pierwszej córki chodzi o głód?  Kiedyś zamiast jak zwykle kaszki na kolację dalam sloiczek marchew i jabłko chyba z bobovity. Miala 8 miesięcy. I nagle zamiast 15 pobudek była jedna! I już cały czas tak miała że musiała zjeść porządna kolację żeby spac spokojnie w nocy. No i teraz mój najmłodszy syn ma aktualnie prawie dwa lata, wiec wszystko już je. Twój jest mlodszy ale ma prawie rok. Spróbuj mu dać np: jajecznice(jajko na masle smażone) do tego chlebek, albo kanapkę z wędlina czy serem do tego ogorek czy pomidor, albo wlasnie jakis sloiczek z obiadkiem, albo coś z ryzem, parówki. Coś takiego sytego, co zapelni mu żołądek. Co ty sama jesz? Umialabys zjesc coś małego np jogurt czy platki na mleku i nie być głodna cała noc?11 miesuecy to spore dziecko ono już konkretnego jedzonka.potrzebuje. po 3 h się budxi i wierci, bo zwyczajnie glod go budzi ale że jest noc i wydziela mu się melatonina to nie będzie chciał jeść, no a jednak pusty żołądek gp męczy.  A probowalas dać w nocy mleko jak się zaczyna budzić? Może on zwyczajnie jeszcxe mleka w nocy potrzebuje. Moja pila w.nocy do 14 miesiąca. Dziecko ma dużo mniejszy żołądek, pamiętaj. Ahhh ile ja się nameczylam z córką zanim się domyśliłam że to chodzi o jedzenie, po ścianach chodzilam brrr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Justt napisał:

Dziewczyny może to głupie, ale np może być On zauroczny i dlatego taki jest? 

ty jesteś głupia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Justt napisał:

Dziewczyny może to głupie, ale np może być On zauroczny i dlatego taki jest? 

ty jesteś głupia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Matka napisał:

Wiesz jak odkryłam ze u pierwszej córki chodzi o głód?  Kiedyś zamiast jak zwykle kaszki na kolację dalam sloiczek marchew i jabłko chyba z bobovity. Miala 8 miesięcy. I nagle zamiast 15 pobudek była jedna! I już cały czas tak miała że musiała zjeść porządna kolację żeby spac spokojnie w nocy. No i teraz mój najmłodszy syn ma aktualnie prawie dwa lata, wiec wszystko już je. Twój jest mlodszy ale ma prawie rok. Spróbuj mu dać np: jajecznice(jajko na masle smażone) do tego chlebek, albo kanapkę z wędlina czy serem do tego ogorek czy pomidor, albo wlasnie jakis sloiczek z obiadkiem, albo coś z ryzem, parówki. Coś takiego sytego, co zapelni mu żołądek. Co ty sama jesz? Umialabys zjesc coś małego np jogurt czy platki na mleku i nie być głodna cała noc?11 miesuecy to spore dziecko ono już konkretnego jedzonka.potrzebuje. po 3 h się budxi i wierci, bo zwyczajnie glod go budzi ale że jest noc i wydziela mu się melatonina to nie będzie chciał jeść, no a jednak pusty żołądek gp męczy.  A probowalas dać w nocy mleko jak się zaczyna budzić? Może on zwyczajnie jeszcxe mleka w nocy potrzebuje. Moja pila w.nocy do 14 miesiąca. Dziecko ma dużo mniejszy żołądek, pamiętaj. Ahhh ile ja się nameczylam z córką zanim się domyśliłam że to chodzi o jedzenie, po ścianach chodzilam brrr 

Dziękuję bardzo Pani za pomoc, sprawdzę to może właśnie o to chodzi. Aa Co do mleka to tak w nocy właśnie jak się przebudza cały czas to bierze łyczka mleka idzie spać np na pół godziny przebudzi się powierci że tak powiem pomiałczy napije się łyczka mleka i tak od nowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na kolację wystarczy mu jakaś kaszka, a nie samo mleko. I to spokojnie wystarczy do rana. Dziecko w tym wieku nie powinno jeść w nocy, podawaj mu wodę, jeśli nie korzysta ze smoczka, bo inaczej popsujesz mu zęby. 

być może chodzi o bliskość, bo najwyraźniej nie jest głodny, albo rosną mu kolejne zęby. Staraj się go uspokajać w jego łóżczeku, np. głaszcząc i mówiąc coś cichutko, bo branie go do łóżka skończy się tym, że się do tego przyzwyczai i tym bardziej będzie się budził.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

po prostu: nie reaguj, nie wstawaj, w tym wieku noc jest już dla matki, około roku dziecko nie powinno już zakłócać snu rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×