Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 4 maluchów

Pieniądze dla mam

Polecane posty

Gość Mama 4 maluchów

Drogie mamy 

Co sądzicie o wprowadzeniu podatku dla bogatych aby rodziny z dziećmi dostały więcej pieniędzy. To nie sprawiedliwe że lekarze prawnicy inżynierzy właściciele firm i programiści zarabiają olbrzymie pieniądze i płacą takie same podatki.  Sama mam 4 dzieci i nie mam siły by iść do pracy a mój mąż ma horą nogę i nie może normalnie pracować. Nie dostał renty więc pracuje na 1/2 etatu. Mamy za mało pieniędzy aby nasze maluchy były szczęśliwe więc choć troszkę pieniędzy by się przydało a taki bogaty nawet nic nie odczuje gdy mu się odbierze. Takie np 400 zł to dla mnie dużo a dla nich mało. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sadzimy, ze to prowo, aby wywolac gownoburze, ale i tak nadaje sie na strone Madka i Tateł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sadzimy, ze to prowo, aby wywolac gownoburze, ale i tak nadaje sie na strone Madka i Tateł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 4 maluchów

To nie jest prowo tylko poważne pytanie. Wiesz co to za uczucie gdy widzisz zapłakaną córkę bo chodzi w starych i brzydkich butach i inne dzieci się śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zrob sobie jeszcze pięcioro dzieciorow, glupia babo.

 

I tak uwazam, ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 4 maluchów

To se uważaj i najlepiej nic już nie pisz bo mnie tylko wkurzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rzadzic to se mozesz swoimi brudnymi majtami, trollico. A na drugi raz wysil sie bardziej, bo takie ...owate tematy juz byly nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca podatkowy
1 godzinę temu, Gość Mama 4 maluchów napisał:

To nie sprawiedliwe że lekarze prawnicy inżynierzy właściciele firm i programiści zarabiają olbrzymie pieniądze i płacą takie same podatki.

Nie, nie płacą takich samych podatków. Płacą taki sam % jak Twój mąż (18%), a potem większy (32%). 18% podatku z pensji programisty to jest więcej niż 18% z pensji Twojego męża.

Z powodu choroby męża mi przykro, naprawdę. Polecam Ci jednak iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca podatkowy
1 godzinę temu, Gość Mama 4 maluchów napisał:

To nie sprawiedliwe że lekarze prawnicy inżynierzy właściciele firm i programiści zarabiają olbrzymie pieniądze i płacą takie same podatki.

Nie, nie płacą takich samych podatków. Płacą taki sam % jak Twój mąż (18%), a potem większy (32%). 18% podatku z pensji programisty to jest więcej niż 18% z pensji Twojego męża.

Z powodu choroby męża mi przykro, naprawdę. Polecam Ci jednak iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca podatkowy
1 godzinę temu, Gość Mama 4 maluchów napisał:

To nie sprawiedliwe że lekarze prawnicy inżynierzy właściciele firm i programiści zarabiają olbrzymie pieniądze i płacą takie same podatki.

Nie, nie płacą takich samych podatków. Płacą taki sam % jak Twój mąż (18%), a potem większy (32%). 18% podatku z pensji programisty to jest więcej niż 18% z pensji Twojego męża.

Z powodu choroby męża mi przykro, naprawdę. Polecam Ci jednak iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapomniałaś dodać, że oprócz horej nogi męża masz jeszcze horom curke. Byłoby bardziej dramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 godzinę temu, Gość Mama 4 maluchów napisał:

To nie sprawiedliwe że lekarze prawnicy inżynierzy właściciele firm i programiści zarabiają olbrzymie pieniądze i płacą takie same 

Podnieśmy ceny produktów żywnościowych, gospodarczych i opłat mieszkaniowych. Skoro ludzie są równi sobie wg gatunku to będzie to sprawiedliwe. Tym co nie mają siły zalecam nie podążanie za modą odchudzania, ale wręcz jedzenie więcej, aby tej siły nabrać, póki produkty żywnościowe są w takich cenach jak dzisiaj. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

no serio usmiałąm sie z durnego prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A horej curki nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×