Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ka92

4 tydz brak zarodka

Polecane posty

Gość Ka92

Bylam dzis u ginekologa, 4 tydzien ciazy pechezyk 4,1mm pechezyk zoltkowy 2,7 mm i brak zarodka. Czy to normalne cZy jest sie czym martwic? Pozmozcie bo zwariuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co w ogóle tak wcześnie biegać do ginekologa? U mnie w szóstym jeszcze nie było widać żadnego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spkkojnie to bardzo wczesna ciaza u mnie tez tak było. Tydzień  5 a był tylko pęcherzyk nawet pęcherzyka żółkowego nie było za dwa tygodnie już był zarodek i bicie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

U mnie między 5 a 6 tygodniem też było brak zarodka. Gin kazała przyjechać w okolicach 8 tygodnia bo wcześniej mówiła, że nie ma najmniejszego sensu. Dostałam profilaktycznie duphaston z względu na wcześniejsze dolegliwości.w pierwszej ciąży. Pojechałam w 8 tygodniu i był 1,50cm.

 

Spokojnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka92

Dzieki dziewczyny. Zmartwilam sie bo Pani ginekolog powiedziala ze nie wiadomo czy ta ciaza sie utrzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie w 6tc nie było śladu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony
26 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co w ogóle tak wcześnie biegać do ginekologa? U mnie w szóstym jeszcze nie było widać żadnego zarodka.

Bez sensu iść tak wcześnie, ja się dowiedziałem o ciąży w 6. tygodniu i wszystko już było widoczne na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Uspokój się. U mnie w 7 tygodniu nie było zarodka. Dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×