Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patataj

Samotnosc w obcym miescie

Polecane posty

Gość patataj

Jak sobie radzic z samotnoscia w obcym miescie? 4lata temu przeprowadzilam sie za praca 300km od rodzinnych stron i ciezko mi znalezc osoby z ktorymi odbieram na podobnych falach.bywalam w wielu miejscach, wykladach, spotkaniach kolek moich zainteresowan i nigdzie nie trafilam na osoby z ktorymi mozna sie zakumplowac. w pracy mam starsze towarzytswo z dziecmi i czasem gdzies sie wyskoczy,ale mamy malo wspolnych tematow poza praca.nie wiem co jeszcze zrobic by znalezc ludzi z ktorymi da sie zaprzyjaznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilometry

Trudna sprawa w starszym wieku.... może udzielaj się społecznie i natrafisz ludzi. Mam podobny problem i też powoli rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.05.2019 o 20:34, Gość patataj napisał:

Jak sobie radzic z samotnoscia w obcym miescie? 4lata temu przeprowadzilam sie za praca 300km od rodzinnych stron i ciezko mi znalezc osoby z ktorymi odbieram na podobnych falach.bywalam w wielu miejscach, wykladach, spotkaniach kolek moich zainteresowan i nigdzie nie trafilam na osoby z ktorymi mozna sie zakumplowac. w pracy mam starsze towarzytswo z dziecmi i czasem gdzies sie wyskoczy,ale mamy malo wspolnych tematow poza praca.nie wiem co jeszcze zrobic by znalezc ludzi z ktorymi da sie zaprzyjaznic...

A skąd jesteś? Ja z Warszawy i mam podobny problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×