Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły Ch□j

Jestem ch□jem zostawiłem kobiete która mnie kocha

Polecane posty

Gość Gosc
6 minut temu, Gość ttttttttttttttyyyyyyrrrrry napisał:

No rere kum kuum kumam🐸🐸🐸

Dobla dobla kup 🌹 i pierscionek moze da sie cos w tej sprawie nareperowac w kwestii wspomnien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Zwykły Ch□j napisał:

A dajcie ludzie spokój człowiek nie ma się komu wyżalić pisze na forum i jeszcze ma problem.Po co zakładć temat jak gdzie by nie wyszedł ktoś to wpie0dalają się nie na temat i temat wy0ebany w kosmos 

dzisiaj trolle wyjątkowo szaleją... 😕 nie da się tego czytać kompletnie.

Zmień forum, to tutaj strasznie denne jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie: czy kiedykolwiek powiedziala"zostawiam Cie bo masz 3 cm mniej"? Jesli nie to znaczy ze to tylko wymowka wiec teraz jest okazja jezdzumic swietnymi autami. Nie czas na smutek mozesz pojezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pozbyles sie grata i jeszcze Ci zle? Przeciez wyzwoliles sie od popsutego auta czy to nie wspaniale? Stac Cie na luksusowe auto a nie takie ktore trzeba reperowac. A Ty znowu masz problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak szczerze to leje na to zranienie czy jak to tam nazwales i na te jego krokodyle lzy i leje na piersciobek i na bajkowe zycie bo po kims takim mozna bylo sie tego spodziewac i nie spodziewalabym sie innej reakcji i na to leje rowniez. To zawsze bylo kiepskie. I o kiepskich sprawach sie bie pamieta. Nie wiem wiec czemu to rozkminiasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ach jak mnie wzruszaja takie wyznania [beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×