Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baska l

ekspres do kawy

Polecane posty

Gość baska l

Jaki polecacie kupić ekspres i w jakim sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

Zależy na czym ci zależy, czy chcesz mieć naprawdę dobrej jakości i marki czy po prostu mieć aby mieć i pić siuśki zamiast porządnej kawy. jeśli to pierwsze to proponuję poczytać o tym modelu https://www.superwnetrze.pl/ekspres-kolbowy-the-barista-express-sage-ses875bss-srebrny,t200424.html w tej chwili to jeden z lepszych jaki jest dostepny na naszym rynku i w tak dobrej cenie. Szczerze to moim zdaniem nawet nie opłaca się szukać czegoś innego. Chociaż możesz ale czy jest jakiś sens przepłacać jak ten jest naprawdę w okazyjnej wręcz cenie. ja polecam, mam go u siebie, a wcześniej testowałam go przez ponad tzry miesiące, więc wiedze o nim i o tym jaka parzy kawę jakąś tam jednak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 3city

Natalia k to jakiś handlowiec chyba z tego sklepu, bo wszędzie reklamę wkleja, gdzie tylko może 😛

 Ja tam znawcą wielkim nie jestem, tyle co sama na własne potrzeby sie dowiadywałam i ten Barista Express to ostatni jaki bym kupiła. Po pierwsze - do domu kolbowy? Chyba tylko dla kogoś kto chce się pobabrać i pobawić w baristę (chociaż barista w zyciu nie kupiłby kolbowego z wbudowanym młynkiem. 😉 To. sie kupuje oddzielnie). Jeśli robimy więcej jak 2 kawy (do mnie przyjeżdżają często goście, rodzinka i mam troche kaw do podania), to już przy sprzęcie postoimy...  i po co? Skoro w cenie tego co podaje natalia można mieć już automacik, który sam się czyści, sam mieli i zaparza kawę jak należy.... a dla zatwardziałych fanów białej kawy, nawet i mleczne poda 😄 
I nie mówię tego, nie mając porównania! Brat kupił kolbowy rodzicom i co? Od 3 lat był używany od święta i to bardziej przez niego, jak do nich przyjeżdża. I wiele razy słyszałam już od nich, że woleliby automatyczny, taki jak u mnie, bo wieczorem tylko tabletka do czyszczenia i sam sobie wszystko myje 🙂 

Swój kupowałam stacjonarnie, ale jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo, to mogę poszukać wizytówki tej Pani, która mi doradzała - bardzo kompetentna i poświęciła mi dużo czasu. Przy okazji dostałam sporo środków czystości gratis (chyba za ładne oczy 😄 ). Może mają sklep internetowy, ale nie sprawdzałam. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×