Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dejwiddd4

W co ona gra?

Polecane posty

Okej, otóż... Miałem dziewczyne, bylismy bardzo długo. Zerwalismy. Teraz chce do niej wrócić. Ostatnio się od niej całkowicie odciąłem. Dowiedziałem się że ma chłopaka. Ostatnio do mnie dzwoniła ale nie odebrałem... Potem zadzwoniła do mojego kumpla i pytała go czemu pytalem jej kolezanki o to czy z kims jest. Ten powiedzial jej ze nie wie. Z tym samym kolega miałem jechać na kluby i okazalo sie ze ona tez tam jedzie ze swoim chlopakiem lecz ona siedzi na lozy z nami a jej chlopak osobno. Mowila mojemu koledze ze w dupie ma mnie i jego i jedzie sie tam bawić. Dzisiaj przyszla pod moja silownie jak wyszedlem z treningu i zaczela do mnie nawijac czemu mowilem mojemu przyjacielowi ze chce ja wykorzystac w klubie ( ze on niby jej tak powiedzial ) a on jej tak nie powiedzial. Pytala znowu o to czemu pytalem jej kolezanki czy kogos ma, i jakies inne ...y. Mowila ze chce to sobie wszystko wyjasnic zeby potem nie bylo problemow i zebym przypadkiem w klubie nie zaczal sie sapać do jej chlopaka. O co chodzi? W co ona gra? Jak ją odzyskać? 

edit: zapomnialem dodac ze ja z kumplem bylem umowiony do klubu od kilku tygodni a ona mnie zapytala o to ze ponoc jade tylko tam dlatego ze ona jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×