Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Radziłbym się zastanowić co bierzecie.

Polecane posty

Gość gość

Ponieważ kobieta, która nie pracuje to po prostu pasożyt, który nie potrafi samej siebie utrzymać. Radzę o to pytać przed randkami.
 

To jest nierozwinięte społecznie dziecko, które spod utrzymania rodziców przechodzi pod utrzymanie facetów. Taka jedna jedyna różnica.

 

Szanujcie się i nie lećcie na kogoś, kto jest z wami, bo jesteście źródłem utrzymania. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

brzmisz jak moj chłopak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenriro
12 minut temu, Gość gosc napisał:

brzmisz jak moj chłopak 

skoro trzy różne osoby tak twierdzą(ja również) to może wypada się zastanowić nad tym jaką osobą jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Upadłeś na głowę w dzieciństwie, że teraz doradzasz facetom za pośrednictwem forum o karmieniu cyckiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Upadłeś na głowę w dzieciństwie, że teraz doradzasz facetom za pośrednictwem forum o karmieniu cyckiem 😄

czy forum to twoja własność, że masz prawo zarządzać kto gdzie ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A twój post to bardziej w temacie ciąży i porodu   czy raczej macierzyństwa i wychowania dzieci? Ekspercie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ponieważ kobieta, która nie pracuje to po prostu pasożyt, który nie potrafi samej siebie utrzymać. Radzę o to pytać przed randkami.
 

To jest nierozwinięte społecznie dziecko, które spod utrzymania rodziców przechodzi pod utrzymanie facetów. Taka jedna jedyna różnica.

 

Szanujcie się i nie lećcie na kogoś, kto jest z wami, bo jesteście źródłem utrzymania. Nie warto.

Też jadłeś ten magnez od Bieniuka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A twój post to bardziej w temacie ciąży i porodu   czy raczej macierzyństwa i wychowania dzieci? Ekspercie? 

Teoretycznie utrzymanki nadal są dziećmi, tylko w ciele dorosłych kobiet, więc w tej drugiej części, panie "Wrzód-Na-Dupie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Fenriro napisał:

skoro trzy różne osoby tak twierdzą(ja również) to może wypada się zastanowić nad tym jaką osobą jesteś?

ale ja oracuje XD po prostu mowie, ze moj chłop ma takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co z kobietami które zrezygnowały z pracy ze względu na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co z kobietami które zrezygnowały z pracy ze względu na dziecko?

sa z j e b a n e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

sa z j e b a n e

O matko. A czemuż to? Jeśli mają wystarczająco dużo pieniędzy? Nie chcą wysyłać dziecko do żłobka ani zostawiać go z babcią? Dalej źle? 

Wydaje mi się że to twoje podejście to po prostu zazdrość bo ty musisz harować a one se siedzą w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O matko. A czemuż to? Jeśli mają wystarczająco dużo pieniędzy? Nie chcą wysyłać dziecko do żłobka ani zostawiać go z babcią? Dalej źle? 

Wydaje mi się że to twoje podejście to po prostu zazdrość bo ty musisz harować a one se siedzą w domku

mmm tak moje marzenie to tarzać się z gow nojadem po dywanie, siedzenie w garach i zmienianie pieluch - skąd wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość godc napisał:

mmm tak moje marzenie to tarzać się z gow nojadem po dywanie, siedzenie w garach i zmienianie pieluch - skąd wiedziałaś?

Hmm zachodząc w ciążę lub uprawiając seks (trzeba liczyć się z tym że można zająć w ciążę bo wypadki chodzą po ludziach) chyba wiesz ze dziecko i brudne pieluchy, pranie, gary i zabawa to nierozłączne rzeczy. Jeśli myślisz że tylko się urodzi dziecko a całą resztę odwali za ciebie ktoś inny to co z ciebie za matka? NIE MOWIE TU O TYCH KTORE MUSZA PRACOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość gość napisał:

czy forum to twoja własność, że masz prawo zarządzać kto gdzie ma być?

Ja Cię wcale nie wyrzucam, tylko zwracam uwagę, że na forum ciążowym siedzą kobiety. Gdzie w dalszej kolejności uderzysz z ostrzeżeniem skierowanym do facetów? Do żeńskiego klasztoru zapewne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Masz podejście, że kobietę można "brać" i oczekujesz, że za "towar" nie zapłacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Hmm zachodząc w ciążę lub uprawiając seks (trzeba liczyć się z tym że można zająć w ciążę bo wypadki chodzą po ludziach) chyba wiesz ze dziecko i brudne pieluchy, pranie, gary i zabawa to nierozłączne rzeczy

Nie każdy ma taki z j e b a n y tok myślenia jak ty, że jak seks, to tylko po ślubie i tylko po to, żeby zaciążyć, więc zachowaj swoje mądrości dla siebie, inkubatorze.

Przypominam, że ciąży można się pozbyć. Płód nie jest człowiekiem dopóki nie posiada świadomości, wygląda tak samo u słonia, u psa czy nawet u żyrafy do trzeciego miesiąca i też dopiero wtedy się rozwija czucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Hmm zachodząc w ciążę lub uprawiając seks (trzeba liczyć się z tym że można zająć w ciążę bo wypadki chodzą po ludziach) chyba wiesz ze dziecko i brudne pieluchy, pranie, gary i zabawa to nierozłączne rzeczy

Nie każdy ma taki z j e b a n y tok myślenia jak ty, że jak seks, to tylko po ślubie i tylko po to, żeby zaciążyć, więc zachowaj swoje mądrości dla siebie, inkubatorze.

Przypominam, że ciąży można się pozbyć. Płód nie jest człowiekiem dopóki nie posiada świadomości, wygląda tak samo u słonia, u psa czy nawet u żyrafy do trzeciego miesiąca i też dopiero wtedy się rozwija czucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super że gówniane serwery powielają wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy ma taki z j e b a n y tok myślenia jak ty, że jak seks, to tylko po ślubie i tylko po to, żeby zaciążyć, więc zachowaj swoje mądrości dla siebie, inkubatorze.

Przypominam, że ciąży można się pozbyć. Płód nie jest człowiekiem dopóki nie posiada świadomości, wygląda tak samo u słonia, u psa czy nawet u żyrafy do trzeciego miesiąca i też dopiero wtedy się rozwija czucie.

Ale ja nie powiedziałam że seks po ślubie. Powiedziałam że trzeba się liczyć. Poza tym nie każdy chce usuwać i nie w każdym kraju jest to dozwolone. 

Płód jak płód. Jednak serduszko rozwija się już w pierwszym miesiącu. Tak czy siak dla mnie to morderstwo. Nie ważne. 

Jeśli nie chcesz kobiety która nie pracuje to nie. Szukaj która pracuje. Ale nie wydaje mi się że to właściwe obrażać od razu część kobiet bo siedzą w domu. A co z facetami którzy nie pracują? Jestem pewna że takich też znajdzie się chmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie wie gdzie wlazł a wlazł bo chce rozpętać kolejną gooofffnoburzę Co się boisz że któraś się zaczai na twoje miliony??😂😂😂następny którego mamusia nie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napewno go któraś kopnęła bo przyniósł 1600 z groszami i frustracje wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tutaj nie ma żadnych mężczyzn, co najwyżej chłopcy (często leciwi co prawda) mieszkający z mamą. Są całkowicie bezpieczni przed "leniwymi pasożytami", bo szanse na kobietę mają bliskie zeru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Napewno go któraś kopnęła bo przyniósł 1600 z groszami i frustracje wylewa

napewno ciebie kopią jak prosisz o złotówkę klęcząc pod kościołem do tego stopnia, że teraz wierzysz w swoje wyobrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

następny którego mamusia nie kochała

Ciekawostka: większość przytyków i wyzwisk ludzie biorą ze swoich własnych doświadczeń. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ja nie powiedziałam że seks po ślubie. Powiedziałam że trzeba się liczyć. Poza tym nie każdy chce usuwać i nie w każdym kraju jest to dozwolone. 

Płód jak płód. Jednak serduszko rozwija się już w pierwszym miesiącu. Tak czy siak dla mnie to morderstwo. Nie ważne. 

Jeśli nie chcesz kobiety która nie pracuje to nie. Szukaj która pracuje. Ale nie wydaje mi się że to właściwe obrażać od razu część kobiet bo siedzą w domu. A co z facetami którzy nie pracują? Jestem pewna że takich też znajdzie się chmara

Skoro siedzisz na dupie i nie przeczysz rodzeniu to znajdź sobie kogoś o równym statusie. I tak sobie będziecie żyć na 500+. Co wam szkodzi?
Chyba że jednak masz ochotę kogoś wykorzystywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Iubire napisał:

Masz podejście, że kobietę można "brać" i oczekujesz, że za "towar" nie zapłacisz?

Czyli kobieta ma prawo nie mieć moralnych zasad, bo jest formalnie rzeczą, która rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ja nie powiedziałam że seks po ślubie. Powiedziałam że trzeba się liczyć. Poza tym nie każdy chce usuwać i nie w każdym kraju jest to dozwolone. 

Płód jak płód. Jednak serduszko rozwija się już w pierwszym miesiącu. Tak czy siak dla mnie to morderstwo. Nie ważne. 

Jeśli nie chcesz kobiety która nie pracuje to nie. Szukaj która pracuje. Ale nie wydaje mi się że to właściwe obrażać od razu część kobiet bo siedzą w domu. A co z facetami którzy nie pracują? Jestem pewna że takich też znajdzie się chmara

1. Takie rzeczy się reguluje już przed zawieraniem bliskiej znajomości, jak na przykład czy będą dzieci, czy będzie usuwać niechcianą ciąże, czy pracuje, czy ma jakąś podstawową uczciwość i szacunek wobec partnera.

Dużo kobiet na start mówi jakie ma zamiary wobec życia i związku jak się je o to zapyta.

Zdziwiłabyś się ile tutaj jest pustych panienek to wyrzucają faceta, jak tylko zaciążą, bo im nie potrzebny cieleśnie tylko materialnie.

2. "Dla ciebie" pewnie i tak, ale nie wpychaj swoich definicji dla innych ludzi, bo spora część ludzi uważa, że człowiek zaczyna się dopiero wtedy, gdy zaczyna korzystać z rozumu i ludzkiej świadomości.
Chociaż według tej definicji 90% użytkowników kafe jeszcze nie jest ludźmi.

Ja uważam, że kobieta powinna mieć prawo usunąć ciążę do 3 miesiąca i nie powinna być obarczana za to winą. Społeczeństwo powinno być doedukowane, bo zabijanie płodu, który nie czuje(bo nie ma czym) jest równe przycinaniu żywopłotu czy odrywaniu zakażonych gałązek z drzewa.

3. Kobiety które nie pracują powinny dostać kopa w dupę od życia, skoro rodzice nie nauczyli podstawowych rzeczy i wypuścili panienkę z domu rozpieszczając ją pieniędzmi przez 20 lat. Taki człowiek jest kaleką mentalnym i prędzej czy później doprowadzi do upadku cywilizacji, bo jemu też coś umknie to nauczenia kolejnego pokolenia a potem kolejnego i tak dalej. Ale sądze, że nadal nie zrozumiesz, a ja teraz czuje się jak profesor na uczelni robiący wykład z życia dla grupy z zaawansowanym asperger'em i down'em.

Ale oczywiście dalej usprawiedliwiaj takie osoby. Tylko potem nie zdziw się, że Polska za 10-20 lat będzie w jeszcze gorszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca półgłówków
23 godziny temu, Gość gość napisał:

czy forum to twoja własność, że masz prawo zarządzać kto gdzie ma być?

No ale na logikę doradzasz facetom, a jak myślisz ilu ich tu jest? jakie jest echo Twojego apelu? 

Tak czy siak jesteś następnym żałosny typem, incelem z wykopu albo innych braci samców dla takich przegrywów jak ty. Wulgarne słownictwo i chamstwo aż się z Ciebie wylewają. Straszna jest ta wasza frustracja. Przyszedłeś się tu wyżyć po kolejnym upojnym dniu z kolegami incelami? Wiesz dlaczego żadna Cię nie chce i nie radzisz sobie z kobietami? bo jesteś zainfekowany incelstwem, ociekasz tym i odstraszasz. Ciekawa też jestem jaki majątek ty posiadasz, bo sądzę, że prócz pokoju u mamusi i biletu miesięcznego nie masz nic. Zatem nie bój się, na twoje hajsy żadna nie poleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Skoro siedzisz na dupie i nie przeczysz rodzeniu to znajdź sobie kogoś o równym statusie. I tak sobie będziecie żyć na 500+. Co wam szkodzi?
Chyba że jednak masz ochotę kogoś wykorzystywać?

Nie mieszkam w Polsce więc nie muszę pobierać 500+. Bez tego się obejdzie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×