Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Geri

Kiedy seks po cc

Polecane posty

Gość Geri

Kiedy po cc można wrócić do seksu? w teorii piszą, że po 6 tyg. ale czy trzeba czekać az tyle? Od 2 miesiąca ciąży musieliśmy zaniechać współżycia i troche nas już roznosi. Jak było u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gratuluję znalezienia ...y, który daje się oślepić seksem, pewnie jak się obudzi to będzie za późno i komornik będzie z niego alimenty ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga87

my wróciliśmy do seksu jak dziecko mialo prawie 6 miesięcy - nie żartuję, ja po prosut miaalm zwerowe libido karmiąc piersią. karmilam 4 miesiące na żądanie, a potem zaczęłam odstawiać powolutku.

ale ogólnie to trseba odczekać minimum 5-6 tygodni- nie mieszkam w Polsce i mi tu tak mówiła położna.

Mojej koleżanki z pracy znajoma wróciła do współzycia po - uwaga - 3 i pół tygodnia po,  potem miala nieco problemów ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godv
2 minuty temu, Gość Kinga87 napisał:

my wróciliśmy do seksu jak dziecko mialo prawie 6 miesięcy - nie żartuję, ja po prosut miaalm zwerowe libido karmiąc piersią. karmilam 4 miesiące na żądanie, a potem zaczęłam odstawiać powolutku.

ale ogólnie to trseba odczekać minimum 5-6 tygodni- nie mieszkam w Polsce i mi tu tak mówiła położna.

Mojej koleżanki z pracy znajoma wróciła do współzycia po - uwaga - 3 i pół tygodnia po,  potem miala nieco problemów ze zdrowiem.

jak twój maz to zniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×