Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jarmuz, jarmuz , co z ciebie wyrośnie?, gruszki na wierzbie czy śliwki na sośnie?

Polecane posty

Gość Gosc

Zwariuj do końca, Anka, rób czystkę, ja mogę przez całà noc😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalola

Widać było, że zupełnie nie przemyślał tego kłamstwa. Wczoraj z pewną nutą czułości nawiązał do tego, że był w kilkuletnim związku z kobietą (czasy studenckie), jednak jej rodzice sprzeciwia się związkowi z nim, a ona była słaba i im się poddala. Wydawało się, że to koniec tematu, jednak od czapy wczoraj pod sam koniec lajwu stwierdził, że była w ciąży i usunęła. Dziś już kompletnie odplynal, zapomnial o tym, że kiedys twierdził, że nie jest w stanie zaplodnic. Pomijam, że równocześnie twierdził, że przechowywal nasienie w banku spermy z czego zrezygnował po kilku latach. 

I dziś pojawiły się oszczersrwa, że to i tak nie było jego dziecko, próbowała go wkręcić. Jak zamotal się jak kołowrotek stwierdził, że nie bedzie o tym mówić. To wszystko będzie w książce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

W nocy wole się przytulić do mojego faceta, ale przy każdej okazji czystka będzie. No chyba że dobijemy targu w temacie filmiku o Jarmużu i jego mitomaństwach i innych chamstwach. Wpłacacie mi 500 złotych na realizację filmu a później go promujecie aby miał zasięgi. A ja nagram porządny materiał o tym odpadzie. Stoi? Stworzę profil na zrzutka i tam będziecie wpłacać na realizację filmu o Jarmużu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Metalowa Wrona napisał:

W nocy wole się przytulić do mojego faceta, ale przy każdej okazji czystka będzie. No chyba że dobijemy targu w temacie filmiku o Jarmużu i jego mitomaństwach i innych chamstwach. Wpłacacie mi 500 złotych na realizację filmu a później go promujecie aby miał zasięgi. A ja nagram porządny materiał o tym odpadzie. Stoi? Stworzę profil na zrzutka i tam będziecie wpłacać na realizację filmu o Jarmużu. 

Stoi, ale marchewe musisz wsadzić do cipci, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podszyw, czy szołapiance już do reszty odwaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Podszyw, czy szołapiance już do reszty odwaliło?

A kto to wie, zabawmy się, tak jak to cos się bawi🔪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Lalola napisał:

Widać było, że zupełnie nie przemyślał tego kłamstwa. Wczoraj z pewną nutą czułości nawiązał do tego, że był w kilkuletnim związku z kobietą (czasy studenckie), jednak jej rodzice sprzeciwia się związkowi z nim, a ona była słaba i im się poddala. Wydawało się, że to koniec tematu, jednak od czapy wczoraj pod sam koniec lajwu stwierdził, że była w ciąży i usunęła. Dziś już kompletnie odplynal, zapomnial o tym, że kiedys twierdził, że nie jest w stanie zaplodnic. Pomijam, że równocześnie twierdził, że przechowywal nasienie w banku spermy z czego zrezygnował po kilku latach. 

I dziś pojawiły się oszczersrwa, że to i tak nie było jego dziecko, próbowała go wkręcić. Jak zamotal się jak kołowrotek stwierdził, że nie bedzie o tym mówić. To wszystko będzie w książce. 

Mówił kiedyś, że laska z okolic Rogowa i że to miłość z czasów liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

Umowa stoi czy nie? Film będzie na moim kanale, sygnowany moją ksywką, pomożecie to i będą zasięgi. Cały kraj się dowie o jego mitomaństwach. Ale musicie się złożyć na 500 złotych celem realizacji filmu, bo to pochłonie mój czas, moja energię, kupię program nagrywający lajwy itd. Założę profil na jakiejś zrzutce i tam możecie anonimowo wpłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

Stop, nie ma pisania o tym odpadzie bo zablokuję. Czekam na decyzję. Jeśli złożycie się na powstanie filmu, nie będzie już czystki. I cały kraj się dowie o tym mitomanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Metalowa Wrona napisał:

W nocy wole się przytulić do mojego faceta, ale przy każdej okazji czystka będzie. No chyba że dobijemy targu w temacie filmiku o Jarmużu i jego mitomaństwach i innych chamstwach. Wpłacacie mi 500 złotych na realizację filmu a później go promujecie aby miał zasięgi. A ja nagram porządny materiał o tym odpadzie. Stoi? Stworzę profil na zrzutka i tam będziecie wpłacać na realizację filmu o Jarmużu. 

Hahahahahaha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aż boję się go włączać, bo czuję, że jest odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cykas

Nie ufam Ci. Najpierw film. Potem kasa. Przyłóż się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podaj konto, wpłacamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcXVX

Nie. to musi byc  na zrzutce, bedzie podkladka. Ja tez nie ufam

Napisz dokladnie co za film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ty się tak tej Noxelii uwaliłaś? Przeciez ona go ciągle krytykowała, z tego co pamiętam. 

Ktoś pisał przed chwilą, ze Adam wspominal na ostatnim lajwie coś o tym, że kłamią o nim na forum. I od tego czasu tematy są blokowane już na pierwszej stronie - PRZYPADEK?

Dam sobie rękę uciąć, że jedna z jego "kajkusiek" musiała go poinformować o kafe i blokuje teraz te tematy ALBO powierdziała mu jak je blokowac te tematy i on sam to robi. Bo w sumie nikt więcej by tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie ktoś się podszywa pod tę chorą hejterkę. Albo znowu z nią gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

Zapraszam do wpłacania, żeby była realizacja wpierw muszą być zasoby a przecież ja to robię dla was i dla innych ludzi a nie dla siebie  zrzutka.pl/a89zcm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

13 minut temu, Gość gość napisał:

Podszyw, czy szołapiance już do reszty odwaliło?

A masz IQ rozwielitki, iż nie widzisz, ze to podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O sobie i swoich kłamstwach nagraj film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co ty się tak tej Noxelii uwaliłaś? Przeciez ona go ciągle krytykowała, z tego co pamiętam. 

Ktoś pisał przed chwilą, ze Adam wspominal na ostatnim lajwie coś o tym, że kłamią o nim na forum. I od tego czasu tematy są blokowane już na pierwszej stronie - PRZYPADEK?

Dam sobie rękę uciąć, że jedna z jego "kajkusiek" musiała go poinformować o kafe i blokuje teraz te tematy ALBO powierdziała mu jak je blokowac te tematy i on sam to robi. Bo w sumie nikt więcej by tego nie robił.

On nic nie umie robić w necie, hakerem to on nie jest, on nawet nie umie adblocka włączyć😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Metalowa Wrona napisał:

Zapraszam do wpłacania, żeby była realizacja wpierw muszą być zasoby a przecież ja to robię dla was i dla innych ludzi a nie dla siebie  zrzutka.pl/a89zcm

Wypie.rdalaj stad durna hejtero i skończ sie podszywać pod nią. Jak i skończ o niej nadawać, trollico z obsesja na jej punkcie. Widac, ze musiała ci nieźle nacisnać na odcisk i że sobie z tym nie radzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

On nic nie umie robić w necie, hakerem to on nie jest, on nawet nie umie adblocka włączyć😂

kajkusie i adaś potrafią jedynie w nosie grzebać. a i tego muszą się uczyć z tutoriali na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

Dalej wpłacajcie, każdy po parę złotych i się uzbiera, samo się nic nie zrobi ludzie. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i niech każdy się dowie o tym naciągaczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

 

A masz IQ rozwielitki, iż nie widzisz, ze to podszyw?

No pewnie, zabawa na sto dwa, na tym polega kafe, mamy bekę , tylę i aż tylę, tematy zrobiły się kosmicznie absurdalne , to i absurdalne odpowiedzi😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

On nic nie umie robić w necie, hakerem to on nie jest, on nawet nie umie adblocka włączyć😂

Więc jakaś jego fanka na bank. Na pewno któraś czyta kafe i musiała mu powiedzieć, skoro ostatnio gadał o forum i rzucał aluzjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

Tak, to podszyw. Tak naprawdę to jestem chorym pedałem z 5-letnią obsesją na punkcie jednej użytkowniczki stąd, nawet pisałem jej, ze ją porąbią siekierą. Ale kto mi zabroni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Więc jakaś jego fanka na bank. Na pewno któraś czyta kafe i musiała mu powiedzieć, skoro ostatnio gadał o forum i rzucał aluzjami.

I tam, one nie wiedzą nic, jedynie madki podcierają tyłki swoim małym kajkusiom i są słodko pierdzące do jarmuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Metalowa Wrona napisał:

Dalej wpłacajcie, każdy po parę złotych i się uzbiera, samo się nic nie zrobi ludzie. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i niech każdy się dowie o tym naciągaczu. 

Powaliło Cię. To kupa kasy, trzeba mieć jakąś podkładkę. Po pierwsze zweryfikowany profil. Po drugie link do Twojego FB. Po trzecie dokładnie: o czym i o kim będzie film. Deadline do kiedy. Jak długi.

W ciemno nie wpłacam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa Wrona

Macie 15 minut, nie będzie choćby jednej wpłaty to temat leci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowa Wrona napisał:

Macie 15 minut, nie będzie choćby jednej wpłaty to temat leci. 

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W ciemno nie wpłacam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×