Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

StudentkaAWF

Badania do pracy dyplomowej

Polecane posty

Dzień dobry,
Jestem studentką III roku Fizjoterapii. W tym roku czeka mnie obrona pracy licencjackiej. W związku z tym potrzebuję pomocy na etapie badań. Temat mojej pracy brzmi następująco: "Jakość życia oraz poziom aktywności fizycznej kobiet po cesarskim cięciu". Poszukuję chętnych Pań, które poświęciły by trochę swojego czasu i wypełniły dwie ankiety. Ankiety są skierowane do tych z Was, które nie dalej, niż rok temu urodziły z pomocą cesarskiego cięcia. Ankiety są oczywiście w pełni anonimowe. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana pomocą, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, wtedy wyślę na Wasze adresy mailowe ankiety do wypełnienia.
Będę z góry wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgerger

Jeśli wrzucisz link do ankiety, mogę ją wypełnić. Jestem po cesarce a aktywność fizyczna to dla mnie bardzo ważny element życia. Ale rejestrować się, logować, wymieniać maile to mi się nie chce ani ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość rgerger napisał:

Jeśli wrzucisz link do ankiety, mogę ją wypełnić. Jestem po cesarce a aktywność fizyczna to dla mnie bardzo ważny element życia. Ale rejestrować się, logować, wymieniać maile to mi się nie chce ani ciut.

Tylko te ankiety mam w dwóch plikach w Wordzie ;) Więc będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy XXI wiek, są od tego specjalne portale. Wrzuć linka to wypełnię, nie chce mi się rejestrować i kombinować. To tobie powinno zależeć a nie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×