Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragon M

Spotkamy się kiedyś....

Polecane posty

Gość Dragon M

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............

Nigdy nie zapomnę początków, momentu, w którym Ciebie poznałam...Znajdę Ciebie wirtualnie...zobaczę realnie..tak na jawie, tak jak i we śnie..wiem..spotkamy się:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon M

Poznajesz wiele osób, co ja taki skromny chłopak mam w sobie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................

Najważniejsze spotkania odbywają się na dnie duszy na długo przed tym zanim spotkają się ciała...Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jestem błogosławieństwem,darem bożym albo lekcją...Wpływamy na siebie nawzajem a często zdarza się, że przelotne spotkanie,rozmowa, wymiana myśli, złośliwy żarcik nawet potrafią wyżłobić głęboki ślad w czyjejś pamięci i zaważyć nawet na całym życiu człowieka..

Praw­dzi­wa skrom­ność ob­ja­wia się, gdy po­dając ko­muś po­mocną dłoń nie tra­cimy całej ręki, bo do szczęścia wys­tar­czyły tyl­ko palce:)

Twa skrom­ność blas­kiem me oczy zachwyca...
- rzekło nieśmiało Słońce do Księżyca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykłe spotkanie s nie przeznaczenie 😂 po co dorabiać filozoficzne przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............

Magia codzienności przynosi czasem takie spotkania,które zadziwiają nas samych...A to przeznaczenie decyduje o tym,kto pojawia się w Twoim życiu,ale Ty decydujesz kto w nim zostaje...Jak pewnego dnia spotkasz na swojej drodze kogoś, kto wypowie Twoje myśli..poczuje Twoje emocje..to inaczej spojrzysz na spotkanych ludzi w swoim życiu...Życzę Ci tego,bo to coś magicznego,niezwykłego...ale nie każdy ma szczęście tego dostąpić..no cóż, przeznaczenie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ............ napisał:

Magia codzienności przynosi czasem takie spotkania,które zadziwiają nas samych...A to przeznaczenie decyduje o tym,kto pojawia się w Twoim życiu,ale Ty decydujesz kto w nim zostaje...Jak pewnego dnia spotkasz na swojej drodze kogoś, kto wypowie Twoje myśli..poczuje Twoje emocje..to inaczej spojrzysz na spotkanych ludzi w swoim życiu...Życzę Ci tego,bo to coś magicznego,niezwykłego...ale nie każdy ma szczęście tego dostąpić..no cóż, przeznaczenie:))))

Magia? Codzienności? 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwykłe spotkanie s nie przeznaczenie 😂 po co dorabiać filozoficzne przemyslenia

Poza tym osoby,które spotykamy przez przypadek zazwyczaj robią najwięcej zamieszania w naszym życiu..i to nie filozofia, to życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zgłoś się fo psychiatry, ty masz schizofrenie paranoidalna. Lecz się człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Magia? Codzienności? 😨

Cuda zdarzają się codziennie..to miałam na myśli...tak jakby zwykłe dni z niezwykłą osobą..Ale co ja tam wiem, kobietą tylko jestem, więc za dużo analizuje..emocjonuje..i czasem o magię zachaczam..istna wariatka ze mnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zgłoś się fo psychiatry, ty masz schizofrenie paranoidalna. Lecz się człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie jestem Dragonem, nie pisze sam ze sobą...:)

Czy wy wiecie co to jest schizofrenia???Przykro mi,że macie ubogie życie wewnętrzne i widzicie w życiu tylko to,co was otacza, to namacalne coś...a są jeszcze rzeczy niewidoczne na pierwszy rzut oka..ale by to zrozumieć trzeba znać dobrze samego siebie...W poprzednim wcieleniu pewnie byłam czarodziejką, szamanką, w najgorszym znaczeniu czarownicą i pewnie spalili by mnie na stosie:)))

Dragon, miłego wieczoru.Tylko ludzie z nutka szaleństwa w sobie i z większym dystansem do życia ,siebie i innych potrafią zrozumieć to i owo,jak my..hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon M

🙂😉 chcę mnie zaczarować ta Pani ;D wzajemnie, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
8 minut temu, Gość Dragon M napisał:

🙂😉 chcę mnie zaczarować ta Pani ;D wzajemnie, miłego wieczoru.

Nie odwazylabym się używać przy Tobie czarow..😋Tak mnie oniesmielasz, że jeszcze pomylilabym zaklęcia i z rumaka osła bym zrobiła..😁Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×