Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mąż unika seksu

Polecane posty

Gość Gość

Nigdy nie myślałam, że mnie to spotka. Jesteśmy po ślubie 5 lat, mamy dwoje dzieci. Od kiedy mamy drugie dziecko, coś się psuje. Mąż nigdy nie był jakiś niewyżyty, ale do seksu dążył, a teraz ja go ciągle namawiam. Było ostatnio tak, że byliśmy sami, a on nic. Tv lepsze. Przejrzałam jego historię w telefonie - a tam panienki z fotki. Jest mi przykro. Dbam o siebie, a on chyba woli oglądać te panienki. Dodatkowo coraz mniej dba o siebie - muszę go gonić do kąpieli. Co się z nim dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie podobasz mu to się z nim dzieje. Trzepie sobie do innych panienek w fonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dbam o siebie, dużo osób mówi, ż jestem atrakcyjna. Nie wiem co mam ze sobą zrobić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dbam o siebie, dużo osób mówi, ż jestem atrakcyjna. Nie wiem co mam ze sobą zrobić 😞

Tożsamości nie zmienisz 🙂

ale to i tak prowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety, to nie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Odsun się trochę od niego, teraz jesteś na wyciągnięcie ręki a facet ma naturę zdobywcy. Zamiast czekać na sex z nim idź na siłownię, umów się z koleżanką. Zostawiaj go często w domu z dziećmi 🙂 to działa. On musi poczuć trochę niepewności 🙂 mało tego jak on będzie chciał sprawdzić czy wszystko gra i nabierze ochoty, to odnow mu ten jeden raz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo chce czegoś nowego co jest bardzo chu***e z jego strony. Z drugiej strony jednak mężczyźni często tak mają. Po pracy czy w wolnym czasie wola tv zamiast hmmm no wiesz..

Porozmawiaj z nim otwarcie i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×