Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

Co na prezent dla 10 miesięcznego dziecka (na dzien dziecka)

Polecane posty

Gość Basia

Dziewczyny, jaką zabawkę polecacie na prezent dla malucha w wieku 10 miesięcy? Jest to dziewczynka. Kompletnie nie wiem co warto rozważyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Jaka cena? Jest roznica 50 czy 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nic, ma 10 msc i tak niewiele rozumie a pewnie przez rodzinę na codzień jest zasypywana prezentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Po co takie odpowiedzi typu nic? Pytam bo chce coś kupić, jeśli nie masz co zaproponować to proszę nie pisz. A przedział do 150zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia madzia

Ja swojemu chrzesniakowi kupilam mniej wiecej w tym wieku mate dwustronna piankowa humbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Mozesz kupic fajnego interaktywnego misia. Takiego co ma wgrane piosenki, mowi czesci ciala po nacisnieciu ich itp. Moje dziecko uwielbia tego misia do teraz a dostal go w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg

Stolik edukacyjny, taki z przyciskami i światełkami, ogólnie wszystkie zabawki typu instrumenty albo ruszające się, starsze niemowlaki to uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli nie jesteś rodzicem dziecka to bez ustalenia nie kupuj zabawek z dźwiękiem. Potem leży tego tyle że sklep można by otworzyć a dziecko wybierze może 2. I jeszcze niektóre zaczynają grać same. 

Polecam klocki drewniane, pierwsze duplo proste, zabawki sensoryczne dopasowane do wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluch

Kup rodzicom wielopak dobrych chusteczek nawilżanych i jakąś małą zabaweczkę, którą można przyczepić do wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×