Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Termin za tydzień.

Polecane posty

Gość Gośc

Ale jestem zestresowana. Kłade sie z mysla ze moze to dzisiaj bedzie, mysle o bolu podczas porodu, o tym czy hemoroidy mi nie wyskocza i cokolwiek innego, a czasami to nie moge sie doczekac zeby zobaczyc juz tego maluszka. Jejku chyba dostaje na glowe, chcialabym to juz miec za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Łatwo powiedzieć ale nie stresuj się. Poród to nic przyjemnego ale nie trwa wiecznie. Minie i zapomnisz o tym. A dzidziusia będziesz miała w nagrodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Mama napisał:

Łatwo powiedzieć ale nie stresuj się. Poród to nic przyjemnego ale nie trwa wiecznie. Minie i zapomnisz o tym. A dzidziusia będziesz miała w nagrodę. 

Sama koncowka ciazy jest dla mnie straszna. Hemoroidy juz mi w sumie wyszly ale co to bedzie przy porodzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja do porodu 5 dni, nie miałam hemoroidow w żadnej ciazy a to moja 3, w ogóle nigdy nie miałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja do porodu 5 dni, nie miałam hemoroidow w żadnej ciazy a to moja 3, w ogóle nigdy nie miałam 

Zazdroszcze Ci, ominely mnie wymioty, zgaga, zachcianki i rozstepy. Zylaki w ciazy mam wszedzie na nogach, w pochwie i w odbycie. Szkoda ze to mnie nie ominelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×