Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama

Wózek Bugaboo

Polecane posty

Gość Przyszła mama

Któraś mama ma ten wózek? Jak wasz opinie? Wart jest swojej ceny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla123

Chodzi o cameleona? Moj brat z bratowa go maja. Hm... ich refleksje - bardzo lekki, zwrotny, jednak kolka typowo miejskie, male, trudny dostep do koszyka pod gondola, troche taki rozklekotany jak sie prowadzi i niski - moj brat jest wysoki ponad 180 cm, i wozek wyglada przy nim jak dla lalek 😉 teraz ja jestem w ciazy i zdecydowalam sie na joolz day 2. Nie uzytkowalam jeszcze, ale czytalam dobre opinie. Dodam, ze obydwoje kupowalismy wozki uzywane, ale w dobrym stanie i moim zdaniem nie ma co doplacac do nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

Ja mam i jestem zadowolona rzeczywiście do koszyka dostęp z gondolą jest lekko utrudniony.Przy spacerówce problem znika.Ja wybrałam go ze względu na wagę.Zawsze kupuje się 2w1  po to by po gondoli szybciutko później szukać lekkiej spacerówki.Spacerówka czy gondola ważą ok.9 kg więc nie muszę teraz szukać...No i lubię kubełkowe spacerówki.Przekłada sìę rączka czy prowadzenie tył czy przód.Ķółka możesz ustawić sobie czy duże pompowane na przód czy na tył.Ja wolę mieć je z przodu bo łatwiej wjeżdza się na krawężniki czy nierówności.Rączka sìę sporo wyciąga więc nawet wysoką osobą da sobie radę.Ja to kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama

Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×