Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Samotny rejs czy to bezpieczne?

Polecane posty

Gość Kobieta

Chciałbym udać się na weekendową wycieczkę. Nic wielkiego zwykły rejs  do Szwecji. Jednak chciałabym wybrać się sama:) trochę jednak obawiam się czy nikt obcy nie przyczepi się do mnie, gdy zauważy samotną, młodą kobietę. Może jestem przewrażliwiona, ale w dzisiejszych czasach wszystkiego się można spodziewać 😛 rodzina również mi tego odradza. Proszę Was drogie Panie o odpowiedzi czy wybrałybyście się same? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto by miał się przyczepić? . bez przesady. A skąd chcesz płynąć ? Gdynia-Karlskrona?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na promie być może nikt się nie przyczepi, natomiast w Szwecji może być różnie, zależy gdzie będziesz. 

Poczytaj coś o tych okolicach na forach dyskusyjnych, zobacz filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałabym obawy,na pewno czułabym się bezpieczniej gdyby ktoś mi towarzyszyl.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
36 minut temu, lonelyman napisał:

A kto by miał się przyczepić? . bez przesady. A skąd chcesz płynąć ? Gdynia-Karlskrona?.

Tak, dokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Tak, dokładne

Dokładnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włóczęga

Jeśli czujesz taką potrzebę, płyń.

W portach jest bezpiecznie, na promie też będzie bezpiecznie. Ale czy o sam rejs chodzi? Wynudzisz się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Tak, dokładne

Płynąłem kiedyś kilka razy na tej lini ☺. Na promie jest ok. Nie ma czym się martwić. Wszędzie jest monitoring i jak coś się dzieje to zaraz zjawia się ochrona ale taki rejs to nudy straszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojes

ciapaci cie zgw.ałcą, bo to dzicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist

Nic sie pewno nie wydarzy, ale smutno samemu. Nie mozesz znalezc kogokowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

jak sztormu nie będzie to bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

Też

Dnia 13.11.2019 o 19:07, Gość Gosia napisał:

Byłam sama na rejsie wokół fiordów Norweskich z travelinc i poznałam mnóstwo przyjaciół więc samotnie nie było 🙂

Zdecydowałam się na rejs z podróże i rejsy w pojedynkę tylko po Morzu Śródziemnym i jestem zachwycona. Wypoczęłam jak nigdy a dodatkowo świetnie się bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa
Dnia 17.05.2019 o 21:08, Gość Kobieta napisał:

Chciałbym udać się na weekendową wycieczkę. Nic wielkiego zwykły rejs  do Szwecji. Jednak chciałabym wybrać się sama:) trochę jednak obawiam się czy nikt obcy nie przyczepi się do mnie, gdy zauważy samotną, młodą kobietę. Może jestem przewrażliwiona, ale w dzisiejszych czasach wszystkiego się można spodziewać 😛 rodzina również mi tego odradza. Proszę Was drogie Panie o odpowiedzi czy wybrałybyście się same? 

Podrozuje sama od czasow studentkich, a zawsze lubilam chodzic odstawiona 😄Nikt nigdy sie nie przyczepil. Co prawda 2 Francuzow zapraszalo na kawe, ale nie bylo to przyczepienie sie. Odmowilam, kazdy poszedl w swoja strone. 

Spotkałam wielu przyzwoitych ludzi obu olci, ktorzy mi pare razy pomogli - poprowadzili, wskazali droge itp. 

Podrozowalam sama tez poza UE. Ale sama tylko do miast i tylko do porzadniejszych hoteli 3*+ (zaden hostel, zadna wspolna lazienka). Zawsze czulam sie bezpiecznie. Bezpieczniej niz na swoim zadupiu wieczorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×